Nası birisi bu? Çözmek imkansız...

diyelim ki hoşlandığınız birisi başka birisiyle çıkıyo bir gün şöyle bi paylaşım yapmış''yüzü güzele 40 günde doyarsın,huyu güzele 40 yılda doyamazsın''diye bu kişinin huyunu beğenmiş olabilir mi çünkü aynı kişi size bakıyo ...ne biliyim...alaylı yorumlar atmayın lütfen

kız o kadar güzel bişey değil çok ciddiyim ALLAHın yarattığı her kul güzeldir ama bu öyle birisi değil alaylamayın

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bende senin anladığını anladım ama herşeyide paylaşımlara göre yorumlamamak gerek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O paylaşımdan sonra başka anlam çıkıyor mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beğenmiş çıkmış zevkler ve renkler tartışılamaz erkeklere güvenme sen seni dalgaya alıyor ayrıca paylaştığı her sözü yaşamak zorunda değil o söze katılıyordur zaten çirkin bulsa ilgisini çekmezdi ve sen kimseyi güzel çirkin diye ayıramazsn sen bana göre berbat olabilirsn başkasına göre mükemmel oalbilirsn ve kız belkide çok güzldir sn kndi kendine gelin güvey olduğun için kızı kıskanıyosundr girmeyin iki kişi arasına bugun snin içn onu bırakan yarın başkası için seni bırakır. tost arasına girmek zorunda değilsn.

0|0
    1|0
    • kızın karekteri bozuk neyin davası haklıyım

• sorun kıskanma değil daha bilmeden sırf yorum olsun diye yazmayın.

• sırtf yorum olsun diye böylme destan yazmam ben dediklerimin arkasındayım gerisi sna kalmış ve dediğim gibi güzellik kişiden kişiye değişir derecelerin çocuğu etkilememiş.

Yükleniyor...