'Bensiz daha mutlu olacağını düşünüyorum' deyip ayrılmak istese ne yapardınız?

Sevgilinizle anlaşamadığınız zaman size ben senin sevgini haketmiyorum sürekli seni üzüyorum bensiz daha mutlu olacağını düşünüyorum ama sen karar ver dese siz ne yapardınız? Sevgiliniz sizi düşünüp hala seviyor olabilir mi?

Güncellemeler:
ama yne bu sözleri hr tartışmamzda söylemiyor ilk defa söyldi bunlrı ve tartşmdan önce aramz çok iiydi bi gün içinde oldu bunlar :s

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Bu durum bana endens ehiç yabancı gelmedi :) canım böyle bir durumda ne yapacaksın biliyormusun ne kadar o kişiyi sevsende bir kenara atıcaksın duygularını diyeceksinki evet sen beni mutlu edemiyorsun gerçekten svseydin şunu yapardın bunu yapardın böyle davranırdın eskiden bunları yapıyordun neden şmdi yapamıyorsun vs.. gibi sözler sarfedersen bak o zaman o kendisiin sana karşı daha çok mahçup hissedecek ve diyecekki vay be ben ne kadar körmüşüm bunları farkedemedim birde düşüncesiz bir şekilde onu haketmediğimi söylüyorum...

NOT=Şunu asla unutma seven insan senin gerçekten çok iyi birisi olduğunu görüp bunu sana söylüyorsa ve seni haketmediğini mutlu edemedğini söylüyorsa anındao kişiden ayrıl çünkü onun niyeti zaten bu senden ayrılmak.Akıllı olan insan zaten böyle iyi birisini kaybetmek istemez ve şavaşır her ne olursa olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çocuk ayrılmak istiyor yani bu gerçek . Gerçeği kabullen ve ona seni ne kadar sevip sevmediğini sor. harbi cevap vermesini iste.

0|0
    0|0
  • Ne yazmışsın sen böyle?

0|0
    0|0
    • sevgilisi ona ; '' bensiz daha mutlu olacağına inanıyorum çünkü seni durmadan üzüyorum ama sen karar ver ayrılp ayrılmıcamıza '' demiş. Ve bizden şu soru cevabını istiyor :D SEvgilim beni düşünüp hala seviyor olabilrmi diyor :D

• Haaa şimdi anladım. Sevmiyordur kesin. :))

• Bak ne güzel yazmış soran arkadaş. Ben neden anlamadıysam ne söylediğini. İftiracı Hakan ne olacak :)))

• Sürekli seni üzüyorum diyen birine kayıtsız kalmak acizlik olur sanırım hayatının dersini verir.

Yoluma bakarım...

0|0
    0|0
  • Onsuz daha mutlu olacaksın yoksa aldatılmaya doğru gidiyorsun bende buna benzer bir şeyler duymuştum :(((

0|0
    0|0
  • İnsanın sevdiğini kaybetmesi, dişini kaybetmesi kadar ilginçtir. 'Acısını o an yaşar, yokluğunu ömür boyu. . . !

0|1
    0|0
    • ksinlikle çok doğru bi yndan seviyorum ayrılmk istmiorm ama bi yandanda o soruyu srması şaşırttı bni bu konuda kararsz kaldm aslında :s

• aydınlata bıldıysem ne mutlu :)

• :))

• tesekkür eder,sende bensiz mutlu olursun der,arkamı döner giderim ..böyle bi durumda kelimelere fazla ihtiyaç yokturr

0|0
    0|0
  • Açılın, ben kriptoloğum! Şifreyi ben çözerim!

0|1
    0|0
  • ... Seni bırakacak da,beceremiyor !

0|0
    0|0
  • onsuz daha mutlu olurdum

0|0
    0|0
  • gemi limandan ayrılıyor...

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil, bizde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Seven insan laga luga yapmaz. Sen karar ver demez. Seviyorsa, seviyorum der o kadar.

0|1
    0|0
  • yeme beni daha iyi bi bahane bulamadınmı? derdim

0|0
    0|0
  • ne yapardım..söylediklerini ciddiye alıp oturur düşünürdüm gerçeklik payı nedir diye..eğer gercekten onunla mutsuzsam seviyorum diye asla beraber olmazdım..nitekimde olmadım şimdi daha mutluyum..

0|0
    0|0
  • Sürekli öyle diyorsa seni o düşünceye inandırıp kabul ettirip ayrılmanı sağlıcak böylece o seni terketmemiş olcak vicdanıda rahat olcak öyle yani

0|1
    0|0
  • kaçmaya başla..az kaldı o kaçacak çünki...ayrılalım demenin arapçası bu..

0|0
    0|0
  • mesela sevgımı hakedıcek kımı onerırsın derım.

yılın bahanelerınden bırı sadece

0|0
    0|0
  • Parsing is a reflex (Merrill Garrett), bize işkence yapma.

0|0
    0|0
  • birbirimizi kandırmayalım çocuk ayrılmak istiyor

0|0
    0|0
  • bence seni sevmiyo sana saygı duyuyo ve alışmış diyo kiadam gibi: ben artık seni sevmiyorum aramızdaki bi şeyler koptu ya da eksik ben mutlu değilim ama bunu sana dersem de hoş olmaz o yüzden bu mutsuzlukla seni mutlu edemiceğmi bil istiyorum..

0|0
    0|0
  • belkide bilerek anlaşmazlık çıkarıyor karakterinde değişiklik oldumu sen daha iyi tanırsın onu bizlerden baştan beri aynıysa tamam anlaşamadığınıza samimice karar vermiş. ama sonradan değişmişse kesin ayrılmak için yapıor bunları kendide ayrılamadığı için senin terketmen için yapıyor

0|0
    0|0
    • yok hyr söledikleri doğru aslında bşından bri anlaşamıyoruz ayrıca onun bni haketmdiğini düşünmüyo tam tersi bnm onu haketmediğimi düşünüo orda ynlş anlşlma olmş sanrm

• Ayrılmayı beceremiyor senden bunu bekliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...