Acemi birliği 15 ayın içinde mi dışında mı?

Ks Erkekleri Askerlikle İlgili Bir Sorum Olucak Yardımcı Olur musunuz?

Askerlik 15 ay.İlk önce acemi birliğine gidiliyor ya acemi birliği 15 ayın içinde mi dışındamı?Birde Askerlikte toplam izin 26 gün mü? peki kullandı diyelim bu 26 günün hepsini teskeresine kaç ay kalmış olur?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Askerlik 15 ay 460 gün acemi birliği dahil bide izin kullanmazsa 26 gün erken gelir izin aslında 30 gündür ama dağıtıma çıkdıgında 7 gün izin kullanılır ( tabi isteyen ) kaldı 23 3 mazeret iznidir ölüm düğün dışında kullanması zor kaldı 20 .. 20 günüde evine uzak ise 3+3 yol izni alarak kullanır torpili varsa izindeyken iznini uzatabilir askeri doktordan yatak istirahati alarak... başka olursa sor

0|1
    0|0
    • 26 gün izne geldi tekrar acemi birliğine dönmüş ne kadarı kalmış oluyor dönmesi için?

• 26 gun izne acemi birliginde cikamaz.usta birkiginde cikar ve hepsinide birden vericeklerini sanmam ikiye bolunur genellikle yerine gorde degisebilir tabi kibrista oyleydi ben yaziciydim erkek arkadasin butun izini kulkanirsa tam 15 ay askerlik yapmis olcak ama bulundugu yer ve evi arasi yol izni bi uc gun Alir uzaksa yani askere giris tarihi falan lazim terhisini hesaplamak icin :D

• Tekrar acemi birligine dönmesi çok az bi şans acemi birligini ya 28 gün yada 90 gün yapar 78 genelde yapdıkdan sonra 7 gün max izin alır usta birligine geçer ordada 6 ay gibi bi süre sonra iznini 20 gün kullanır 6 günde yol alır 26 gün olur

Erkekler Ne Diyor 2

• Herşey dahil 15 ay.İzinde dahil bu süreye.

0|0
    0|0
  • içinde. 3 ay. kısa dönem yaptım bilgim yok diğerleri hakkında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...