Nasıl bi ruh hali bu?

Ayrılalı 3 ay olcak. Bazılarına saçma gelicek ama ben hala çözemiyorum dün bu sözü yazıyo twitterına : Çıkıp geldim desen,gözlerinin içindeki o parıltıyı bir daha görsem; bir daha düşünürdüm aşk var mı diye.

Bugün ise bu sözleri yazıyo: Seni sevmedim diyemem,seviyorum dersem de inanma.

Belkide erken bile...

Ya nasıl bir ruh halidir bu böyle bi gün öyle yazıyor bi gün böyle yazıyor bana anlata bilir misiniz.

(Bu arada lütfen abuk sabuk yorumlar yazmayın ne twitterı falan dye çocuk musunuz falan diye bu arada 2.5 sene sevgiliydik ve o ayrıldı)

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun adı nispet bizde face üzerinden göndermeler yapıyoduk ama sonuç yine acı bir hüsran oldu onu izlemekten ve takip etmekten vazgeç. Unuttum dersin ama böyle giderse unutamazsın dilin aklın bir söylemesi önemli değil yüreğine söz geçir. Demem o ki 3 ay geçmiş kazanmaya yönelik bir şey yapmadan iki kıçı kırık sözle seni cezbetmesin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Belki twiterde yazdığı o sözler başkasına yazılmıştır.3 ay uzun bir süre başkası ile çıkıyor olabilir ve o başkası ile mutlu değildir,seni düşünüyordur.

0|0
    0|0
  • kahve falımı tarot falımı bakalım ne istersiniz:) la havle

0|0
    0|0
    • espri yapmaman yeterli

• müneccim lik yapalım o daha iyidir. o kadar merak ediosun ara sor ne demek istediğini ve ne istediğini o kadarda mı cesaretin yok.

• karmaşık bir ruh haline sahip hele şu zamanda hala doğruyu göremiyoruz tüm insanlık olarak zati

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mana yükleme,konuşmak başka .. yazışma başka tatlım..

0|0
    0|0
  • Birinci sözde ayrılma sebebinin senin gözlerinde ona olan aşkının bittiğini mesajını vermek istemiş olabilir.İkinci söz bana biraz tutarsız geldi bir insan ya sever ,ya da sevmez .sevmedim diyemem seviyorum demektir ,seviyorum dersemde inanmada onu çürütür.

0|0
    0|0
  • Dengesizlik işte.

0|0
    0|0
  • caps lock tusu bozuk bir ruh hali.

0|0
    0|0
  • belki senin için yazmıyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...