Benden ayrılmamı bekleyen sevgilime mektup...

Benden ayrılmamı bekleyen sevgilime bi mektup yazdım. susarak gitmeyi de denedim ama çok canımı yaktı o yüzden sizce böle bir mektup vermeli miyim ona ne hisseder ?

Benim canım nasıl bu kadar çok yanıyorsa nasıl benim pes etmemi bekliyrsan sırf vicdanın rahatlasın diye buna izin vermicem. Yaptığın şeylere bak beni vazgeçirmek için telefonu kapatmalar aradığımda açmamalar bi insanı bu kadar üzüp de oturup sonrasında hayatımda niye mutlu olamıyorum diyemezsin . sen neyin mutluluğunu bekliyorsun ki . birini bu kadar üzen birisi mutlu olamaz bunu nasıl göremiyorsun. Hemde beni mutlu etmek okadr kolayken sen hala daha da kötüsünü yapıyorsun her gün . aşık olmadın hiç bana biliyorum, sevemedin beni biliyorum, unutamadın ne varsa yaşadığın, biliyorum ve hepsine de katlanıyorum . buna rağmen senin mutsuzluğuna rağmen varım diyorum sen hala anlamıyorsun. Göremiyorsun ben sadece kendim için varım demiyorum beni sen bir kez yüzümü güldürsen hayatında birşeylerin yoluna girdiğini göreceğin için burdayım . ben senin birşeyleri doğru yapman için bir şansım hayatın sana sunduğu sen bunu da göremiyorsun. Hayal dünyasında filan yaşamıyorum ben kendi kendime uydurmuyorum da bunları bunlar gerçekler . birilerini üzen bir insan kalp kıran bir insan hangi inanca hangi düşünceye göre güzel şeyler yaşamayı bekleyebilir ki. Sana yalvaramam ben bu saatten sonra beni üzme diye . bu kadar şey yazdım ne anlarsan nasıl anlamlar yüklersin orası sana kalmış. Benim amacım sana eziyet değil. Benimki hala bir çaba ne yazıkki he senin için de sanma kendim için bir çaba . he dersen ki ben çok insanı üzdüm zamanında onların cezası bu inan ki öyle değil işte . düşünsene ben yalansız dolansız geldim sana hiç yalan söylemedim hep affedici yapıcı oldum. Bunlar sence benim senin hayatını düzeltmen için karşına çıkan bir kapı olduğumu göstermiyor mu . hala da dersen ki çık hayatımdan çıkarım evet ama sen beni hayatından mutlu olmak adına çıkartıcaksan şimdikten söylerim ki sana çok büyük bi yanılgıdasın . hayatına her giren canını yakmak istedi belki de ama tek ben canın yanmasın mut ol istedim bunu da hiç unutma.

1|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle mektup verme meselenden başlıyorum. Seni bu kadar çaresiz bırakmış, yani konuşabilecek biri olmaktan çıkıp, internette yayınlanan soru olayına sokacak kadar yalnız bırakmış birine; ister mektup ver, ister verme. Günahı boynuna, ama tahmin edebiliyorum ki şu anda aklında olan tip muhtemelen senin iğrenerek bakacağın cinsten biri. Kendini daha iyi nasıl hissedeceksen, öyle olsun.

Mektup için de ziyade uğraştığını görüyorum, fakat bil ki hiçbir anlam yüklemeyecek, ona bırakmışsın mektubunda hani. Belliki bu genç sende komplekse varacak şeyler oluşturmuş, ve bir kadını böyle düşünmek durumunda bırakan erkeğin :

1) Erkeklik gururu ve yapılanmasından şüphe ederim.

2) Gönlü ile uçkurunun yer değiştirmiş olacağını tahmin ederim.

3) Gelecekte yaşayacağı hayatı şimdiden görebilirim.

Sana çok kötü davranmış, ve bil ki bu büyük denizde binlerce balık var. Bir yenisini ve daha iyisini bulmak için eskisinin yükünü elli kere çekmek, kendine güvenini kaybetmek zorunda değilsin.

Mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0
    • Teşekür ederim çok iyi anlamışsın beni ama benim hissettklerimi anlaması için yazdım mektubu ama ona yollamakta kararsızım .

• Kararsız kalman çok doğal. Belki dili biraz daha onun anlayacağı gibi bir hale sokup, hak ettiğini verebilirsin. Bir de şu banal ve 40 yıllık duvar yazısını hatırlatayım : "Kovala gelsin." Bugüne kadar onun sana yaptığı şey bu, şimdi de rol değişme sırası sende.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• belli ki seni zaten terketmis.. mektup yazıp kendini acındıracak duruma düsürme. cünkü beraberken senin üzülmeni tınlamıyor, ayrılınca mı mektubuna bakıp bakıp pisman olacak?

hadi amaaa kendini topla ve sana deger vermeyen birinden ayrıl gitsin. böyle destanlar yazıp olayı dramatiklestirme.

cünkü o senin gibi acı cekmeyecek. senin yapman gereken, bitti deyip bu defteri kapaman ve kendini kücük düsürmemen.

0|0
    0|0
  • off mktup fenaa ya :S

0|0
    0|0
    • içimde kalanlar ama anlar mı bilinmez

Yükleniyor...