Sevgilim senin bacakların ne kadar inceymiş bunu farkettim bugün dedi. ne demek istemiş olabilir?

sevgilim senin bacakların ne kadar inceymiş bunu farkettim bugün dedi biraz bozulunca dda zayıf olmak hoşuna gitmiyor mu sevin diye dile getirdim ama gerçekten öyle uzaktan yüzünü görmeyince bu çocuk bacağı gibi dedim dedi sizce ne demek istedi ? 175 boyum var 57 kiloyum fazla zayıf da değilim aslında ama baya kırıldım ne demek istemiş olabilir

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• seni önce arzulaşmıştır acaba bunla yatağa girsem ne olur demiştir sonra sen zayıf oldugun için biraz geri drmuş olabilir çünkü erkekler her zaman ele avuca gelen sibel can adriana lima hülya avşar gibi bayan tipinden olan kadınlardan hoşlanır. ama seni mutlaka yatağa atmak aklından geçmiştir eğer öyle dediyse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• daha ne olsun manketgibi boyun var 175 boyunda 50 kilo olanlar var mankenlerde 57 iyidir bile bulduda bunuyor sevgilin

0|0
    0|0
  • Bakındım göremedim gizli

0|0
    0|0
  • ne kadar zamandan beridir berabersiniz.bunu farketmek için bunca zaman bekledimi.ne demek istediğine gelince seni dikkate değer bulmuyor insan hiç dikkatli bakmazmı sevdiği insana bu eleştiride güzel olmamış

0|0
    0|0
    • 1 yıldır birlikteyiz fakat bu zamana kadar okullar farklı şehirde olunca çok sık görüşemiyorduk

• bunamı dikkat etmiş.önemli olan yüzüne dikkat etmesi.ölçülerinde iyi.sadece laf olsun diye söylemiş ama abartmış biraz.

• adam elini atında et gelsin istiyor daha nasıl açıklasın

0|0
    0|0
  • Boyuna göre zayıfsın, 1,81 boyundayım mesela 80 kiloyum. 1,60 adama versen benim kiloyu tuvalete gidemez

0|0
    0|0
  • dolgun seviyor demekki :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence zayıfsın

0|0
    0|0
  • "Bacakların zayıf" demek, bacakların zayıf demektir. Doğrudan konuşmuş adam işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...