Atatürk ve Türklük üstüne sorular soruluyor ...olur olmaz cevaplar veriliyor..

Size soruyorum..Atatürk ve Türklük hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz..en son ne zaman merak edip atatürk ve türklük hakkında bir kitap okudunuz..Uygurlar Mu İmparatorluğu'nun devamıydı... Mu'lar ise insanlığa uygarlığı öğreten millet... Mayalar ise Mu'ların devamı...

Atatürk'ün Mu ile ve Mayalarla ilgilendiğini biliyorsunuz...

Mayaların dillerinde çok çok Türkçe söz olduğunu Atatürk biliyordu. Bir meraklı emekli paşayı Meksika'ya maslahatgüzar olarak gönderdiğini ve ona Mayaları inceleme görevi verdiğini ve Tahsin Paşa'nın soyadını da Mayatepek yaptığını da biliyor muydunuz?

Güncellemeler:
Atatürkün ölümü konusunda çeşitli söylemler ve iddalar vardır..1937 yılında sağlığı bozulmuş 1938 yılında devam eden rahatsızlık gün geçtikçe artmıştır..kesin bir bilgi olmamakla beraber...siroz teşhisi konmuştur...seni dinliyorum...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkese Türk gözüyle bakmak doğru bir anlayış değil.Herkes Türk değil çünkü...Yeryüzünde yüzlerce dil,yüzlerce ırk var.İnsan ırkı salt bir ırk olamaz.İnsanların nasıl çoğaldığını mı söyleyelim yani şimdi?Elbette farklı ırklarla evlilikler yaşanmış olup farklı ırklar ,renkler,tenler meydana gelmiştir.Kültürel etkileşimlerinde bunda etkisi vardır.YAni bir kaç devletle kültür benzerliğimiz var diye bu başka milletlerin ve ya ırkların Türk olduğunu göstermez.Milliyetçiliğe hiç gerek yok..

Atatürk diğer liderler gibi bilim ve sanata değer vermiştir.Maya Krallığı merak edilmeyecek türden değildir ki yani bunu esrarengiz ve ya olaganüstü bir durummuş gibi anlatmak ancak bizim insanımızın efsaneler üretmek için ne kadar boş vakti olduğunun göstergesidir.Zira Millet aya,biz yaya sorunsalı..

Evet Atatürk sirozdan ölmüştür..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tek şunu bilirim kulaktan dolma bilgilerle Atatürk'e hakaret etmeyi marifet biliyor bazıları yazık...

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum. Yanılmıyorsam Çin de Türklerin yaptığına dair iddia olunan beyaz piramitler varmış. Ve o ülkenin örtbas etmek için piramitlerin üstünden biraz yıkıldığını ve dağ görüntüsü verildiğinide okumuştum.

0|0
    0|0
  • sen Atatürk'ün nasıl ve neden öldürüldüğünü biliyor musun?

0|0
    0|0
    • onu doktoru yanlış tedaviden mim kemal öke öldürmüştür mim kemal öke masondur ki bizim ülkede adamın adını sokağa bile vermişler atatürk ilk başta civa tedavisi gördü sıtma teşhisiyle sonra yanlış tedavi siroza çevirdi ve atatürk öldü ölüm sebebi mason localarını kapatmak istemesiydi

• bunların hepsini bende okudum..dediğim gibi bu konuda iddaalar ve tartışmalar günümüzde dahi yapılmaktadır...karaciğer rahatsızlığı rapor olarak verilmiştir..masonların parmağının olmasına şaşırmam..

Erkekler Ne Diyor 2

• okuduğum bölüm gereği bılgı sahıbıyım ama ınsan oğlu ölene kadar öğrenir.. sonu yok

0|0
    0|0
  • he Atatürk'ün Güneş-Dil teorisine göre (yüce atatürk ölene kadar üniversitelerde ders olarak okutulmuştur) tüm dünya dilleri Türkçeden türemiştir ! mesela Niagara Şelalesi'nin asıl adı Türkçe Neyaygaradır. Türkler onu ilk keşfetmişler, gürültülü aktığından dolayı Neyaygara demişler, sonra Niagara olmuş :D yazık şu halkın düşürüldüğü komik hallere ! dışarıdan bir gözle şu ülkede çağdaşlaşmak adın yapılanlara bakınca ne kadar mantıksızlık, maskaralık olduğu rahatlıkla görülüyor bize dışarıdan bakanlar onun için ülkemizi yıllardır adam yerine koymuyorlar. En basitinden bakın her filimde çinli, arap, koreli görürsünüz Türk göremezsiniz... cumhuriyetin 80. yıllarında tüm yapılan çağdaşlaşma ! hareketlerine rağmen Türkiyye Cümhüriyyeti hala Afrika ülkeleri gelişmişlik seviyesindeyse, çağdaşlaşma, batılılaşma adına yapılanların boş üfürükten teyyare olduğunun anlaşılması zor olmasa gerek.

1|0
    1|0
Yükleniyor...