Canı yansın istiyorum, nasıl davranmalıyım?

sevgilimin bi kaç bende eşyası var saati tişörtü falan..onu ben yolliycağımı söylemiştim.Dün gece mesaj atmış bu hafta içinde gelip alicagini senin yollamana gerek yok demiş..Geldiğinde nasıl davranıyım ne söylesemde canını benimki kadar acıtsam..Bidaha geri dönüşü olmiycağını ikimizde biliyoruz..o yüzden özledim falan diyemem..Öyle bişey söylemek istiyorumki hayatımdan çıkarken o lafim hep aklında kalsın benimki kadar canı yansın istiyorum ne söylemeliyim sizce?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sana verdiği acı az gelmiş olsa gerek biraz daha acı vermek istiyor yada özlemiş, görmekte istemiş olabilir. Sevgililer arasında al mektuplarını ver mektuplarımı muhabbeti tamamen bahanedir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok basit eşyalarını biran önce alıp gitmesi için aceleci bir tavır takın sanki biri gelmeden önce son hazırlıkları yapıyormuşsun gibi ;)

1|0
    0|0
  • Eşyalarını da al git ?

0|0
    0|0
  • ya şu kötü niyetli soruları sormayın artık.o kötü diye sen de kötü mü olacan.ne farkın kaldı şimdi

0|0
    0|0
    • ne acı çektiğimi biliyomusun veya ne hissetiğimi bilmiyosun.sana zorla cevap yazıdran yok böyle sorular soruluyosa cevap vermeden geç olsun bitsin.;)

• artık yeni bir ilişkide ne yapman gerektiği konusunda öncesinden daha çok fikire sahip olmalısın.bu boşverilmeyecek bir kazançtır.başkasına acı çektirmek sana bir şey kazandırmaz.seni onun gözünde değerli de yapmaz.kaybettiklerini geri getirmez.ama sen biilirsin.

• Saatini kır sonra kötü çocuk de suratına at. Yaşasın kötülük :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eşyalarını kapını önüne bırak ve bir

noT : Benim işim var arkadaşlarla buluşacağım o yüzzden eşyalarını dışarı bırakmak zorunda kaldım hadi bye yazz :D bence çook kpak olur kıskancından yırtınsın :D o nottan ne anlar biliyomusun kıza bak ya beni hiç umursamıyor arkdaşlarıyla takılıyor :D ühühüh

1|1
    0|0
  • tepkisiz kal eşyalarını ver iyi günler de kapıyı kapa

1|0
    0|0
  • kapıya kürkçü dükkanı yaz :)

2|0
    0|0
  • hiç birşey ver ve tek kelime bile etme ver ve çek git... o sessizlik ona bir ömür yeter

0|0
    0|0
  • geldiğinde ya birinii bekliom biraz acele etsen falan de

0|0
    0|0
  • hayatta basarılar de ve tebessüm et :D

0|0
    0|0
  • şey söyle ..ımmm. oğlum bak gitt!

0|0
    0|0
Yükleniyor...