Bunun altında bir şey aramalı mıyım?

Arkadaşlar sevgilımle ayrıldık bundan 3 gün önce..Bu sabahda mesaj atmıştı eşyalarını gelıp alıcagını söylemiş bende tamam geliceğin gün mesaj atarsın dedim ve bidaha mesaj atmadı..5 dk öncede aradı..Tekrar aynı şeyi söyledi konuşma süresinin oldugunu mesajda anltamıycagını söyledi ve aynı şeyleri söyledi yine..Bende tamam dedim ondan sonra nasılsın dedi eh işte dedim onu sordum Allah'a şükür dedi..Tamam dedim hemen kapatmak istiyo havasını verdim.Görüşürz o zaman dedim o da kendıne ıyı bak ded ve kapadık ama sesi çok kötüydü pişmanmış gibi sanki :/ sizce bidaha aramasının sebebi ne benden bişey beklliyo olabilrmi pişmanlık geri dönüş gibi yorumlarınıza ıhtıyacım var :/

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• sen neden adım atmıyosun :(

1|0
    0|0
    • onun yuzunden bitti ve hep pişman olcağı şeyler yapıyo.her kavgada küçücuk bi tartışmada bile bitti diyo hemen..bende ne kadar sevıyosam ne kadar aşık olduysam hep sustum..giden hep o oldu dönende..bitti kelimesini benden duymak için bana o kadar kötü davrandıkı anltamam en sonunda bende bitti dedim ve bitti kötü sözler sarfettik birbirimize gurur sanırım bendeki:/

Erkekler Ne Diyor 4

• yazık üzme bak seside bozulmuş gözü yaşlı . gidenler geri geliyorsa senden iyisini bulamdıgı içindir böyle kabul et ve bağrına bas göreceksinki seni mutlu edecek bu cocuk . :))) biraz fal bakar gibi oldu ama olsun yazıktır dışarda aç açık kalmasın :))

0|0
    0|0
    • (: onun yuzunden bitti ve hep pişman olcağı şeyler yapıyo.her kavgada küçücuk bi tartışmada bile bitti diyo hemen..bende ne kadar sevıyosam ne kadar aşık olduysam hep sustum..giden hep o oldu dönende..bitti kelimesini benden duymak için bana o kadar kötü davrandıkı anltamam en sonunda bende bitti dedim ve bitti kötü sözler sarfettik birbirimize..:/

• Tekrar söylüyorum sen bankla mutlusun unut sevgilini.

0|0
    1|0
  • bence sana 'eşyalarını al sen çık git o evden' diyecektir de nasıl diyeceğini bilmiyodur [düşündüm oldu:]

0|0
    0|0
  • barışmak istiyor olabilir.belki senin sesinden ne düşündüğünü anlamak istemiş olabilir.ama bunların hepsi ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aınenn dee olee bu adam sanaa aşıkk arkadss.. sevmesee sesı kotu olurmu mesaj atıp usdne bu kadr ısrarcı bı sekılde ararmıı ..senın onu umursamaz tavırlarnn onu yıkmıs sımdıden baksana sevıyorsan egerrr esylarını almya geldıgnde al karsına konus ve sorunlarnızzıı cozunn . ınann belkı ılerde cok pısman olursn ayrılık nedenını bılmıormm amaa cok gecmedeenn kaybetmeyın..

1|0
    0|0
  • Tekrar senınle bir araya gelmek istıyor. Sadece barışmak maksatlı o eşyaları gelip almak istemesi

1|0
    0|0
  • ilk tavrından çok pişman senden bir adım bekliyor

1|0
    0|0
  • Sna yaklaşmaya çalışıyo belli :)

1|0
    0|0
  • Mesajla söylediği şeyi, bir daha arayıp söylüyorsa senden bir adım bekliyordur.

1|0
    0|0
  • Pişman olmuştur

1|0
    0|0
  • gitme demeni bekliyor

1|0
    0|0
  • gitme kal demeni bekliyordur

1|0
    0|0
Yükleniyor...