Fatih Terim ne yapmaya calışıyor?

3 milyon verip üstüne patır patır golleri yememiz üstelik rakibin kendilerini yormadan yürüyerek atmaları nasıl düsünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi paramızla kendimizi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Baştan sona değişmeli

0|0
    0|0
  • Neymar dan oscar dan bahsediyoruz abicim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fatih Terimden önce ne vardı Milli Takımda ki hadi istifa etsin yerine gelsin başkası belki 1 bilemedin 2 maç hava getirir hep öyle olur sonrası yine aynı olur yani kökten değişiklikler şart.

0|0
    1|0
  • Ulan yarım saattir gülüyorum adamlar gol atmak için üstünü başını yırttı 30 dk uğraştı atamadı Brezilya 1 dk dan kısa bir süre içinde geldi 3. golü attı :D

0|1
    0|0
    • Aynen ya 😀birde üstüne adamlara mac yapmasi icin 3 milyon verdik ahahaha

• Oraya çıkmayı gerçekten hak eden arkadaşlarım oldu çoğunu kasıtlı sakatladılar, çoğunu da sattılar olayın iç yüzünü görünce bende bıraktım bu işi zaten. .

Sonuç olarak her milli maçta beter olsunlar diyorum hak etmiyolar bilader :D

• Çok şükür nerede olursa olsun kać yerse yesin milli takımımı heryerde destekler sahip cikarimda fatih terim gibi egolu insanlar oldukca cok oyuncu kaybederiz

• Fatih terim ne yapsın Türk futbolcu mu var hepsi birbirinden kalitesiz kimi oynatsın ne yapsın oyuncularla fazla çalışma şansı da olmuyor herkes kulübünde..

0|0
    0|0
    • Hakan çalhanoğlu, Ömer toprak, Koray günter (belki fazla şans bulamasada almanya disiplini almiş bir isim) sabri nerede? En azindan mucadeleci gökhan cansr nerede neden almiyor her nekadar özel macta olsa sonucta rakip brezilya bırak ya egolu insan

• Haklisin kardesimde yani yas 31 belki ama gercekten o yasina ragmen herzaman hazir ve girdigi anda maca etki edebiliyor gol atamasa dahi heyecan yaratiyor yürekli ve iyi niyetli bir insan ama elde forvet yok maalesef belki ömer sismanoglunu oynatsa ne bileyim cenk tosunu kullansa kendini milli takimin oyuncusuna sahip edilebilse basarili oluruz da harbiden fatih terim artik bitti kafasi dalgin ve egosu artik tavan yapti yanlis anlama ama artik kendisini birsey saniyor GALATASARAYliyim bu rada

• Fenerbahçeli de olabilirdin ben Galatasaraylı olduğum için demiyorum milli takım denilince kulüpler geri planda kalır ama bu futbolcu neslinin değişmesi lazım iyi oyuncular var fakat hiçbiri milli takım seviyesinde değil 3-4 isim hariç milli takım bambaşka birşey kolay değil Hollanda, Brezilya falan bunlarla mücadele etmek hatta İzlanda diye küçümsedikleri takım bile futbol oynuyor ilk başta Yıldırım Demirörenin bırakması lazım yapamıyor bu işleri.. sonra altyapıya çok önem verilmeli ama uzun vadeli düşünülmesi lazım bence bu milli takım en az 10 yıl birşey yapamaz..

• Adam ne yapsın, Brezilya var karşında usta :D

0|0
    0|0
    • Brezilyayı gözümüzde çok buyutuyoruz tamam yıldızlarla dolu bir kadro ama bizdekilerde yetenekli sadece ruhsuzlar güvensizler almanlar çaktığı gibi bizde yapabiliriz bizim millet olarak tek hatamı bu karşidakinden ilk başta cekiniyoruz yanlis anlama korkuyoruz anlaminda değil sadece gözumuzde cok buyutuyoruz ACABA MI? diye almanlar atti iste 7 yi heriflere biraz presle biraz mucadeleyle cikartmadilar defanstan

Yükleniyor...