Coca Cola'nın anlamını bilen var mı?

El yazısı ile şişe üstünde yazılmış olan coca cola yazısını şişesinin diğer tarafindan baktığımızda arapça bi yazı görüyoruz o yazının anlamını bilen varsa söyleyebilirmi internette okuduklarım dogrumudur sizce

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• evet dogru:) la muhammed la mekke demek yani muhammet ve mekke yok demek... ayrıca bi foto atmak isityorm link israil malı öunki.

0|0
    1|1
    • Yahu düzmece bunlar. 1,5 milyar potansiyel cola içicisini niye düşman etsin adamlar kendine. Akıl var mantık var.

• bilemiyorum bir ara cok konusuldu bu ve ne kdr kapalı insan varsa yada dinine asırı düşkunler asla coco cola içmiyor.. baska cola markaları mesela cola turka:S ben sadece onların yalancısıyım:/

• Universe sen tam bir s4laskın o zaman gemimizide saldırmazlardı.

Kızlar Ne Diyor 8

• allah yok din yalan gıbı bışeydı , pardon muhammed yok da olabılır

0|0
    1|0
  • önce o yazı çıktı şimdide içinde alkol olduğu iddia edliyor neye inanacağımızı şaşırdık

1|2
    0|0
  • Allah yok falan yazıyormuş. Dikkatli incelersen kaç tane çizgi silmişler de düzeltme yapıp o cümleyi ortaya çıkartmışlar. Benim adımı da ters çevir birkaç çizgi sil belki bir küfür çıkar ortaya...

Markanın adını karalamaya çalışıyorlar başka şey değil.

0|0
    0|0
  • "Allah yok, Muhammed yok" demekmiş anlamı tesadüfmüdür bilmiyorum ama Gazze- İsrail savaşından beri coca cola almamaya dikkat ediyorum.

0|0
    1|1
  • 0|2
    0|0
  • ne demek ?

1|0
    0|0
  • "Allah yok" mu ne yazıyor diyorlar bilmiyorum g enede.

0|0
    0|0
  • Gerçeği kendi gzöümle görmeden bilmeden alını astarını birşey söyleyemem kii.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• coco cola, mc donalds vb gibi markalar için bir sürü teori çıkıyor ama daha doğru olanı görmedim

1|1
    0|0
  • hepsi sublımınal mesaj olabılır de olmayabılırde öğrensen ne öğrenmesen ne eniştem coco cola bayısınnde bölge sorumlusu adamlar 15 saat calısıyor neredeyse o kadar cok tuketılıyorkı sen burda bı yerını yırt ısraıl malı yok allah yok peygamber yok dıye anlam tasıyor de kımse sallamaz yıne markketten colo turka değil coco cola alınır ağa

1|1
    0|1
  • Yalan dolan bunların hepsi. Maalesef müslümanlar olarak başkalarının başarılarını gölgelemeye çalışmak konusunda üstümüze yok.

1|1
    0|0
  • link al arkadaşım

0|0
    0|0
  • bilseler ne olur bilmeseler ne olur.içen yine içecek içmeyen içmeyecek.sonuçta diğer bütün ülkeler bu ülkeye düşman bir israil amerika ile iş bitmiyorki.

1|0
    0|0
  • arapçayla hiç bir alakası yok, tamamen karalama kampanyası yapmışlar.

1|1
    0|0
  • İlgilenmiyorum.

1|1
    0|0
  • link adını bu böceklerden alıyo hammaddesi budur

0|0
    1|1
  • Bu açıklamadan sonra kolaya başlıyorum

0|0
    0|0
  • Coca Cola bir yaşam tarzıdır benim gözümde. Allah yok, muhammed yok dese dahi içerim..

0|0
    0|0
  • oglum bak git

1|1
    1|0
Yükleniyor...