Ücretsiz vücut geliştirme programları yazıyorum ilgilenenler ulaşabilir?

Mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz, kız veya erkek farketmez. Vücudunuzun fotoğraflarınıza atmanıza gerek yok. Ölçülerinizi söylerseniz elimden geldiği kadar yardım olabilirim. Bunu neden yapıyorum? Türkiye'de pek bilgili insan yok ve Türkiye'de bu sporun gelişmesini istiyorum. Bunu memnuniyetle yapıyorum. Herkese bol şans.

Güncellemeler:
Not:Yemek programları hazırlayabilirim. Bulk dönemine girmek isteyenlere tavsiyeler verebilirim.
Arkadaşlar benim programlarım; vücut programları, yemek programları bunlar salonda çalışan arkadaşlar içindir.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Diyet programıda hazırlayabiliyormusun?

0|0
    0|0
    • Evet

• dostum bu gerizekalı protein tozlarından bile anlamıyor yukarıda ki yorumunda bak ne yazmış bar curl ile barbell curl aynı zamanda yapılmaz demiş :D bu herif tam bir angut zekası tatile çıkmış mantığı iflas etmiş bu topişin dediği hiç birşeye inanmayın nasıl boktan herif olduğu belli

• Sen barbell curl ve dumbell curl aynı zamanda yap ve gelişmeni aylarca fotoğrafla bakalım ne kadar gelişeceksin, merak ediyorum doğrusu mr. olympia bey...

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye'de bunu yapan eğitimli çoook kişi var. Araştır öyle yaz bunu.

1|1
    0|0
    • Arkadaş ne çok bilen var. Atlayıp durmayın. Hani nerde o bilenler? Sürekli insanlardan şikayet alıp duruyorum oranın hocası böyle buranın hocası böyle diye.. Daha öncede bir konuma gelmiştiniz.

• Benim amacım yardım etmek bana niye karşı çıkıyorsunuz ben onu anlamıyorum. Bizim Türk insanımız çok nankör. Ben amerikada böyle bir şeyle karşılaşmadım. Yazık...

• Ben sana karşı mı çıkıyorum? Genelleme yapmanı istemiyorum bu konuda

Erkekler Ne Diyor 2

• Protein tozu falan da satıyor musun?

0|0
    0|0
    • Satmıyorum, çünkü bunun içi bir sürü site var. burada reklam yapmak istemiyorum ama devamlı alışveriş yaptığım ve ürünlerini çok çabuk teslim eden bir site var. Mesaj atarsan sitenin adını verebilirim.

• Dr Öz , konferanslarından kelimelerin cımbızlanarak medyada kullanılmasından son derece rahatsız ve açıklaması var , ben bu konularda konuşmuyorum beni ilgilendiren konular değil diye. Avukatlarının dava açtığı bir sürü gazete var ve canı isteyen hala bu ismi fütursuzca kullanıyor. 6 Ay önce de 100 tl ye 5 kilo bal satan bir dandik firma da Dr Öz'ün bunları tavsiye ettiğini de ekliyordu, şirket kapatıldı.

Ben evet , ruh sağlığı açısını çok iyi biliyorum ve Bigorexia çok ciddi bir obsesif kompulsif bozukluk çeşididir, karaciğer ve kalp üzerinde etkileri ile sağlığı protein ekleri zaten bozarken diğer ve asıl zararı buna takılarak hayat adımlarını iş okul yerine yaşamak yerine salonlara hapsetmektir.

• Ben burada reklam yapmıyorum yalnız. Ya da burada kimseye protein tozu, karbonhidrat tozu, kreatin vb... şeyler önermiyorum. Çünkü örnek programlar vereceğim. Bilinçlendirmek için denemeleri için. Bir şeyi abartmaya gerek yok. Nerden nereye getiriyorsunuz konuyu. Türk milletiyiz işte hepimiz nankörüz.

• arkadaşlar sakın bu gevşek herif vücut geliştirme hakkında bir halt bilmiyor yanlış yönlendirir ne yapmaya çalıştığı hakkındada hiç bir fikrim yok ! ben sizi uyarıyorum... yorum yaptı ordan biliyorum birisi dunbell bar ile ne yapabilecğeni sormuşmuş omuz sırt bel göğüs gibi yapabileceği hareketleri yazdım onlar hepsi biceps hareketi dedi ! bunun bir b*k bilmediği ortada sakın buna inanmayın gerizekalının teki hatta tam bir beyin özürlü !

0|0
    0|0
    • Onların hepsi biceps hareketi demedim verdiğin 3 biceps hareketine laf attım aptalın çocuğu.. Adamı sinirlendirme gerizekali barbell curl ve dumbell curl yazmışsın ulan bunların ikiside bicepsin iç kısmına yanı kısa başa vurur gerizekalı. Aynı yere vuran 2 hareket yapılmaz. Denyoya bak. Gelde sana bütün belgelerimi gösteriyim. Burdan konuşmakla olmuyo kıç büyütçeğine kas büyült.

• önceden evrime inanmazdım senin zekanı gördükten sonra beynin evrimine inandım :D :D hahahaha sen birde kesin ufak yaşlı ergen çıkarsın gerizekalılıkta ön lisans yapmışsın tebrik ederim :)))) bir ara uğrada başarı belgeni veriyim hahahahaha

Yükleniyor...