Bu herkes cevap versin?

Milli takım 4 gol yedi her gol 500 bin tl yani 2 milyon tl gitti zorunuza gitmiyor dimi hala futbolcu aşıklığı yapıyorsunuz. Fatih terim 57 milyon cebe garanti para alacak futbolcu denen şerefsizler hava atacak para senden benden ordan burdan gidecek. Futbol kaldırılsın bu ülkede ya da yüksek ücretler iptal edilsin. 1000 odalı saray yapıldı 2 öilyon paramı demeyin enayi milletiz aynı zamanda en sahtekar fırsatçı yalancı milleti olduk puuhh bize

Güncellemeler:
Bu soruya dicektim
Ben sarayı misal verdim dün yediğimiz 4 gol için brezilya 2 milyon para aldı ne gerek var

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikadada var beyaz saray, cumhurbaskanlarinin köskleri olmaz lazim bu onlar icin degil yöntettikleri ülkeyi respresante ettikleri icin. Avustursayada eski bir binada cumhurbaskani ve tablolari 10 mil euroyu askin yani biz bina yapmissik 2 mil liraya cokmu?

0|1
    0|0
    • Üstad örnek verdim çoğu kişi dünki maç sadece 4 sıfır bitti sanıyor. 2 milyon tl brezilya para aldı yazık günah

• Bizimkinlerinde maasindan kesildigini biliyormusun?

galeci gol yedimi bu kesiliyor tabiki defansda olanlardakindende kesiliyor. Yoksa neden saniyorsun tutmaya calisiyor? Semih arnavut yani normal her macda hata yapmasi. Bence bilerek yapiyor. Hollanda macindada 2 hata yapdi 2 gol yedik.

• Kim kesiyor ne kesmesi brader çatır çatır alıyorlar

Kızlar Ne Diyor 1

• O adamlar yensede yenilsede para alacaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• brezilya 2 milyon tl alır ya bu anormal bir durum değil. ve brezilya bize 4 de atar o da anormal değil fatih terim de bu ülkenin en iyisi olara milyon dolarlar alır. anormal olan şey şu volkanın yediği ilk gol Allah aşkına hareket bile etmedi sadece o değil tüm takım zorla çıkartılmış gibi bence en büyük sorun oyuncularda. hem yetenksizler hem isteksizler

0|0
    0|1
    • Fatih terimin 57 milyon alması normal mi? İsyan etmeyin o zaman herşey normal sıkıntı yok

• Bu ne şimdi kimle kimi kıyaslıyorsun. Ayranın yok içmeye bilmem neyle gider sıçmaya hesabı fatih terim mustafa denizli şenol güneş ve futbolcular beş para etmez bu kadar net

• man 6 milyon euro alıyor yani 18 milyon tl fatih terim manciden 10 kat başırısı olan bir teknik adam ve sen diyorsun ki fatih terim neden alıyor bu parayı.

Yükleniyor...