Spor onerisiii yardim edinn?

Ben zayiflamak istiyorum ama diyetsiz yani sadece sporla evde 20 dk felan isinma hareketleri yapsam faydasi olurmu hani zayiflatirmi en azindan

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Zayıflamak istiyorsun demek, herkes istiyor bunu :)
    Ama sporun yanında diyet de yapmalısın. Hatta diyet daha önemli. Evde sporla kilo verebilirsin ama çok yavaş ve etkili olmayan kilolar verirsin.
    Kendimden örnek veriyorum, ben de kilo vermenin imkansız olduğunu düşünüyordum (78 kiloydum ve boyum kısa) ama bir gün artık yeter dedim. Az yemeye başladım.
    Dikkatini çekerse yemek yemeyi bıraktım veya spora başladım demiyorum. Sadece az yemeye başladım. Spor yapmadım. Zamanla açlığa alıştım ve diyetlere de başladım. Hiç spor yapmadım. 2 ayda 10 kilo verdim.
    2 sene geçti ve ben şu an 52 kiloyum. Beni görenler tanıyamıyor bile. Hedefim 45.
    Sadece kendine bir hedef koy, ve yolundan seni ayıracak şeyleri geri püskürt.

0|0
    0|0
    • Ne kadar guzel insallah istedigin kiloya ulasirsin ama napim ornegi diyet yapicak olsam okulda abur cubur yemek zorunda kaliorum illaki bir zorundalik oluyo hani hr zaman saglikli seyler olmuyor

• @atlanticocean azmın ıcın kutlarım senı. bende dıyetle verdım o kıloyu ama luıtfen evlılık dogum gıbı seyler senı yolundan sasırtmasın. ben sasırdım cezasını odedım :) aman dıkkat. emegın bosa gıtmesın...

• Haklisin ozellikle kilo kizlarda daha cirkin oluyo varya boyle ozel yerlere hep pantolonla gidiyorum siskoyum diye :( hayalim uzun dar siyah elbiselerden giymek ama onlarda sisko gosteriyo :(

Erkekler Ne Diyor 3

• basketbol

0|0
    0|0
  • diyetsiz zayıflama :D
    bizim Türk kızları çok komik ya :D

0|0
    0|0
  • evde 20 dk spor başka olur ama tercihen 20 dk yürü tempolu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dıyetsız ve sadece 20dk spor yaparak sadece vucuduna unluk hareket katmıs olursun.
    zayıflayamazsın. cunku zayıflamak ıcın duzgun bır dıyet programı ve haftada en fazla3-4 gun 40-45 dk lık yuruyusle baslayan bır spor programı baslangıcı zayıflamana yardımcı olabılır.

0|0
    0|0
    • Haklisin ama ben cok istahliyim yemek ozellikle cikolata gorunce dayanamiyorum. s

• zayıflamak ıstıyorsan once ıstahına ve zaaflarına dur dıyeceksın. ama hazır degılsen hıc baslama cunku sonucun husranla bıter. tecrubesı fazla olan bırı olarak soyluyorum bunu...

• Beslenmene dikkat etmezsen olmaz ama

0|0
    0|0
  • diyet olmadan zayıflayamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...