Acun'un Star'ın elinde patlamasını isteyen tek kişi ben miyim?

Yapmacık tavırlarıyla iyi insan rolü yapan Acun'un Star tv'nin elinde patlamasını isteyen tek kişi benmiyim? Acun yüzünden birçok emek verilen, izleyici kitlesi olan yapımlar yayından kaldırılacak. Peki ya sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• acun kadar sahte bir insa varsa bu türkiyede oda başbakandır. 27 şehit verdiğimizde programına ara vermeyen acun başbakanın annesi ölünce yayını durdurdu.ve siz hala bu adama prim kazandırıyorsunuz.ayrıca yaptığı hiçbir programda eğlendirici değil nesini seviyosunuz anlamıyorum...

2|0
    0|1
    • 8 yilimi siemens e verdim.sponsoru oldugumuz donemde surrkli gorusurduk.

ben martaval okumam:)

• saol piton kardiş :)

Erkekler Ne Diyor 22

• nereyi açsam hangi kanala baksam hangi gazeteye baksam hangi taşı kaldırsam altından bu adam çıkıyo...adam programlarıya tv dünyasını resmen gasp etti...aptalca programlar yapıp malzeme olabilecek insanları seçerek reyting...vuracağın kadar parayı vurdun defol git kardeşim

2|1
    0|0
  • acun bildiğin hırsız umarım başarısız olur

1|1
    0|0
  • meyve veren ağaç taşlanır maalesef. Bu ülkede kim başarılı olsa aynı sona maruz kalıyor. Bu benim şahsi fikrim. Katılırsını katılmazsınız. Bu adam sıradan bir muhabir iken şu anda 200'ü aşkın kişiye iş veriyor. Milyonlarca insan bu adamı izliyor. Yani şimdi bu adam peygamber değil tabi ama yetenekli olduğu muhakkak. Yiğidi öldürelim hakkını verelim.

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi ama bence star doğru bir karar aldı Televizyonun altın cocuğu bence Acun yaptığı her iş tutuyor kendiside kazanıyor kanalıda kazanıyor.Burda şuna bakmalıyız Acun'un yayın saatine gelipte kaldırılması söz konusu olan yapımları başka bir saat dilimine kaydırılabilir Star. Zaten o yapım başarılıysa ve izleniyorsa o saat dilimindede tutunur.

Soruna cevaben Acun starda patlamaz Star'ı 1 2 boy öteye taşır bu benim şahsi fikrim...

0|0
    1|1
  • öyle düşünme onun yanında calısan ekmek yiyen cok kişi var kötü insan oldugunu sanmıyorum tek gördüğüm çapkın olması oda gazateden bildiğimiz kadarıyla starla işleri daha iyi olabilir

0|0
    0|0
    • öylede birçok program kaldırıldı onun yüzünden üsttelik hepsinede bir hayli emek verilmiş iyi bir adam olsa bunca emek verilen yapımların kaldırılmasına göz yumarmıydı?

• biz sıradan insanlarız izleriz yada izlemeyiz kaç para kazandığı bizi ilgilendirmez zengin olsam zaten tv izlemem dünyadaki konserlere giderim sinemaya giderim spor yarışlarına giderim olimpiyatlara giderm de giderim yani

• zengin olman yada olmaman farketmez izleyip izlememek tercih meselesi buna birşey diyen yok yanlız izledigin şey birçok yapımın ekmegiyle oynayarak buralara geldiyse ben o programı vijdanen rahat bir şekilde izlemem izlesemde samimi gelmez.

• batsın at ağızlı

1|2
    0|0
  • Sen acun u ne kadar taniyorsun?

Bir iki tane magazin srbeginin yorumlarindan.

ben bizzat taniyorum.adamin onde gideni. bos konusup gunah alma

0|1
    1|1
  • acun bi gün cok kötü patlacak bakalımda hadi hayırlısı nekadar lümpen bir adam yaa

1|0
    0|0
  • İğreniyorum o adamdan. Acun direk infilak etsin.

1|1
    1|1
  • Adam birşeyler yapıyor ki yükseldi durduk yere gelmedi. Çamur atmanın alemi nedir ?

0|1
    1|1
    • hep bu adamları yere göğe sıdıramadıgımız için buraya kadar geldi kimse düşünmüyorki kaç insanın hakkı yeniyor.

• Emin ol çok fazla reyting alan diziler olsalar kaldırılmazlardı takip etmiyorum ama eminim reytingleri düşüktür belli zaten senin niye gocunduğun arasında izlediğin bir dizin vardır kesin ama şu başarılı kişilere artık laf atmayın yeter!

• izleyip izlememek sorun değil reytinglerinin düşük olmasıda sonuçta acun olmasaydı devam edeceklermiydi evet.

• Gözüm yok Acun abim daha çok kazansın, şeriate para vermiyo hiç yoktan

1|0
    1|2
  • acun herkese itici gelmeye başladı ama bu piyasadaki adamların çoğu acundan farklı değil. acun sadece sıfırdan geldiği için kıskanılıp eleştiriliyor bence. son zamanlarda iyice antipatik bi hal aldığı da gerçek.

0|0
    0|1
    • bozdu kendini kardeşim.. ondan dolayı herkese antipatik geliyor

• ilumınatının kucağina dusmus sıyonıst bı herıf mıllette ızlesın ıste

1|2
    0|0
  • Yardım sever ve iyi birisidir, kıskanmanın lüzumu yok.

0|0
    1|1
    • tv yapımcısı olan bir adamı kıskanarak elime ne geçer söylermisin? adamı kıskandıgım falan yok birçok kişinin ekmegiyle oynuyor diye kızıyorum bir çocuk sevdim, iffet vs. hepside emek verilmiş programlar.

• Bırak ya, tanıyomuşsun gibi atıp tutuyosunuz bi tarafarınızdan. Ayrıca kıskanmakla zaten eline bir şey geçmez bu nasıl bir mantık böyle ? Ekmeğiyle felan oynadığı yok kimsenin, kimseyle..

• Acun yüzünden birçok program yayından kaldırılacak diyorum hala kimsenin ekmegiyle oynamıyor diyorsun!

• Yaptıkları izleniyoki adam var yanında çalışanlarada acayip yardım eden bi insan yapmacık falan değil yani.

0|1
    0|1
  • şimdi sonuçta bir şekilde başarmış bazı şeyleri öyle yada böyle.yani onu burda tanıyan olduğunu sanmıyorum.kimsenin malında gözüm yok.sonuçta ona iyi birşey yada kötü birşey olsada bizi bağlamaz.herşeyin bir sonu var.

0|0
    0|0
  • Ben tanımıyorum kendisini. Ancak paralı olduğunu biliyorum bu saatten sonra patlasa ne olur patlamasa ne olur. Adam vurmuş piyangoyu.

0|0
    1|0
  • Tv izleme alışkanlığım olmadığı için, pek tanımam kendisini

0|1
    0|0
  • Tvyle ilgilenen kim :(

0|1
    0|0
  • Adam yapıyor onun yanında da ekmek yiyen bir suru insan var cok mantıksız dusunce

1|0
    0|1
    • çok iyi biriymiş ve yardım severmiş arkadaşım görüşüyo kendisiynen çok arası varya aga kıskanıyolar

• koş durma

• programları yayınlanmasın, ekmek yemesin demiyorum ama sırf o ekmek yiyecek diye diğer programlarda ekmeginden olmasın.

• değişik bir adam bu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • tv izleyecek kadar neşeli bir günde ise izleyenlerde olurdu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Adam napsa tutuluyo ve izliyorum izlemeye de devam edicim..

1|3
    1|2
  • valla hiç de ii insan rolü yapmıo adamın dümdüz bi mizacı var sdce işini yapıo bunda da çok ii bi çok şeyi kendi emeğiyle yaptı bu şeklde bi yerlere geldi şimdi de karşılığını fazlasıyla alıo helal olsun.

0|0
    1|0
  • yalnız değilsin ben o adama teyyyy spor spikerliğinden beri uyuzum, iki yüzlü yalaka...

2|1
    0|0
    • Dedikoduyu kest Zed. Yakıştıramadım sana.

• kardeşimsin + :)

• İlmunatinin ileri gelenlerinden sence patlayabilir mi ?

0|1
    1|0
  • sende acunun üzerinden kendi reklamını yapıyorsun

0|0
    1|0
    • Soru sormak reklam yapmakmı oluyor! o halde hiç soru sormaki ahlaksız reklamlarına rtük ceza vermesin!

• İzlemezsin olur biter arkadaşım...

0|0
    1|1
  • boş işler yaparak parayı vurdu bu adam. patlasa nolur patlamasa. boşver kimsenin kötülüğünü istememek lazım.

0|1
    0|0
  • acun adamdır.kıskanılası hemde..

0|0
    0|0
  • İlginç biri yurtdışına kadar açılmasıda takdir edilecek turden. Ama bi kaç farklı bi tuhaflık var sanırım.Şeffaf değil.Belki medyaya karşı boyle ama.Çoğu kişiyede para kazandırıyor.

0|0
    0|0
    • yurtdışına açılmak mı ? yaptığı programlar zaten yıllardır yurtdışında yapılan işler,o sadece yurtdışından gördüğü programları ülkemizde yapıyor bukadar basit.ne yurt dışına açılmasından bahsediyosun ?

• Ne kdar zekisin sen oyle.Programların alıntı olduğunu bilmeyen zatn yyok.Ben ondan bahsetmiyorum.Yurt dışı açılması derken holly vood starlarını neredeyde türkiyede ağırladı..

Önce anla sonra parazit yap.

• Adam işini biliyor saccım..

1|0
    0|1
  • Kendisini sevmem ama programları güzel

0|0
    0|1
Yükleniyor...