Mektup yazar mısınız?

Günümüz bilişim çağı, malum; mektup yazar mısınız? Kimlere yazarsınız?

Not: Ben ayda 2-3 kez mektup yazarım..özellikle mektup beklemeyen kimselere:) çok güzel bir sürpriz gerçekten..

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Yazarım ve gönderirim.

Son yedi senedir vefat etmiş birine düzenli mektup yazar gönderirim.

Yakın dostlarımla hala kartpostal ve mektup yoluyla iletişim kurarım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaziyorum alt komusunun cocuguna.

7 yasinda 2. sinifa gecti yazisi cok kötü oldugu icin okulda, annesi benden cocuga ders calistirmada yardimci olup olamicami sordu kabul ettim.

ama cocuk yazi yazmaktan nefret ettigi icin bende böyle birsey kesfettim.

seninle mektup oyunu oynayalim her mektupta soru sorucam sen cevabi mektup olarak geri göndericeksin eger 10 mektubuma da cevap yollarsan odanin duvarina spiderman resmi cizicem dedim kabul etti.

onunla mektuplasiyoruz iste (:

bu arada mektuplari kuralina uygun postaneden yolluyoruz (:

onun disinda yazmiyorum kimseye mektup.

0|1
    0|0
    • süpermiş cidden:)

• cocuk cok zeki ama ilk mektupta neler yaptin bugun günün nasil gecti vs yazip ardindan matematik sorusu sormustum, gelen mektupda sadece matematik sorusunun cevabi vardi tek bir harf bile yazmamis (:

artik matamatik sorulari sormuyorum (:

• yazıyorum desem yalan olur ama ortaokulda bı kız arkadas grubumuz vardı her hafta bırı bırıne mektup yazar ve hedıye verırdı yıl sonunda bırbırımızden hedıyeler ve mektuplar almıs olurduk hala saklarım en degerlı anılarım onlar benım

0|1
    0|0
  • Çok yazarım ama göndermem.

0|1
    0|0
  • yazarım ama gönderecek adam yok :)

0|1
    0|0
  • Eskiden çok yazardım arkadaşlarıma, fakat 7-8 yıl olmuştur yazmayalı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İngilizce öğrenmeye çalıştığım dönemde 2003-2006 yılları arasında dünyanın her yerinden mektup arkadaşlarım olmuştu. Dil öğrenmek için harika bir yöntemdi.

Hatta o zamanlar saçma sapan aşklar da yaşamışlığım oldu. Bazılarıyla Türkiye'de ve başka ülkelerde görüştük. Üzerinde ruj izleri olan sayısız ingilizce aşk mektubum var:) Eski Litvanya'lı kızarkadaşıma da 75 sayfa mektup yazmışlığım var. Rekorum bu. Gerçi gönderdiğim mektup postada kaybolmuştu. Mektubu göndermeden fotokopisini çektirdiğimden ptt'den tazminat ödemesi alıp kıza fotokopisini göndermiştim. Genelde kızlar mektuplaşmayı sever erkekler sıkılır.

Yine de çok güzel bir şeydir birinden mektup almak. Şimdiki kız arkadaşımla da (bu sefer türk) her hafta defalarca görüşmemize rağmen arada uzun mektuplar yazıp veririz birbirimize:)

0|1
    0|0
  • Mektup yazmayı severim. Eskiden 20-25 civarında penpal'ım vardı şimdi 2-3'e düştü. :(

0|1
    0|0
  • eski sevgilimle yazmıştık birbirimize mektup

0|1
    0|0
  • yazarım ama tabi sadece yurtdışına yazıyorum.

0|1
    0|0
  • En son üniversitedeyken mektuplaştığım bir arkadaşım vardı. Ona sayfalarca yazmayı severdim. Şimdi hiç aklıma gelmiyor böyle şeyler yapmak. E-posta daha hızlı geliyor ama ona bile üşeniyorum artık.

0|1
    0|0
  • hc yazmadım

0|1
    0|0
  • Askerde çok gönderdim çok mektup aldım. Mail yetiyor şimdilik.

0|1
    0|0
  • arada nostalji olsun diye evet

0|1
    0|0
Yükleniyor...