Koşu Bandı Almak İstiyorum... Bakar Mısınız?

Arkadaşlar koşu bandı almak istiyorum yürüyüş yapmaya çıkamıyorum ondan dolayı almak istiyorum.. düzenli kullansam 8 kilo falan verebilir miyim? ..

ve tavsiye edebileceğiniz marka model var mı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Alma pişman olursun. Hem çok gürültü yapıyor üzerinde yürürken patır kütür patır kütür, alttaki komşu ile kavga sebebi. Hem hep aynı yerde yürümeye çalışmak bir süre sonra sıkıcı oluyor. Maksimum 15 gün sonra sıkılıp üzerine çıkmazsın. Sana tavsiyem günde 2 saat sokakta yürümeye zaman ayır.

1|0
    0|0
    • evet herkes aynısını söylüyor süs olarak kullanmaya başlarsın falan diye :D ya benim asıl amacım kalça ve bacak sıkılaştırmak onun için herhangi tavsiyeniz var mı acaba?

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Verimlilik olarak koşu bandı yerine eliptik bisiklet öneriyorlar. Ayrıca 2. El bakmanı tavsiye ederim. Çünkü insanlar bir hevesle alıp sonra ucuza satıyorlar.

1|0
    0|0
    • pekala tavsiyeler için teşekkürler.

• Eve alacaksan cross trainer al. Biraz kondüsyon yaparsan saatta 1000kcal yakabilirsin. 3 saat yürüyüşe bedel

1|0
    0|0
  • tavsiye etmem eve alınan spor aleti genelde dekordan baska bişi olmuyor.

1|0
    0|0
    • ama ben heves için istemiyorum ki. bir amacım var :)

• illa yapcam diyorsam fitness salonuna gitmeni tavsiye ederim yani spor salonu yani :) orada insanlar spor yaparken gördükce yaparsın snde ayrıca antrönör sayesinde de düzgün bir program yaparsın.

• cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama benim sorularım belli eğer sorularıma cevap verirseniz sevinirim :)

• düzenli kullanırsan verirsin.

0|0
    0|0
  • Bu işin uzmanı höke:)

0|0
    0|0
    • efem?

• Sana küçük formüller vereyim özele gelde

• özelden cevap almak isteseydim gizli olarak sorardım. eğer yardımcı olacaksanız burası uygundur.

• 8 kilo icin yaklasık 1000 tl degierinde alet alcan onu elektrikge takican bide evde yer kaplayacak. Evde kosana kadae cik evinin oralarda ara sokaklarda koş be bacım.

1|0
    0|0
    • 8 kilo vermek istiyorum ama o kiloları verdikten sonra da bir anda sporu bırakmayı düşünmüyorum düzenli olarak devam edicem.. bulunduğum bölge pek koşuya falan uygun değil yani insanları biraz tuhaf.

• sıkılaşayım da gerisi sorun değil :D yardım ve cevaplar için teşekkür ederimm :) umarım istenilen sonuca ulaşırım :)

• İnsallah.

Kızlar Ne Diyor 1

• Apartmanda oturuyosan tavsiye etmiyorum cunku cok ses cikariyomus bir arkadasim soylemisti kullanamiyolarmis dogru dürüst

1|0
    0|0
    • apartmanda oturuyorum onun içinde şöyle birşey düşündüm balkon kapalı yani camlı oraya koymayı düşünüyordum :)

• haklısınız da, internetten bakıyorum alıp kenara atarsız tarzında yorumlar çok fazla o yüzden tedirgin oldum aslında hedefinden şaşan bir insan değilim ama o kadar paranın boşa gitmesini de istemem doğrusu.

• Cevreyi rahatsiz etmicekse cope gitmez kendindeki degisimi gordukce daha da hirslanirsin bence

Yükleniyor...