Öğretmen Arkadaşlar Bakabilir mi? :)

Ben geçen senenin sonlarına doğru bir Anadolu öğretmen lisesine geçtim. Önceden ilk öğretimdeydim.

Normalde 9. sınıftan 10. sınıfa geçerken alan seçimi dolayısıyla sınıflar karıştırılıyor. Ancak bazı okullarda 10dan 11e geçerken de karıştırma oluyormuş. 4 sayısal sınıfı var, 1 sözel 1 dil var. 4 sayısal kendi arasında karışacakmış. Alan değiştirenler zaten sayısaldan gidecek ancak bu 4 sayısalı karıştırmanın bir tekniği var mı yoksa öylesine listelerle mi oynuyorlar? Sadece merak ettim biraz alakasız ama :))) eski sınıfımı sevmiştim.. :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• il yada ilçe milli eğitimden gelen bir talimatname yoksa idare bunu kendi kafasına göre en mantıklı şekilde yapıcaktır hocam siz bunu sıkıntı etmeyin bende sizi sınıçı sanmıştım da il içi tayin sorununu gündemem getirsiniz diye bakmıştım neys esorun yok :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• artık alan seçimin bir önemi yok hatta okulun bile ben eğitim danışmanıyım artık ösym senin sınavdaki baaşrı sıralamaı dikkate alıyor sayısal sözel ea fark etmiyor o puan türündeki sıran önemli eski sınıf n dağılmıştır zaten kendini yeni sınıfında da mutlu edersin istersen

0|0
    0|0
    • Karne ortalamasına göre mi sıralı yerleştiriliyor? Hmm... Zaten benim sınıfımın not ortalaması en yüksekti ben de düşünmüştüm.

Sınıfın biri çok gürültü yapıyor bahanesiyle karıştırıyorlar ki gerçekten öyle, ne yapacaklar o haylazları bilmiyorum. :)

• eski sınıfa remzi ögretmen giriyor . sanırım oda ayşe ögretmenin yerine giriyormuş . 11 lerin haftada 7 saat matemetik dersi var . aysun hanımda raporlu onun yerinede giriyor . zaten ondan cıkıp senin derslige girecek :)))) hocanım siz isim vermeden o musunuz yoksa ...:))

0|0
    0|0
  • bu soruyu anlayan olacak mı acaba

çocugum yeni sistemde bölüm seçme diye bişey yok sadce ders seçme var okul idareside işler kolay olsun diye aynı dersi seçen öğrencileri aynı sınfa koyarlar olan bu işte

kapiş yavrucak

0|0
    0|0
  • karıstırmazlar fakat karıstırrılarsa basarı sıralaması yapar hacı calıskan tembel yanı anladın tembel herıflerın calıskan herıflerın egıtım özgurlugunu elınden almamak ıcın gayet mantıklı bı ayrırıırım olur (=

0|0
    0|0
  • birinci kademeyim malesef yardımcı olamayacağım : (

0|0
    0|0
  • mutlak bir nedeni vardır yoksa neden yapılsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...