Tek bir insanı güzel bulmak mümkün mü?

Tek bir insanı güzel bulmak mümkün mü?Delice aşık olup çok sevip sadece o kişiyi güzel görmek,diğer insanları normal ve sıradan insanlar olarak görmek mümkün mü?Bu konuda internette bir hayli araştırma yaptım ve hem bunun mümkün olduğunu söyleyen hem de birebir bu durumu yaşıyorum diyen insanlar buldum.Hatta hiçkimseye karşı hiç fiziksel çekim hissetmediğini söyleyenler bile buldum.Ben böyle bir insanım.Yani sadece sevdiğini güzel bulan türden.Eşim de aynı olduğunu söylüyor ancak nedense ben eşime inanamıyorum,o bir erkek olduğu için olabilir.Bir erkek böyle hissedemez,başka kadınları da güzel bulur diye düşünüyorum hep ama ben kocamdan başka bir erkeği çekici veya güzel bulmuyorum,tüm erkekler normal ve sıradan insanlar oldular artık.Sizce eşimin de benimle gerçekten aynı şekilde düşünüyor olması mümkün mü?Ona inanmalı mıyım?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar sadece kocasını sevebiliyor da erkekler bunu yapamıyor ha.. siz kadınlar neyin üstünlüğündesiniz, ne sanıyosunuz kendinizi :D

karımı seviyorum ve anlattığın gibi biriyim karımdan başka kadınlar beni ilgilendirmiyor. Güzeller kendine güzel, Allah sahibine bağışlasın. ama kadın kocasına bağlı olabiliyorda erkek neden gözü dışarda oluyor? sen kocana nasıl güvenemezsin, güvensiz ilişki mi olur?

0|0
    0|0
    • Siz başkalarını güzel buluyorsunuz ama ilgilenmiyorsunuz,benim demek istediğim başkasını güzel bulmamakla ilgili.Çok farklı yani

• Allah yaratmış çirkin mi bulalım ?

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece ve sadece sevince olur onu anlatmak baskasina o hissetigini ifade o kadar zordur ki sadece ve sadece seven anlar seni ,aksi durumda duvara konusursun.

Cok yanlis bir dusunceye sahipsin esine ve sevgi yi hissebilen erkeklere hakeret ediyorsun bilesin

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim kadarıyla mümkün ve bunun adına gerçek aşk deniyor.

0|0
    0|0
  • Beğenmek başka şey aşık olmak vaşka şey. Yani sen evlendin diye diğerlerini beğenmemen bana pek mümkün gibi gelmiyor. Beğeniyorsundur ama hoşlanmıyorsundur, o ayrı mesele.

Neyse, sana kocanla ömür boyu mutluluklar... :)

0|0
    0|0
  • İnan. seni gerçek anlamda seviyorsa gözü kimseleri görmez...Nasıl denir ? Dünya bir yana...Sen bir yana...Gerçek aşk budur...Ömrü üç yıl...

0|0
    0|0
  • eşiniz için sanmıyorum ama sizin boyle düşünmeniz Eşinizin çok şanslı biri olduğunu gösteriyor..

0|0
    0|0
  • bayanlar içinde erkekler içinde mümkün değil bu.

0|0
    0|0
  • Aşk budur zaten...!

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bir süreliğine mümkün.

0|0
    0|0
  • neden olmasın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne münasebet,sana göre güzel olan hala güzeldir/yakışıklıdır

ama aşık olduğun adamın yerine tüm hollywood u verseler yine istemezsin o ayrı

0|0
    0|0
Yükleniyor...