Pes 2015 çıktı alan oldu mu?

www.aralgame.com/.../kampanya&page=pes-2015

Sonunda çıktı 2013 gibi olacağını sanmıyorum 2014 gibi hayal kırıklığı olur ve yine Fifa'ya çok benzetmişler gibi...

Güncellemeler:
Pes 14 hariç her yeni çıkan seri için fifa içinde geçerli bu dediğim hep ön yargılı oluyoruz sonra bağımlısı oluyoruz gene öyle olmasın emin misin pes 15 de b*k gibi olursa beni gömün :( fifa99dan beri en eski fifacıyım galiba geri dönüş zamanı.
pes 13'teki eksikler giderilse grafiğine karışılmasa tarihin en iyi oyunu olur. mesela benzema ronaldo ve agüeroyla ara pası sonra o kadar kolay gol atılmasa , kaleciler daha iyi olsa saçma sapan zıplamasa , karambol olsa , duran toptan bol gol olsa , maçta agresiflik kavga kırmızı kartlar vs daha fazla olsa ve son olarak tribünler rengarenk tezahüratlar daha etkileyici olsa pesin yerinde olsam daha seri çıkartmam o derece yani...

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• 2014-2015 fıs bence. En iyisi 2013tü. Keşke 2014 2015 çıkarcaklarına 2013ü görsel ya da oyun bakımından dahada geliştirselerdi. O zaman daha iyi olurdu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pes13 iyidir :)

0|1
    0|0
  • Sırf Galatasaray için alcam

0|2
    1|0
  • 2013 daha iyi boşuna almayın çöpe gidiyor.

0|1
    0|0
  • Fifa aldikkkk *_*

0|1
    0|0
  • Yinr sacmalamşlar

0|1
    0|0
  • pesin 15ide mi var :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Skidrow halletmiş mi bı bakalım

0|2
    0|0
  • Pes 2013 ten sonra bozmuslar. daha takip etmiyorum

0|1
    0|0
  • Pazar günü alırım kısmetse ama 13 candır :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten KONAMI Winning Eleven oyununu yapmasaydı nefret ederdim. Ancak saygım var.

0|0
    0|0
  • isim olmaz

0|0
    0|0
  • Pes fifaya benzemez, anca fifa pese benzer.. fifanin sahipleride evde pes oynuyodur emin ol

0|0
    0|0
  • 2015 berbat hacı dün baktım bildiğin fifa pesin 2011 ve 2013 iyidir gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • pes 6 candır :D

0|0
    0|0
  • kötü kardeşim zorlaşmış ve cok kötü:(

0|0
    0|0
    • pes 14 gibi mi yani

• pes 13'teki eksikler giderilse grafiğine karışılmasa tarihin en iyi oyunu olur. mesela benzema ronaldo ve agüeroyla ara pası sonra o kadar kolay gol atılmasa , kaleciler daha iyi olsa saçma sapan zıplamasa , karambol olsa , duran toptan bol gol olsa , maçta agresiflik kavga kırmızı kartlar vs daha fazla olsa ve son olarak tribünler rengarenk tezahüratlar daha etkileyici olsa pesin yerinde olsam daha seri çıkartmam o derece yani

• aynen ya ara pası zorlaşmalı bence hızları düşürlmeli ki keyifli olsun reali al ronaldu surat teknesi gibi kanattan gelsin ver benzemaya golll silva ile git kanattan ve aguero ya gol messile git ac ortayı gol bencede zor olmalı

• 13ün gerçekçi halini yapsalar ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...