Sizce önümüzdeki 30 sezonda süper ligde FB, GS, BJK dışında herhangi bir takım şampiyon olabilecek mi?

Olacaksa tahminlerinizi alayım... Anket sağdadır lütfen cevap verirken anketi de es geçmeyin.

• Trabzonspor
    33% (1)40% (2)38% (3)Oy Ver
  • Bursaspor
    33% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Eskişehirspor
    0% (0)20% (1)12% (1)Oy Ver
  • Kasımpaşa
    0% (0)20% (1)12% (1)Oy Ver
  • Gaziantepspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Konyaspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer ( Belirtiniz )
    34% (1)20% (1)26% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kisisel fikrim 30 senede yine encok gs ve fb sampiyon olacak bjk bile 4-5 yilda bir belki olur ama bu ucunden baskada olan cikar bence trabzon olur.

0|0
    0|0
  • 30 sezonu öngörecek bir futbol bilgisi ve zekasına kimsenin sahip olduğunu düşünmüyorum...:)

0|0
    0|0
    • Şampiyonluğun yetenek, teknik ve üstün futbolla belirlenmediği bir ülkede sözünü ettiğin şeylere ihtiyaç yok bence

• rte yi sevmeyen birini gördüğüme sevindim ( bir de fb li olmayaydın iyiydi :)) ) yani artık bu tarz futbolun kirli yüzü muhabbetlerinden sıkıldım.. yeminle o kadar çok konuştum ki insanlarla bu konular hakkında... bu konuları konuşmayalım hadi futbol konuşalım artık desek... futbol da konuşamıycaz... çünkü ülke takımının bir futbol anlayışı yok ekolümüz yok sistemimiz yok... bir de bu sene kulüp takımlarımız da o çok kötü futbol oynuyor... genel olarak türk futbolu bitik durumda diye düşünüyorum.. artık Hindistan ligini takip etmeyi düşünşüyorum ( yeni başladı biliyosun )... bütün eski yıldızlar orda şike yok masa başı işler yok futbol var bol gol var... orası kirlenene kadar orayı takip etmeliyim :D

• Muhalif bir yapım var ve kendimi bildim bileli fenerliyim. Dikkat edersen diğer takımların tamamı bir konuda fikir birliğine varsa hemen FB karşı çıkar ne olduğu önemli değil. O yüzden karakterim ona uyuyor bir de halk takımı ve anadolu takımı malum kadıköyde :) Hindistan ligini söylediğin iyi oldu artık kanallar rus ligini bile naklen yayınlıyor çok matah bişey gibi. Ben de la liga ve premier league izliyom artıkım

• 3-5 yıl daha Fenerbahçe bırakmaz ama sonra kimler olur bilemem

0|0
    0|0
  • osmanlısporla kasımpaşayı her türlü şampıyon yaparlar

0|0
    0|0
    • Osmanlıspor u bilmem ama kasımpaşayı hep düşünmüşümdür

• Tokatspor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...