El yayı ne işe yarar?

El yayı ne işe yarar? Nasıl çalışılmalıdır? Bir günde kaç kez sıkılmalıdır.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ön kol kaslarını geliştirir. Ön kol çabuk yıpranır. Bence şınav çekebilirsin onun yerine.30 şınav iyi bence, 30x3 set daha iyi olur veya sırtına uygun olarak yerleştireceğin bir ağırlıkla 15x3 gibi... El yayı da bir süre sonra sana kolay gelecektir, daha dirençli bir yay alabilirsin. Özel olarak el kaslarını geliştirmenin çeşitli faydaları olabilir. Ancak, el yayları sadece fleksör grubu kaslarını geliştirecektir, uygun bir el hamuru veya başka bir el için özel geliştirilmiş ürünle diğer el kaslarını da güçlendirebilirsin. Ayrıca ucuz el yaylarında parmaklar birbirinden bağımsız olamdığından, güçlü başparmak yayı eziyor ve serçe parmak çalışmıyor, dolayısıyla gelişemiyor. Bu sorunun önüne geçmek için geliştirilmiş, her parmağın yayının ayrı olduğu medikal ürünler de vardır. Ve dips, squat, şınav , barfiks gibi vücut ağırlığıyla yapılan hareketleri tercih edin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ön Parmak ve Kol Bilek Kasların Gelişir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bileklerini çalıştırır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bnde bir boka yaramadı ama parmaklarla bileği güçlendiriyormus canının son yanma noktasına kadar yapacaksın her gun

0|0
    0|0
    • nasıl bir boka yaramaz yaa? :(((

• vala benim bilek kaslarım buyuktu belki ondan yaramamıstır ben genellikle bileklerimi agırlıklarla calsıtırırım

• hım...

• 2 yorumda boş bilekleri çalıştırır

0|0
    0|0
  • Zorlarsan koldaki baglara zarar verdigini biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...