"Hamit Altıntop: 20 yaşındaki yavrumuzu ıslıklamak Türk milletine yakışmaz"?

Milyon eurolar kazanırken, kimse size sen daha 20 yaşındasın bu para sana çok demedi.1000 tl kazanıcam diye millet madenlerde ölüyor, adam cebindeki son para ile maç bileti alıyor. Kimsenin sizin kazandığınız tek kuruşta gözü yok ama kalkıpta hem aldığınız paranın hakkını vermeyen ruhsuz bir futbol oynayıp, kalkıp acıtasyon yapmıcan. Sen bu lafları git çakma imparatoruna anlat. Adamda azıcık karakter olsa bu suçta futbolcular kadar benimde payım var deyip milli takımı bırakır çakma imparator! ama her ay kaç milyon euro para alıyor devletten niye bıraksınki!

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• ismi boş yere imPARAtor olmamış

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuşmanın anlamı yok herkesin hatası var.

TFF'yi 2000 li yıllarda ki milli oyuncularımız yönetmeli.
    Fatih terim abartılan bir teknik direktör sanıldığı kadar iyi olsa Milan'dan kovulmazdı.
    Fatih Terim defalarca galatasaraydan Türkiye, Türkiye'den galatasaray'a geçiş yapıp durmuştur.
    Takımda ruh yok.
    Teknik direktörün çıkarttığı kadroda hayır yok.
    Semih Kaya'yı hep eleştirmişimdir ptt liginde top koşturacak oyunculardan biridir. SüperLigde oynayabilecek kapasitede değil.
    Semih Şentürk gibi bitirici ve asist yapan forvetimiz var nasıl kadroya alınmıyor yıllardır anlam veremiyorum.
    Türkiye Milli takımında galatasaraylı oyunculardan arındırılması lazım. Olacaksa sadece Hamit olsun çünkü aralarında en iyisi o zaten.
    Arda Turan da o kadar iyi bir futbolcu değildir la liga'yı sürekli takip ederim. Topu ayağında çok tutuyor takım kontralara çıkarken güzelim atakları bozuyor.
    Hakan gibi oyuncularımıza fırsat verilmiyor.

1|0
    0|0
    • Anlaşıldı fenerbahçelisin ama abartma. Konumuz milli takım. Fahih terim, semih kaya, arda turan için söylediklerine katılıyorum.

• Volkan'nın milli takımı haketmediğini söylemek için fenerbahçeli olmaya gerek yok, nokta.

• Ne alaka? Taraflı yorum atsam hak ediyor derdim. Virgül ;)

• Sadece Hamitin hatası var sanki

0|1
    0|0
    • Ooooo sen şu yazılandan bütün suçunhamit'te olduğunu çıkardıysan okuyup hiç bir şey anlamamışsın ya da boş boş okuyorsun sadece.

• Soruyu soran kişi. Bence biraz kitap okuyup kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Öncelikle herkesin görüşlerine saygılı olmalısınız. Ayrıca bırakta eş cinsimin ne diyeceğini az çok tahmin edebileyim. O cümle de aynen benim dediğim şeyin anlamı çıkıyor. Tabi size ne kadar yazsam bir şey değişmez çünkü kendi bildiğinizin her zaman doğru olduğunu sanan insanlardan birisin. Bir insan her şeyi bilemez yanlış bildiği ve yanıldığı şeyler olur. Eleştiri yapmadan önce ne demek istediğini öğrenebilirdin ama siz direk saldırıya geçtiniz.

Size göre her şey sizin dediğiniz gibi olacak her şeyin en iyisini siz biliyorsunuz kendinizce, hayal dünyanızdan uyanıp gerçek dünyaya gözünüzü açmanız dileğiyle.

• Komik şey seni... Bir laf vardır "Senin fare yakalamışlığın kadar bizim kedi... vardır"

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben fenerliyim fanatik ama hamit ulkenin en akli basinda en dobra futbolcusu gurbetci diye adamin tarzi bu hem dinine bağli biri adam hakli ama senin elestirin de hakli yani kimse haksiz değil ama "Ne zaman ki kendimizi dev aynasinda gormez belcika izlanda gibi yeniden yapilanmaya gideriz" o zaman iste Turkiye yukselir bizden bir cacik olmaz

2|1
    0|0
  • Sence Terim para içinmi milli takımda?

0|0
    0|0
  • Hamit'in suçu ne. ?
    Adam haklı.

0|0
    0|0
  • haklısınn

0|0
    0|0
Yükleniyor...