Başınıza gelen ve hiç unutamadığınız bir olay var mı?

çoğu insanın başına gelen ve unutamadığı olaylar vardır ya sizin?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• 4 yaşında tecavüze uğradım unutamadım

babamın dayaklarını unutamadım

şu an aşık olduğum kişiyi unutamıyorum

eski sevgilimin bana yaptıklarını unutamadım

15 yaşımdaki doğum günümü unutamadım

iki küçük kuzenimi unutamadım

0|0
    0|0
    • Ah be gizli :(

• sıramı bekliyorum zaten..

Erkekler Ne Diyor 7

• okula ilk başladığım gün.. bir toplu eğitim işkence serisinin ilk günü.. hava sıcaktı sabahçı olmama rağmen.. adamın biri (okul müdürü) uzunca konuştu bacaklarımın ağrıdığını hatırlıyorum. bahçede annem dayım vardı.. biz sıradaydık.. ne konuşuyordu o adam bilmiyorum ama sabah güneşinin huzmeleri gözümüzün içine vuruyordu.. sırtımızda çantalar.. elimde kocaman bir suluk... hayatım boyunca okullardan nefret ettim...

0|0
    0|0
  • 8 yaşındayken tam apartmanın bahçe kapısından yola çıkcaktım annemde 5-6 metre arkadaydı ve oğlum diye bağırdı sonra son adımımı geri çektim ve bir araba son sürat önümden geçti çok korkmuştum ardından noldu anne niye çağırdın dedim ve annem ne noldu çağırmadım ki seni dedi ben öyle mal gibi kalmıştım O.o

0|0
    0|0
  • şu an en yakın zaman da hatırladığım dün side de arkadaşlarla dalga amaçlı o*spularla pazarlık etmiştik dalgaya aldık arkamızdan bayağı sövdüler saydılar =)

aklıma gelen bu onuda yarına unuturum

0|0
    0|0
  • Hatırladıgım olay yok :)

0|0
    0|0
  • hatırLayamadım şimdi :/

0|0
    0|0
  • sünnetçimin gay olması :((

0|0
    0|0
  • Olsaydı yazılar kısmında olurdum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kuzenimin kucuklugunu hic unutmam , kucukken yaramazligi yuzunden az daha araba carpiyordu ona ki kenara iterek ikimizde kurtulmustuk . Simdilerde anlattigimda hatirlamiyorum deyip gulme krizine giriyor ben oyle bisey yapmadim cok uslu bir cocuktum diyor .

0|0
    0|0
  • bizim apartmanın ışıklarında tamamen arıza vardı. bütün heryer karanlıktı. akşam saatlerinde dışarı arkadaşımın yanına iniyordum. tam o sırada aklımdan 3 harflileri gecirdim hani şimdi gelseler falan diye düşündüm ve cok korktum. ben öyle der demez merdiwenin dönüşünde sacları dik dik havada bişeyle karsıladım cok karanlıktı cok korktum we bayıldım. gözlerimi actığıdaysa karsımdakinin amcamın oldugunu görünce beni ağlama tuttu. hem gülünecek hem ağlanacak haldeydim yani :):)

0|0
    0|0
  • bugun iki kadın yan yana birbirinden habersiz telefonda konuştu şaka gibi

0|0
    0|0
  • yakınlarımın ölümlerini unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • Lisede matematik hocamın ateist olması:s bnla ilgili değişik unutamadığım anılarım var..

0|0
    0|0
  • üniversite son sınıftayken kaçakçı polis ikilemi arasında skışmış bir vaziyette mermi sağanağı arasında kaldığım günü,ömrümce unutamam..

0|0
    0|0
  • trafik kazası

0|0
    0|0
  • İlk kez gece 3te, 24 saat açık çiğ köfteciden çiğ köfte almıştım çok mutluydum..

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin evlenme teklifini halen unutamamm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...