Bu nedir ya? Türkiye 0 brazil 4?

Avrupaya rezil olduk resmen 😣😣😣 kriz geçirmek üzereyim 😞😞😞

Güncellemeler:
Sizce de hata Fatih Terim de değil mi? Şahsen ben begenmiyorum Direktörlüğünu. Daha iyi olabilirdik diye düşünüyorum

0|0
15|76

En İyi Erkek Görüşü

• Hakan Şükür, Fatih Terim, Emre Belözoğlu, Volkan Demirel gibi sinsi adamlar Türk futbolunu bu hale getirdi. Hayırlı olsun.

0|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 75

• İlk yarıyı izledim şimdi bakmıyorum yazık.

1|0
    0|0
  • Belliydi zaten böyle olacağı...

1|0
    0|0
  • iyiki izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Aslında kardayız.
    Gelip bizleri yenmeleri için 3 milyar dolar ödedik.
    Ama onlar bize 4 gol attılar.
    1 gol bedavaya geldi.
    Alıp müzemize koyabiliriz.
    Bonkör adamlar.

0|0
    0|0
  • Cidden şaşırdın mı?

1|0
    0|0
  • Tam bir rezalet. Türkiye'de futbol öldü artık. Bence Fatih Terim'in de yapabileceği çok şey yok. Elindeki malzeme belli. 1. problem altyapılar yetersiz, kalitesiz. Oyuncu yetişmiyor. 75 milyonluk türk nüfusunun olduğu yerden adam çıkmıyor, 3-5 milyon türkün yaşadığı almanyadan türk oyuncu getiricez diye uğraşıyoruz. 2. problem de yabancı kuralı. Bu kural varken türk oyuncunun yeri garanti, onlar da işi memura bağlıyorlar, memur gibi yaşıyorlar. Rekabet ortamından uzaklar. Ayrıca ispanya, almanya, ingiltere gibi ülkelere gitseler daha tempolu bir ligde oynayacakları için kendilerini daha iyi geliştirirler. Ayrıca oraların antrenmanları daha iyi. arda turan galatasaray'da da iyiydi ama atletico'da seviye atladı. Emre belözoğlunun da atletico'ya gitmeden önce fazla kiloları vardı ama atletico'da fitti. çünkü orda fit olmayan adamı kadroya almıyorlar. burada garanti oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • Bu Türk oyuncu nesli değişirse belki başarı olabilir yep yeni oyuncu nesli olmalı.. bitik Türk oyuncular Fatih teim ne yapsın şuanda Türk futbolcu olarak 5-6 kişi milli takım seviyesinde gerisinden birşey olmaz.. Şu milli takım resmi bir maçta Almanya ile eşleşse ve Almanlar acımasa 12-0 veya 13-0 biterdi maç..

0|0
    0|0
    • Ya Türkiye de iyi oyuncular var adam gidip en boş adamları alıyor kadroya. Defans hiç iyi değil

• Kemal kılıçdaroglu iktidar olsaydı bu olmazdı

1|0
    0|0
  • sonumuz kötü aam belliydi yani brezilya boru değil

1|0
    0|0
  • Bizimkiler Neymar'ı alkışlıyor taraftarlar 😁

1|0
    0|0
  • Skor :)

1|0
    0|0
  • bir takımdan alışkanlık yapmış 4 yemek :)

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın Türk futbolunun a.. na koyan iki insan.. Tüpçü ve imperatore!.. Türk futbolu çoktandır bitti.. Milli takım çoktandır bitti.. İzlemiyorum.. İzlemeyin..

img2.mynet.com/.../7.jpg

1|0
    0|1
  • Fatih terimde olsa is tekrar basina gectigi gs de yine basarili olurdu ya da milli takim eskisi gibi derece alirdi. Fatih ilk yanlış tercih. Ve dogal olarak kurduğu kadro bu kadar olur. Topcularinda ruhu olmayinca böyle heryerde sıfır aliriz. Bu macta parayi tff fatih trim ve sadettin saran kazandi organizasyondan rahat uyurlar merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Volkan Şen'i gördüm kukla gibi oynuyordu. Dedim bu eleman böyle oynuyorsa o zaman vay halimize. Yazık gitti ülke futbolu da.

0|0
    0|0
  • he futbolcular çok sağlam terim kötü :) 2008de terimle avrupanın en iyi takımlarından biri olmuştuk. bence oyuncularda ruh yok

0|1
    0|0
  • tamam oyuncular ruhsuz olabilir ama ben bugün ki maçı çok yanlış buluyorum zaten her önüne gelene yeniliyosun bari dandik bir takımla yap 4-5 tane atta bir moral kazan adamlar gidip brezilyaya hazırlık maçı alıyolar sonra 4-5 yiyip laf yapıyorlar

0|0
    0|1
  • Hangi Türk futbolundan bahsediyorsunuz. Son 5 yıla bakın kaç tane Avrupa düzeyinde oyuncu yetişmiş. Sanki ülkede çok kaliteli topçular var da 4 yiyemezmişiz gibi konuşuyorsunuz. Az bile yedik. Eldeki malzeme ile anca bu kadar...

0|1
    0|0
  • Dostluk maçı oldu tek kale maç. Teknik Direktörümüzde var bir anormallik. Gs'de oynamayan 2 senedir nerdeyse 10 maç bile sahada bulunmayan bir futbolcu nasıl olurda milli takıma çağırılır ve oynatılır? Hamir Altıntop nedir ya? Koy onun yerine Alper Potuk'u çatır çatır oynasın. En azından bu kadar fark yemezdik.. Daha fazla konuşmak yetersiz bence..

0|0
    0|0
    • bir fenerbahçeli yorumu böyle olabilirdi zaten ancak. kardeşim bari belli etme bu kadar fbli olduğunu.

alper potuk olsaydı da olmasaydı da 4 taneyi yerdik şimdi böyle yorumlar yapmayı geçelim. hamit altıntop dediğin adam avrupada oynamış kariyerli bir adam. o nedir demek ne demek. alper potuk her maça çıkıyor mu fenerde.

• l*n senin futbol anlayışına tüküreyim ben. Terim gs'den seçiyor. Avrupada oynasa ne oynamasa ne? Adam iki topu ayağında daha tutamıyor sen ona topcumu diyorsun? Ben Fenerli olarak söylemedim bu lafımı. Senin anlamak istediğin buydu ;)

• Avrupa kim ki onlara rezil olalım. Onlar çocukları öldüre dursun biz o çocuklara kucak açalım fark yiyelim farketmez...

0|0
    0|0
  • Brezilya biraz kassa 7-8 tane atardı ama istemiyorlar bunu.

0|0
    0|0
  • tv karşısına geçip brezilya yı yenmemizi bekleyen bir vatandaşımızı daha alkışlıyoruz
    fatih terim bile brezilya yı izlediğimiz için çok mutluyuz dedi

0|0
    0|0
  • ben demiştim 3.5 üstü oynayın bu maca ya da toplam 4-6 gol diye biz kazandık allah bereket versin :D

0|0
    0|0
  • rezalet baska bır sey degıl o formayı kırlettıklerıne yazık

0|0
    0|0
  • Türk'lerin teknolojide, sanayide, siyasette, sanatta, eğitimde, bilimde olduğu spor Alanında'da rezil bir vaziyette olduğunun kanıtı

0|0
    0|0
  • stres yapma fazla :)

0|0
    0|0
  • Bence normal bir sonuç.

0|0
    0|0
  • Bence normal bir sonuc

0|0
    0|0
  • nesi fatih terim aptal futbolculardan olulan milli takım napsın adam elinde neymar mı var

0|0
    0|0
  • ne alaka terimle.. oyuncular kazma , ruhsuz , yeteneksiz.. bir kaleci bir de arda ben başka adam görmüyorum.. mesele türk futbolunun kötü olması.. bak adamlara neymar, oscar, willian, luiz her biri çok iyi niye ligleri ve takımları en iyisi ;)

0|0
    0|0
    • Ya demek istediğim burdaki oyunculardan daha iyi oynayan oyuncularimiz var onları neden almıyor kadroya bu onun elinde değil mi?

• tamam kimler var saysana.. onları alsa bu sefer diceksiniz ki niye bunları aldın. :)). . iyi türk oyuncuların hepsi almanyada dortmund bayern kapıyorlar altyapıdan, ardından bir de almanya milli takıma çağırıyor. bizimkiler oluyor çifte vatandaş.. mesele türkiyenin alt yapısının ve futbolunun kötü olması.. gençleri hemen elemeseler biraz fırsat ve imkan verseler emin ol geçen kupada yarı finale çıkardık ;)

• Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 15

• Ön hazırlık o şimdiden utanalım diye😟

1|1
    0|0
    • Sende cok acimasizsin. parlaklik demissin ama hep karanlik hep karanlik :))

• @devilsadvocate Milli takımı adam edemeyen Terim sorumludur bunlardan.. Volkan Türkiyenin en iyi kalecisidir.. Emre Belözoğlu sinsi ve ya değil sanane? Adam iyi futbollcumu? Evet. Gerisi seni ne ilgilendirir?

O maçı ben yönetseydim inan Terimden daha iyi şeyler yapardım. Böyle olacağı baştan belliydi onun için maçın 23. dakikasında televizyonu kapattım.
    Brazil samba yaptı resmen üstümüzde. İsteseler o maç 7-8 yaparlardı. Ama 4 yapıp bıraktılar. Neden? G4l4t4s4r4y...

0|0
    0|0
    • İşte yeni dünya endustriyel futbol anlayışı bu. Ne olursa olsun sonuç önemli değil mi? Ahlak mantalite kişilik önemli değil nasılsa kusura bakma ama iyi oyuncu olabilir ama ahlak ve karakter yapısı düzgün olmazsa sadece iki maç kazanırsın ötesi olmaz. Neden peki uefa kupasını dünya uçunculuğunu alan bir ülkeden geriye bir şey kalmadı. Çunku kazanmak için her şeyi mubah gören bir anlayışın sonu bu. Fenerbahçelisin ama sen bilmezsin gazetelere ben Fenerbahçe forması giymem diyen emre belozoğlunu bilmezsin sen. Biz o dönemleri gayet iyi hatırlıyoruz unutmadık. Ahlak ve karakter olmadıktan sonra kazanmak hiç bir şeyi ifade etmez. Tel ortak noktamız terim gibi bir adamın turk futbolunu bu hale soktuğunda hemfikiriz. Ama ben daha objektif düşünüyorum.

• Buyuklerine saygı duy çocuk. Ağzını duzelt. Çok seviyosan volkanla emre yanından ayrılma o zaman. Temsil ettiğin guruhun niteliklerini taşıyorsun zaten. Gerçekleri duyunca saldırma zoruna gitmesin. Sen kimsin senin yuzune ne soyleyecem ben:)))))

• Sen kimsinki sana saygı duycam?
      Saygıdan sevgiden bahsetmemelisin, onlar sende yok çünkü :)

• Geçmiş olsun :/

0|0
    0|0
  • FUTBOLLA ILGILI KONUSUP DİKKAT ÇEKMEYE ÇALIŞAN KIZ...

1|0
    0|0
    • Amacım dikkat degil ben herzaman futbolla ilgilenirim düşüncelerimi paylasmak istedim sadece.

• Taktığınız sadece FT. Takımdakiler oynuyo mu?

1|2
    0|0
  • Sakin ol. İyi 4ten sonra baskı yapmadılar. Ben daha çok atarlar diye düşünmüştüm. Sonuç beni şaşırtmadı

0|0
    0|0
  • gerçekten sinir bozucu :/

1|0
    0|0
  • 4 yemeyi salatasaray öğrettii saolsunlar

1|0
    1|0
  • izlemedigime sevindim. gerçi ben futbol izlemem ama neyse :P

0|0
    0|0
  • Milli marşımız okunurken sakız çiğneyen fatih terim gibi bir adamı oraya koymuşlar az bile valla

0|0
    0|0
  • FatihTerim TürkFutbolunuBitiriyor Milliforma RUHSUZlardanAlınsın !!!

0|0
    0|0
  • Ben yenileceğimizi biliyordum.

0|0
    0|0
  • Rezil olmayi mi dusunuyorsunuz 😝

0|0
    0|0
  • Fatih Terimle ne alakası var onu çözemedim. Sonuçta o oynamıyo.

0|0
    0|0
    • fatih terimle ne mi alakası var? mantıga bak pekii o zaman oynamıyosa bıraksın gitsin ihtiyacımız yok demek ki ;)

• Allah askına bir brezilyaya bak bir bizim takıma bak? Karsılarında oynayamadık bile. Daha konusuyonuz. Fatih terim değil başkasıda olsaydı bu sonuç yine aynı olucaktı.

• Böyle olcağı belliydi yani, Brezilya yaa borumu? futbolun memleketi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...