Sevgilimle tartıştık ve ayrıldık bitti...

Arkadaşlar yeni bir sevgilim vardı. 5. günümüzdü.Facede ilişki durumu yapalım dedim. O da ben kolay kolay yapmam dedi neden dedim emin olmadan yapmam dedi. Sonra da bana bidaha mesaj atma o zaman dedim.Ya ne alakası var daha 5. günümüz bismillah dedi.İlk günden öpmesini elimi tutmasını biliyosun ama dedim off off dedi. Sonra ben buna mesaj atmadı bu bana mesajlar attı snra senin niyetin farklıymış demekki ilk gün elimi tutuyosunda ilşki yapmıyosun dedim nasıl düşnrsen iyi geceler dedi.Sonra aynı cafede karşılaştık onun yanında arkadaşı vadi benimde.Öyle arada bakıştık snra ben buna mesaj attım az önce iyi geceler bana öyle laflarla gelmiçektin dedi.Aradım isim var yarın konuşalım dedi sizce ne yapmalııym ya

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• şutla gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yaw arkadaş biz yıllardır arıyoruz bulamıyoruz ama öyle dangalaklar anında buluyor nedir bu yaw neyse buse takma kafana vur kıçına tekmeyi gitsin senin kıymetini bilmeyeni sen değer verme

0|0
    0|0
  • bu faceyi icat edenin Allah belasını versin :)

0|0
    0|0
  • eee geçmiş olsun o zaman

0|0
    0|0
  • çabuj salmıisın kendini ne o öyle ilk günden öpmek möpmek

0|0
    0|0
  • yollaa gitsinn :)

0|0
    0|0
  • ya sabır ya, yahu faceni çıkarın artık hayatınızdan bokmu var facede.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nerden buluyorsunuz böyle dengesizleri anlamam ki. Asıl ben seninle ilişki yapmam de bitir zaten böyle biriyle facede ilişki mi yapılır. Bak sinir oldum :)

0|0
    0|0
  • Bir kere ilk başlarda onun yakınlaşmak isteğini kabul etmen hata olmuş ,5. günde ilişkisi var yap demende aynı şekilde. Bazı şeyler aceleye gelmez, bunun pazarlığını yapar gibi hissetmiş olmalı ama artık olan olmuş neyse ,onu seviyosan fazla üstüne gitme bence ,belki biraz düşününce daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • yanı opmeye gelınce erken demıyo ama ılıskı yapmaya gelınce erken dıyo

• işte sen öpmesine izin verirsen böyle olur.madem sorsaydında öpmeden bak öpüyorsun öptükten sonra ilişkisi var yazacaksın. yoksa öpemezsin diye.

• bılsydım öyle yapardım ama bıanda oldu

• değerini bilmiyo.yollaaaaaaaa.mesaj falan atma artık sakın

0|0
    0|0
  • nasıl öptü lan ilk günden ?

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz bi tartışma olmuş boşversene zaten pek bi şey yaşamamışsınız

0|0
    0|0
  • face çok önemli bir ilişkinin temeli sonuçta olmazsa olmazı

0|0