Moralim bozuk sizce ne yapabilirim?

arkadaşlar şimdi ilşkimiz başlarında ben maddi açıdan çok vericiydim yani hesaba hep ortak olmak isterdim ki genelde çok masraflı olan yerlerde nedense hep ben öderdim ama onun zorlamasıyla değil yanlış anlaşılmasın ama tabikide çoğu gittiğimiz yerde hesabı o ödemiştir gerçi oda değil genlde başlarda abisi ve onun kız arkadaşıyla takıldığımızdan abisi çalıştığı için o öderdi sonra ilşkimiz oturdukça onlarla daha az görüşmeye başladık neyse yani ikimizde bu maddi konuda eşit verici olduk sinemayı ben öderdim yemeği o öderdi neyse doğum günümdü ve unuttu hiç bir mesaj bile atmadı vize haftamızdı çok üstünde durmadım bozulsamda sonra onun doğum günü geldi özel günlerde hediye seçer onu aldırırdı neyse kısaca geçen doğum gününde bu ünlü bir markanın ayakkabısını istedi benden bende yaklaşık aylığımın yarısından çogunu sırf çok istiyor diye kıyıp verdim ve aldım sonra tekrar sıra benim doğum günüme gelince ben öyle ısmarlama sevmem sürpriz olmalı diyenlerdenim ve bu kez unutmasın diye 1 hafta önceden çaktırmadan hatırlatmalarda bulundum dogum günümden bi kaç gün önce gidelim hediye seçte alalım dedi bende yok öyle şey olmaz sen ne istiyorsan onu al almasanda ama güzel bir sürpriz hazırla dedim ne oldu dersiniz adam doğum günüme girileceği akşamı 10da ben uyuyorum diye mesaj attı tamam dedim heralde yarın kutlar dedim saat tam 12 de tabi arkadaşlarım arayıp kutladılar falan ve x Adında bir çocuk var benden hoşlanan bu aradı doğum günümü kutladı iyi dileklerde bulundu teşekkür ettim aradan 5 dk geçti saat gece 00.20 civarı tekrar aradı ve sevgilinin arabasını gördüm abisiyle birlikte bizim hep takıldığımız gece kulübünün önünden geçtiler şöyle bir içeri bakıp dedi yanındamısın buraya uğrayın tarzı bir şeyler dedi tabi ben kafamdan aşşağıya su dökülmüş hissiyle kaldım kapadım telefonu annem kızım bu cocuk senden hoşlanıyor bozmak için yapmasın dedi bende direk sevgilimin evini aradım annesi çıktı kadın korktu o saatte aramama tabi neyse teyzecim ya volkan uyudu sanırım cevap vermiyor ama acil bir soru sormam lazım yarın sabah sınavda çıkacak dedim kadın abisiyle yemek yiceklermiş acıkmış abisi evdede bu saate yemek olmayınca kızım dedi ben direk teli kapattım sevgilime ayrılık mesajı atıp uyudum 1 hafta yalvardı benn cıkmadım da kimden duyduysan yalan falan evi aradığımı bilmiyor tabi sonra dedim annende evde olmadığını söyledi börek yiyip geldik dedi tabi börekçiyle kulüp arası alakasız yerlerde neyse annesi buluştu benimle konustu kendisi geldi özür diledi falan barıştık bu şekilde doğum günüm yine yanmış oldu ve bunun için tek bir geri dönüş yapıp kutlamadı bir şekilde kapattık üstünden 5 ay geçti tabi ben hiç bir zaman eskisi gibi olmadım artık anlayışsızım ve öyle her hesaba koşmuyorum hatta artık hiç hesap ödemeye yelkenmiyorum geçenlerde takıldı bana benzin al falan diye şakasına bende banane sana niye benzin alayım yoksa benzinin benim arabada var onla çıkalım dedim yok şaka yaptım dedi sonra yine artık hiç hesap ödemiyorsun hepini ben ödüyorum

Güncellemeler:
dedi bende hesap ödetmeyince gece gezmelere çıkıyorsun paran fazla kalıyor diyorum bilmiyorum belki abarttım çok kırıldım inanın parasında değilim insan özel gününde sevgilisinden bir sürpriz bekliyor ya hadi bende yapmasam ona tamam diycem ama tüm özel günlerimizde ne istediyse aldım ki zaten normal zamanda düşünüpte bir sürpriz yapmaz sadece özel günde istedim 2 dogum gunumdede burnumdan getirdi benim size sorum ne yapmam lazım yani eskisi gibi yine unutup anlayışlı verici mi olmam lazım ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle ayrılmalısın hiç bi geleceğiniz yok.Ve çok haklısın sürpriz,hediye beklemekte.O gece illa çıkması gerekiyorsa da güzel bi mesaj atmakta mı zor yaa.Atar ve öyle çıkardı haber verip.Sonra doğum gününde de sürpriz yaapardı.Artık dön ve git değişeceğine inanmıyorum.Değersiz gibisin onda.Daha iyisinni bılıcağına eminim.Ayrıl hiç bi cacık olmaz ondan.Sonra yine üzülen sen olursun..Baksana elinden gelen her şeyi yapmışsın artık hiç bi şey yapma bundan sonra.İlişkiniz devam ederse eğer hep böyle kalamıcaksın yumuşıcaksın.Sonra o da affetti dicek tekrar yapıcak.Bitir.Daha iyilerini hakediyosun kesinlikle.Nasıl unutur doğum gününü.Bi de kendi sipariş veriyo önceden.Bitir.

0|0
    0|0
    • öncelikle okuma zahmetinde bulunduğun için sana çokk teşekkür ederim! ve de kendime bunu itiraf edemesemde çok haklısın her kelimende beni seviyor biliyorum ama sanırım artık karısı gibi mi görüyor malı gibimi görüyorsa değer vermiyor

• inşallah canım hepimiz için en hayırlısı olsun her zaman.

• İnşallaah :)

Erkekler Ne Diyor 1

• üf kusura bakma emege karşı saygım sonsuz daaa bu eziyette yapılmaz hani yaniiii

zaten patron bu gün zılgıt geçtiiiiiiiii benim moralim bzuk değil hiç çalışmıyor çözüm bulursan banada haber ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• özet geç

0|0
    0|0
  • insaf et allasen, kim okucak bunu?

0|0
    0|0
    • ama yorum yapılabilmesi için olay tamamen bilinmeli değil mi

Yükleniyor...