Bu durumda yapacağınız en mantıklı şey ne olurdu?

kızlar sorum size ; 8 aylık bir ilşkiniz oldu herşey çok güzeldi ama siz baya asabisiniz herşeye kızıyorsunuz. ve ayrılmak istiyorsunuz sevglinizde size ani kararlar verme gitsende seni hep seveceğim hep bekleyeceğim diyor ve siz hiç dönmeyecekmişsiniz gibi silip atıyrosunuz ve 2 gün sonra geri dönüyorsunuz 8 . ayda yine bir ayrılık yaşatıyorsunuz ve ayrılıyorsunuz. 1 hafta sonra yine geri dönüyorsunuz. Sizi affetmiyor çok pişmnsınız ve onun tekrar yanında olmasını ve herşeyi telafi etmek isityorsunuz ama obir daha sizinle olmak istemiyor yani artık bir ilşki yaşamak istemiyor sizde sizi affetmediği içn hem kendinize kızıyorsunuz hemde onaa ve konuşmak istemiyorsunuz o ise arkadaş kalmak istiyor ve siz istemiyorsunuz mesaj atmıyorsunuz ama o arada atıp halinizi hatrınızı soruyor.ve siz onun size her mesaj atışında yine barışma çabasına giriyorsunuz ve o yine istemiyor mesaj atma diyorsunuz 10 gün sonra yazıyor bu böyle 3 ayy sürüyor. Ve en sonunda bir gün yine mesaj atma seni unutmak istiyorum diyorsunuz tamam diyor bütün umutlarınızı bitiyorsunuz ve 1 ay sonra ondan bir mesaj geliyor görüşelimmi diye sizde ilk zamnlarda onunla çok konuşmak istemiştiniz ve o kabul etmemişti onu düşünerek hayır dioyrsunuz biraz konuştuktan soonra ve siz yine barışmak istiyorsunz bu hemen tamm diyor ama size karşı çok soğuk oluyor çokta mesafeli tabii hiç umursamıyormuş gibi tavırları olluyor. eskisi gibi olmasını istoyrsunuz o eskisi gibi olmayacağını söylüyrum 1 hafta öyle böyle konuşuyorsunz ama o sadece siz istediniz diye sizinle barıştını söylüyor süreklii ve sizde dayanamayıp tamamen bitiyorsunuz çünkü onunla bir gelecek düşündünüz .o isa mesafeli oldu bu durmda vazgeçmeyi geçiyorsunuz ve bitiyor 10 gün sonra size mesaj atıyor beni sayfandan silermisin diyor aslında sayfadan oda kendini silebiliyor sizde ona sende kendini sayfadan silebilirdin benmle neden irtibata geçiyorsun diorsun oda size ben silemedim sen silersen sevinirim diyor tamam bir daha bana mesaj atma diyorsunuz. aradan 2 hafta geçiyor ve onu çok ama çok özlüyorsunuz bu duurmda yapacağınız en mantıklı şey ne olurdu

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bence abartmayın. mesaj at ona seviyomusun beni de sadece soruma cevap ver de. seviyorum derse bende snei sevıyorum uzatmayalım artık bu inat inat hareketlermzden vazgeçelim gel eskisi gbi olalım de. sevmiyorum derse son şansımızıda kaybettirdin bana dersin amaaaaaaa belliki seviyor zaten

0|0
    0|0
    • :( artık o cesareti bulamıyorum ya hep son son diyerek bu duruma geldik. En son barıştığımızdada birbirimizi son bir şans verelim demiştim tamam demişti ama bana sen istiyorsun diye beRaberiz eskisi giibi olmamı bekleme diyordu alışmş artık benm gidip gelmelerimeeee basitleştirmiş gözünde

• kafanı topla ve iyice düşün tamamen vazgeçmeye karar verirsen tamam deneme ama sen onu belliki cok sevıyosun dene dene ya nolacak. ona mesaj at bişey sorucam diye yap bunu

• ne sorucam ki ya :( aslında ben vazgeçmek istemiyorum ama onun sayesinde vazgeçmeye mahkum gibiyim :( bekliyorum bekliyorum gelmeyecek ama yinede ısrarla bekliyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• eee civatası çıkmış bu işin

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öylee .o benim hep ilklerim oldu untmak istemiyorum ama geriye unutmak kalıyor :/

• bu işin civatası çıkmış artık boşa geri dönme dönsende eskisi gibi bulamazsın o adamı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı benle sevgilim 7 defa ben ayrıldım hep peşimden koştu barıştım felan şimdi iyide yine ayrılık gözüküyo gibi. sevgilimde bana derdi tükürdüğümü yalıyorum felan seni köpek gibi seviyom :=)

0|0
    0|0
  • tükürdüğünü yalamaktan başka çaren yok

0|0
    0|0
  • onunla yüz yüze görüşebiliyomusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...