Yardımlarınızı Bekliyorum. Zayıflayanlarrrr yardım :) !?

3 ay süre ve vermem gereken 10 kilom var. Okula sabah erkenden gidiyor aksam 5 bucuk - 6 arası evde oluyorum. Nasıl bir program uygulamalıyım. Neler yemeliyim kac ögün beslenmeliyim..10 kilonun 5 Kilosunu vermeden yürüyüşe çıkmak istemiyorum. Çıkamıyorum daha doğrusu güvenim yok. Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Dalga geçmezseniz sevinirim..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yorumları okumaya geldim bacım bende aynen senin gibiyim 10 kilo fazlam var :/

1|0
    0|0
    • Boyun kaç? kaç kilosun canım :)

• hımmm anadolu mezunu musun :) :)

• Aynen :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yuruyüş sart.. yemekten kismayla olmaz kanki canpink:-) :-)

0|0
    0|0
    • sanırım öyle :) :)

• Guven ne alaka.. ? Elalemden mi cekiniyorsun?

• Evet :/ Neden bilmiyorum ama çıktığım gibi eve geri dönesim geliyor. Kilom da aşırı değil. Boyum 169 kilom 63 :)

• 1 kg vermek için 7000 kalori yakman gerekli. Yani günde 7000*10/90 = 780 kalori yakmalısın. Kilosu sabit bir kadının günde ortalama 2000 kalori aldığı varsayılır yani şu anda ne yiyorsan 1/3'ünü yemeyi bırakmalısın. Sağlıklı ve daha hızlı kilo vermek istiyorsan spor da yardımcı olacaktır. Ama şöyle diyim saatte 5km hızla 1 saat yürümek 200 kalori yakar.

Özetle yemediğin ve sporla yaktığın kalorinin günlük toplamı 780 ve üzeri olmalı.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.. 6 öğün yemeye dikkat edin diyor herkes. Ben onu yapamıyorum. Düzenli olarak sadece 3 öğün yapabilirim diye düşünüyorum. Yediklerime dikkat ederek , evin içinde spor yaparak 5 kiloyu verebilir miyim ki? 5 kiloyu verebilsem yürüyüşlere de başlayacağım..

• Yorulmak kalori vermek demek değildir, spor başka birşey. ingilizcen varsa p90x programını araştırablirsin 90 günde vücudu şekle sokmak için.

• Araştıracağım. Teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 1

• bir zayıflarz bir şişmanlarız panpiş

1|0
    0|0
    • Öyle canım. Yazın 5 kilo vermiştim. Kış gelince yediklerime dikkat etmeden dışarıya pek fazla çıkmadım. Sıkıntılarım vardı yemege verdim birazcık kendimi. Verdiğimi fazlasıyla aldım.. :)

Yükleniyor...