Araba alırken ne yaparsınız?

elinizde 3000 tl olsaydı bu parayla nasıl bir araba alırdınız aldığınız aracın nelerini kontrol ederdiniz

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3000 tl ile araba alacaksan eğer çok kontrol edeceğin şey olmaz haraket etmesi yeterlidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• eski bakımsız amerikan arabaları vardı 2-3 bin tlye hala öyle mi bilmiyorum alıp biraz bakım yaparsan gayet güzel olur

0|0
    0|0
  • O parayla alcağım arabada , hareket edip etmediğine dikkat ederim

0|0
    0|0
  • üşenmedim baktım link al kardesim hayrını gör taunus al ne yapacaksın kuş serisini

0|0
    0|0
  • ford taunus alırdım kaportasında ön taraf ve tavanda bişey olmadığı sürece ve değişen yoksa alınır motor 200-300 tl ye sıfırlanır nasıl olsa

0|0
    0|0
  • 3000 TL'ye araba alacağıma her yere otobüsle giderim daha iyi. Daha konforlu ve daha sıkıntısız olur.

0|0
    0|0
  • 3000 lira ya araba değil motor alırdım en azından :D daha konforlu olurdu ağa ama benım peder gıbı tarlada tapanda bıneceksen bı renault alırsın onun ıcınde en azından motoru vs ıyıyse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • 30000 demek istedin galiba..ikinci el Chevrolet Cruze alırdım düşünmeden

0|0
    0|0
  • 3000 tl ye araba ?

0|0
    0|0
  • 3000 Liraya telefon alırım

0|0
    0|0
  • 3 bin tlye araba asla almam. en azından clio almak için para topluyabilirsin.

0|0
    0|0
  • o parayla aldığın arabanın heryeri dökük olacağı için yürüse kafi

0|0
    0|0
    • bu g�n tanus buldum kaporta iyiydi ama motor ne alemde anlamıyorumki ömrümde ilk alcam sadece feni muayenesi olcak

Yükleniyor...