Hamitli milli takımla Neymarlı brezilyayı yenmeye çalışıyoruz bunu anlayan var mı?

Terim kadro kurmadan önce hiçmi maç izlemiyor acaba?

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• fatih terimin yanlış kadro tercihleri yüzünden bu kadar fark yedik belki yenemezdik brezilyayı ama bu kadar farkla yenilmek üzüyor işte gökhan töreyi niye oynatmadı ilk 11 de oynaması gerekti alper geç girdi canerde ilk 11 de oynamalıydı hamit kendi takımında iyi değil kendi taraftarı küfür ediyor oynamasını istemiyorken nasıl ilk 11 de oynar

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiye futbolu tamamen bırakmalı artık başka spor dallarında yoğunlaşmalı. Futbolun suyunu çıkardılar çünkü yeter bence yeter.

0|1
    0|0
  • Sadece Hamit demeyelim ama ya

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hamit degilde x kisi olsa yenerdik zaten haklisin. Deniyo iste hazirlik maci sonicta takmiyorum bile ben bunlari hedef mac ztn bu degil ama uzuluyo insan tab

0|0
    0|0
  • bence brezilyaya 3 milyon verip rezil olacağımıza izlandaya 300 bin euro verip onların rezil etmesini beklerdik , aynı işi onlarda yapıyor , bosuna israf

0|1
    0|0
  • Fatih Terim'in açıklamasını dinleseydin, yenmeye çalıştığımızı düşünmezdin :)

0|1
    0|0
    • 4. golden sonra kanal değiştirdim açıklamaları dinlemedim üzüntüden

• Bu kadar takacak bir şey yok bu maçı. Niye bu kadar üzüldün anlamadım. Gruptaki karşılaşmalara üzülelim

• Fenerbahçe'nin yerli oyuncularını oynatsan hani forvete koy bakalım emenike yok sow yokken webo yokken bu milli takım hangi forvete gol atacak mecbur Mevlüt oynuyor adam kalmadi

0|0
    0|0
    • mevlütte sıkıntı yok sıkıntı onu gol yollarında besleyeceklerde

• Umut burak ve mevlut beslenmek istiyorlarsa doğru koşu yapacaklar inan ki Fred bizim milli takımda gol kralı olur çünkü en azından adam doğru kosuyor

• bir hamitemi bağlıyorsun maçı diğerleri çok mu düzgün oynadı

0|1
    1|0
  • nasreddin hocada gölden maya çalmaya gitmiş ya tutarsa

0|0
    0|0
  • Kendi kalesine atan semihle yencegiz

0|1
    0|1
  • terim kendini hala uefa şampıyonu olduğu yıllarda sandığı için hamıtınde hala öyle olduğunu sanıyor.

0|1
    0|1
Yükleniyor...