Bu mesajı yazdım, çok mu ağır oldu sizce?

mesajını iletti damla bende şunu sölemek istiyorum evet ben söledim ekle die hani kılıf bulma konusunda pek iyisin ya sözüm ona hatice senn peşindeya hep ama kankasıyla sosyal arkadaş oluyosn ya atıp tutup yüzüne gülebiliyorsun ya bunn böle olmadığına kesin bi şekilde emin olmak istedim bayağı yaratık aptal mahluk ne kadar inkar etsdende ya haticeyle ya sedyla bağlantın olduğu net artık inkar etmeni yadırgamıyorm senn hep yaptın şey bu zaten ha çok mu tın sedayla yada hatceyle olman inan değil sadece seviyorum gerçek yüzünü ortaya çıkarmayı. umrumda değil sn alışmışın zaten ardından konuştuklarının yüzüne gülmeye karakterin ona kadar yetiyo sende haklısın. o yüzdende öyleleri layık sana sen 40yla düşüp 41. olmaya layık basit yalancı iğrenç bi insansın.

emrah numarnı değiştir dedi şöyle böle oldu üzerine en yakını sosyal arkadaşın sence ben bu kadar parçayı biraraya getiremyck kdr salak mıyım ya ama layık olduğun o ondan fazlası değil bende 40yla düşüp kalkyo olsam o değeri hak ederdm bravo iyi oyun çıkardn ama her konuda aslınıda görmüş odm sağol. haklısın sen benim oyunuma gelmezsn sen daha profesyonel oyunların piyonusun sednın mı haticenn mi bilmm ama kimmn oyuncağıysan muttlu ol. böyle bi mesaj sizce çok mu ağır. sebebine gelince eski kız arkadşnn arkadaşını eklemesi ama kapı komşusu sorduğmda ne onla ne sedayla işim olmaz dedi ama silmemiş olması zoruma gitti arkadaşıma istek gönderttim onada arkadaşnn oyununa gelme deyince bu mesajı yazdım sizce çok mu ağırr

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Fix cevap: link

0|0
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • çok açıklayıcı yazmışsın.baya kafa yormuşsun.bu onu fazlasıyla önemsediğini gösterir.biraz daha yüzeysel ol.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu okuyanlar orucunu açabilir.Daha sonra gününe gün tutabilir.

0|0
    0|0
  • Kaka çocuk

0|0
    0|0
  • kaldıramaz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hatce, Seda, Damla nolmus ormanda mı kaybolmuslar ben hiç bir sey anlamadım o.0

Not:Okudum halbuki..

1|0
    0|0
  • Çok ağır

0|0
    0|0
  • ağır değil bence

0|0
    0|0
  • damla özet geç.

0|0
    0|0
    • damla durumu bana anltn arkdşm bi olsy sonucu attığm mesaj o sizce ağırmı olmş diyorm

• Benim tanıdığım Cake bu yazıyı okumaz.

• :D

• özet gec damla.

0|0
    0|0
  • bune yahh :D yemin ediyorum kafam darma duman olduuuuu :D

0|0
    0|0
    • çok karışık farkındayımm

Yükleniyor...