Mükemmel olarak gördüğünüz sevgili olduğunuz insanla ayrıldınız mi hiç?

Birini mükemmel biri, çok iyi biri, çok sıcak biri olduğunu herkezden farklı biri olduğunu düşünerek sevgili olup birgün ayrıldınız mi ? Ayrılan varsa neden öyle birinden ayrıldınız ve ne kadar yürüdü ilişkiniz ? Bence er geç ayrılık çalıyor kapıyı bir sebepten hele evlilik uzun süre sonra ise ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 Sene çıktım, ayrıldım..Eğer evliliğe 2-3 yıl kalmışsa ayrılık kolay kolay kapıyı çalmıyor çünkü 16-17 yaşında çıkmaya başlayıp 20-21 yaşında evlenen bir çok kişiyi gördüm.Ama eğer evliliğe 7-8 yıl gibi uzun bir süre varsa, ayrılık gerçekten de er geç kapıyı çalıyor.Çok çok mutlu ilişkide araya ya bir kul giriyor ya bir problem çıkıyor ayrılık oluyor, çoğu aşkın sonunda zaten ayrılık vardır.Uzun vadeli çıkıp evlenme sözünü tutan, evlenmeye kadar ulaşan kişi sayısı çok azdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• cıkanlar böyle düsündükleri icin cıkıyo, ayrılanlar da aslında böyle olmadıgı icin ayrılıyo zaten :D

0|0
    0|0
    • veya bir süre sonra sıkılma oluyor daha iyi biri çıkıyor ona yöneliyorlar ? :)

• daha iyi birine de gerek yok, birbirlerinden sıkılmaları yeterli. cinsellik konularına bakıyorum arada. milletin sevgilisiyle yasamadıgı kalmamıs. karı-koca gibiler. sonra hamile kalanlar, terkedilenler, cocuk düsürenler, wc de doguranlar oooo neler neler. her seyi yasarsan tabi sıkılırsın dimi

yazık genşlere be ya :)

• aciyorum onlara olan kızlara oluyor..

• Hayır, evlilik yolundayım.

1|0
    0|0
  • Öyle biri var. Ama ayrılık söz konusu değil :)

0|0
    0|0
  • 3 saat 44 dakıka once ayrıldım :D

0|0
    0|0
    • çok mutlusun hayırdır neden ayrıldınız :)

• merak etme bu gidişle birgün gerçekten ayrılırsınız yıpranacaksınız :)

• ınsallah ayrılmayız kavqa etmemeye calısıyorum :)

• hiç mükemmel sevgilim olmadı ühüü

0|0
    0|0
  • Vardı evet ama o ayrıldı.

0|0
    0|0
    • peki ne kadar sürdü ilişkiniz neden ayrıldınız..

• Çok değil 5-6 ay sürdü. İlk sevgilimdi ve her şey mükemmeldi başta. O da çok seviyordu bundan emindim. Bildiğin kör kütük aşıktım bi de ilk olunca farklı tabii.. Zaman geçtikçe ben onu daha da sahiplendim. Daha da kıskanmaya başladım. En ufak şeyden kıskanıyordum artık. Yapma sıkıyorsun beni diyordu, tamam diyordum ama elimde değildi deli gibi kıskanıyordum. Ve bi sabah telefonumda mesaj. Günaydın aşkım diye mesaj bekliyorum ama ayrılık mesajıydı. Bunalmış. 3 yıl geçti, hala izleri var bende.

• çok kötü olmuş ya allah sabır versin ilk aşklar böyle olur genelde acısı daha çok olur

• öyle biri vardıda o benden ayrıldı ..

0|0
    0|0
    • ne kadar sürdü ilişkiniz neden ayrıldınız peki

• terketme sebebi neydi sen çok mu sıkıyordun onu kıskanıp bunaltıyor muydun :)

• sonu yok diye gitti.kesinlikle sıkmadım.bunaltmadım.davranışlarımı begenırdı.

• Sevdiğiden mi hadi kaybettimm bir başkası için diyelim diğeri sanki bize bakcak mı sevdiceğimle mutluyuum ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evet... o kadar mükemmel olsa da biz çift o kadar mükemmel değildik, bi kere hali hazırda ideallerim ve hayallerim vardı, ona göre de ben mükemmel isem neden değiştirmeye kalktı... salla

0|0
    0|0
  • EVE T ayrıuldım 14 senelık ılıskıydı her seyı beraber paylasmıstık 22 gun oonce ayrıldı benden gerekcesı ıse benden sogumasaymıs bana dedıkı eger senı ozlersem donerm donmezsem zten bende bıtmıssındır dedı hala dua edıyorum donsun dıye onsuz olmam kımseye bakmam ınsallah doner bana ask acısı hayattakı hıc bır seye benzemıyor allah kımseye vermesın

0|0
    0|0
    • 14 sene mi ? O kadar süre sevgili mi kaldınız

• artık gıtmk var ayrılmak yok, olmek var can vermek yok, acı cekmek var acı yok bana... gorecegım acıyı gordum. ben her dakıka onu dusnrken o acaba benı dusunurmu dıye soruyorum ısın kotu yanı dertlesecek kımsem de yok ıcıme atmaktan bı hal oldum arkdasım dostum kımsem yok yalnızımmmmmm

• benim de yok buraya yazıyorum hep. Benim derdimi çevremdekiler dinlenmekten bıkardı ama burada illaki dinleyenler oluyor. Anlattıkça rahatlıyorum sen de dene..

• Ilk başlarda mukemmemiş gibi görüyorsun kusursuz sanıyorsun ama tanıdıkca kusurlarını goruyorsun ve sana cazip gelmeyen tavırlardan dolayı sogukluk baslıyor artık ayrılıkkapını caldı demektır yoksa her gun anlasmazlık tartısma kavga olur ve lackalasır ılıskı en ıyısı bu boyuta getırmeden bıtırmek

0|0
    0|0
    • aynen ben de böyle düşünüyorum. Bu yüzden uzatmadan evlenmek gerek zaman uzun olursa ayrılık geliyor genelde bir şekilde sorunlar başlıyor. Amma evli olunca kolay kolay ayrılık olmuyor.

• evlilik kararı uzadıkça sıkıntı yaşanıyor. ayrılıyorsun çünkü hayal ettiğin kadar mükemmel olmadığını her gün kabullenmek zorunda kalıyorsun.

1|0
    0|0
    • bir şekilde anlaşamama tartışma oluyor yıpranıyorlar ve başka biri çıkıyor bozuluyor büyüsü..

• Ah bende bu duygulara kapıldım ve sonuş 1.5 yıl sonra terk edildim ? Neden biliyor musun onu çok sevdiğimden kıskandıgımdan sahiplendiğimden o saatten sonra kimseyi mükemmel görmüyorum

0|0
    0|0
    • onları yapınca kızlar sıkılıyor vazgeçiyor. Hani onların elinde olduğunu vazgeçilmez olduğunu hissettirmemek gerekiyor. Üzerine gitmeyip arkadaş çevrenle takılsaydın o seni kıskanır elinde tutmak isterdi..

• işte sevince insan aptallarıyor. Aynen ben de çok sevip üzerine dustugum için kaybettim..

• sal gitsin

• vardı oyle biri ayrıldık herşeyi düşünmüştük oysa =//

0|0
    0|0
  • kimse mükemmel değildir

0|0
    0|0
  • demekki mukemmel degilmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...