Sevgilinizin kullandığı çatal, kaşık ve bardağı kullanır mısınız?

mesela; ısırdığı çikolatayı yer misiniz? yaladığı dondurmayı yer misiniz? çiğnediği sakızı çiğner misiniz? Tiksinir misiniz? :( Zevkle mi yaparsınız? :) Sınırlarınız nelerdir?

0|0
42|26

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 41

• Titiz bir insan olduğum için biraz zor olur o dediklerinden.Kendi tabağından yesin,kendi bardağını kullansın :))

0|0
    0|0
  • Aynı bardagı kullanırımdaa.Sakızını falan kullanamam..Migdem cok hassas o konularda hemen tiksinip soguyabiliyorumm o yiyecektenn ..

1|0
    0|0
  • kullanırım

0|0
    0|0
  • O bundan rahatsız mı değil mi önce onu öğrenmem gerek. O takmıyorsa bende takmam ama böyle bişeyi denemedim hiç .Düşününce garip geliyor.

0|0
    0|0
  • Yediği çikolatayı da yerim. Aynı şişeden su da içerim. Çatal kaşık bıçağı sorun etmem.. Sınırlarım yoktur bu konuda. Tiksinme gibi bir huyum yoktur. Geğirsin yine dert etmem. Hatta gülümserim bile. İnsanız sonuçta. Bizde yapıyoruz

0|2
    0|0
  • kullandigi catali kullanmam kasigi kullanmam bardagi kullanirim.isirdigi cikolatayi yerim, yaladigi dondurmayi yerim, cignedigi sakizi cignerim. belki bazen tiksine bilirim.belki bazen zevkle yapabilirim. bazen cok bazen yok.

0|2
    0|0
  • saçmalamaa ne tiksinmesi.. sevdiğim adamdan tiksinceksem ölmeliyim yani.. o zmn sevginin ne anlamı var kiii... =)

0|0
    0|0
  • Imm Şey Pek Bana Göre Değill :/

1|1
    0|0
  • hiç bişeyinden iğrenmem tiksinmem

0|1
    0|0
  • Kullanmam mı ya deli misin kullanırım tabi =)) Ne tiksinmesi insan sevdiğinden tiksinir mi hiç ? =))

0|0
    1|0
  • sakızını da çiğnerim , dondurmasını da yerim , çikolatasını da . ağzını burnunu yerim onun :)

0|0
    0|0
  • kullanırım.

0|0
    0|0
  • Aynı sakızı çiğnemek dışında diğerlerinden tiksinmem.

0|0
    0|0
  • Kullanmak ne kelıme yalarım..

1|2
    1|0
  • Sakızını çiğnemek falan bunlar aşırıya kaçıyor , gerek yok.. Ama Bardağını kullanırım , yarım kalan çikolatasını yerim tabi ki :)

0|0
    0|0
  • hepsini yaparım seviyorsam eger

0|0
    0|0
  • yok arkadaş çiğnediği sakızı çiğnemem..

0|0
    0|0
  • yerim onu ben

1|0
    0|0
  • her turlu yaparz:D

0|0
    0|0
  • Kullanmam ...

0|0
    0|0
  • sevdiğimden tiksinmem.

0|0
    0|0
  • niye tiksinelim ki..insan sevdiğinden tiksinir mii! tiksinen varsa da öpüşmesin bile o zaman :)

0|0
    0|0
  • Yalarım bile

0|0
    0|0
  • hayır kullanmam (aşka inancım kalmadı benim )

0|0
    0|0
  • sınır tanımam. Diş fırçasını bile kullandığım olmuştur.

0|0
    1|0
  • hiç tiksinmem niye tiksineyim öperim onu öperim kurabiyem o benim :) buda sorumu :)

0|0
    0|0
  • tiksinmem.

0|0
    0|0
  • sınırım aynı bardaktan su ıcerım ısırdıgı cıkolatayı yıyebılırım fakat dıgerlerı bana gore degıl :)

0|0
    0|0
  • sakız,ı ıh

çatal-kaşık, emin değilim

bardak,olur

dondurma evvettttt <3

0|0
    0|0
  • sakızı çiynemem ...fakat bardak yiyecek filn tiksinme olmaz sevglimle

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 26

• hayat da bu zamana kadar bişeyden kolaylıkla midem bulanmadı kasabım bu arada çok kurt gördüm sarıı sarıı üstümde kalmış ki sevgili

0|0
    0|0
    • Gerçekleri açığa çıkartıyorum. Böyle biriyken olduğum şeyi inkar edemem ben..

• senden bi soru cevaplamanı istesem bu arada senin inancın yok demi

• sakızı çiğneyip öpüşürken onun ağzına bırakıyorum oda çiğneyip tekrar öpüşüp benim ağzıma bırakıyor..

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Ya insan sevdiğinden tiksinirmi? öpüşme olayını araya naylon koyarakmı yapıyorsunuz? yapmayın lütfen her türlü eyleme varım diyorum biliyorum ki oda benim gibi düşünüyor...

0|0
    0|0
  • ıssırdıgı çikolta tamam yaladıgı dondurma da tamam sakız işi ters iş olmaz ama vardak çatal kaşşık benim için sorun değil tabiki agız hijjeni iyyiyse

0|0
    0|0
  • Aynı kaşığı kullanma olayı hariç hepsini zevkle yaparım.

0|0
    0|0
  • öpüşme haricinde herkesin ağzı ve ağzıyla kullandıkları kendine ait olmalı. hani çatal falan bir nebze de, sakız ne lahn.

0|0
    0|0
  • genelde asla birinin kullandığı araç gereçi kullanmam, acaip tiksinirim midem almaz

ama sevdiğim söz konusu ise sınır tanımam.

0|0
    0|0
  • tiksinmem bunda nasıl bir sınır olabilir ki ?

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok olmadı olmayacak

problem ?

fark etmez ben her zaman açım çöpten bulduğum ekmeği bile yirim :) değil ki aşkıminkini yemiyeyim

0|0
    0|0
  • sorduğun soru saçma

1|0
    0|0
  • Tiksinmeden iğrenmeden kullanırım herşeyi

1|0
    0|0
  • Zevkle :)

1|0
    0|0
  • bağlılık dereceme bağlı..çok seviyorsam ve beğeniyorsam,kullanırım.

0|0
    0|0
  • ağzındaki sakızı bile çiğnerim

1|0
    1|0
  • hepsini yaparım o benim meleğiim :D daha önce ayağınıda öpmüştüm :D

0|0
    0|0
  • tiksinmem.herşeyine eyvalalh :) gönlümüzü vermişiz sonuçta,bunlar tartışılması bile komik konular :)

0|0
    0|0
  • Ağızından çıkartıp vermedikçe sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Vermez ki yiyim,yemeğini paylaşmayı sevmiyor

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmıyorsa ağzının içinde bir hastalık yoksa dişlerinde çürükte yoksa hepsi kabulum = )

0|0
    0|0
  • yerimde yalarım da:))

0|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde..

0|0
    0|0
  • öpmediğin yeri kalmıyo orda bişey yok ta çatal kaşıktan mı tiksincen.alemsin arkadaş:))

0|0
    0|0
    • ağzı temiz olduktan sonra ben de tiksinmem tabiki sadece kamoyunu bi yoklayım dedim... :D

• tamam anladım... tamam işte aynı görüşlere sahibiz aynı yolun yolcusuyuz... :D

• e aklın yolu bir işte:)

• evde baska catal bicak yokmu yaw cikilotayi felan fantezi niyetine yerizde kasik cok abes yahu

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • yerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...