Türk futbolu bitmiş... Bursaspor-Sivasspor maçında açılan kışkırtıcı pankart hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geçtiğimiz haftalarda Bursa'da oynanan maçta Bursalı bazı taraftarların "Sivaslılar adam olsaydı, itleriyle meşhur olmazdı" yazılı açtıkları pankart hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben Sivaslı değilim ancak tarafsız olarak bunu şiddetle ve nefretle kınıyorum... Sözüm tüm Bursa halkına değil bu çirkefliği yapanlara... Tanıdığım Sivaslı arkadaşlarımın hepsi cesur, mert ve bir o kadar iyi niyetli insanlar.. Sivas'a bizzat gidip gördüm hayran kaldım, sokaklarında bir çöp bile yok... Hele o kongre binası bir harika... Tablo gibi şehir Kurtuluş Savaşı'nın kaderini belirleyen şehir.. Bunu yapanlar kimse dönüp de kendilerine bakmalı diyorum... Türk futbolu bu kadar mı basitleşti arkadaşlar? Bu nasıl bir seviyesizlik ve karaktersizliktir?

Bursaspor'a sözüm; böyle çirkefleri lütfen aralarından ayıklasınlar... Bunlar değil taraftar insan bile olmayı haketmiyor...

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik Türk milleti nesine şaşırıyorsunki... futbolu ölüm kalım meselesi yapmak, maçta küfür etmek, kavga, pislik çıkarıp futbola spor gözüyle bakmamak bizim Türk milletinin aptalca özelliklerinden sadece bir tanesi.. tabi herkes için söylemiyorum ama çoğunluğu böyle yani..

1|0
    0|0
    • Harika açıklamışsın...

• Çok acayip milletimiz var çook.. ne eğitim düzeltir bunları nede başka birşey genlerine işlemiş sanki.. Ayrıca yolda yürümeyi de bilmiyor bizim milletimiz kaldırımın ortasında sohbet edip yolu kapatanlar da var Türkiye'de olduğum için çok şanssız hissediyorum kendimi çok değişik kafa yapıları çoğunun çok sabırsız bir milletimiz var.. konunun dışına çıktım biraz ama

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok yanlış hoş olmayan bir pankart olmuş ben kesinlikle genellemeleri sevmem çokda Sivaslı arkadaşlarım var İstanbul'da yaşıyorum diğer Sivaslı olmayan arkadaşlarımdan duyduğum hep Sivastan adam çıkmaz bir kro görseler Sivaslıdır kesin vs sözleri var nedendir bilinmez ben karşıyım tabi.

0|0
    0|0
  • Ben Tokatlıyım ama 15 sene Sivasta yaşadım Sivas'ın insani iyidir Bursa'nın ki de öyledir kesin bunu yapan bnce azınlık bir grup koca Bursa taraftarını bağlayacak bişey olduğunu düşümüyorum Osmanlı başkentinden hep büyük adamlar çıkmıştır Texas'tan dolayı Bursaspor'u severim onun için Hey Oley Bursaspor Bursaspor :)) Sivaslı kardeşlerim içinde Forza Sivasspor :))

0|0
    0|0
  • Yumuşaklarıyla meşhur olmaktan iyidir :) Bu tür söylemler çok tehlikelidir. Spor insanları birleştirmeli, üç beş geri zekalının yaptığı saygısızlığı tüm Bursaspor taraftarına maledemeyiz.

0|0
    0|0
  • şimdi bursa taraftarını insanlık dışı ile suçluyorsun ama bu ülkede pkk ya ve apo ya karşı tezahürat yapan tek tribün bursa tribünleridir...

0|1
    0|0
  • kötü yönetilen federasyon çirkef taraftar kötü oynayan futbolcular diktatör yöneticiler... futbolumuzun iyiye gitmesi için mucizeden fazlası gerek malesef

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • sivaslılarda demezmi bursa neyiyle meşhur:))

0|0
    0|0
  • Sivas'ın açtığı pankart neden görülmüyor? Bişeyi araştırırken iki taraflı bakın.

0|1
    0|0
  • Bursaliyim valla haklilar. Sivaslilar adam olsaydi itleri meshur olmazdi. Muthis söz

0|1
    0|1
  • bursada toplarıyla meşhudur türkiyede gay lar bursadan çıkar ama hiçbir maçta böyle bir pankart görmedim çünkü bizde bayana laf atılmaz tüm bursalılar bacımızdır asdsadsadsad :D

0|0
    0|0
  • Bursalılarında nerden ömeşhur olduklarını söylememe gerek var mı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye şaşırdın ki buna

0|1
    0|0
Yükleniyor...