Sporla ilgilenenler bakabilirmi?

Arkadaşlar ölçülerim şöyle 88-67-90
Ama vücuduma göre alt karnımda ve sütyen altında yağlanma var.. Boyum 163 kilom 48 şu kiloda ve bu ölçüdeki vücutta okadar gözüme batıyoki ağlamak istiyorum.. Nasıl eritebilirim? Yemek hiç ayırmam ama börek poğaça simit bunlarla bir gün geçirdiğim çok oldu okul dolayısıyla.. Sizce protein tozu kullanmalımıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim belimden bir 7 cm atmak sırtımında dümdüz tahta gibi olmasını istiyorum

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• 1. Boyuna kilona göre vücut kitle indeksin alt sinirin biraz altinda (yani 18, normali 18.5 - 25 arasi), yani zayifsin düsük kilolusun. Bu durumda nasil bir "yaglanmadan" bahsediyorsun bilmiyorum ("Aglamak istiyorum" demissin), abartma lütfen.
    2. Kendinle barisik ol öncelikle, kilo vermeye ihtiyacin yok :) ama vücudunun daha fit görünmesini istiyorsan bölgesel kas calistirici hareketler yapabilirsin internette bir sürü örnek bulabilirsin, Pilates de faydali.
    3. Protein tozuna ihtiyacin yok, cok spor yapanlar kullanabilir, dengeli beslen yeter proteini dogal besinlerden alirsin zaten daha saglikli.
    4. "Belimden 7cm atmak istiyorum" demissin, 90-60-90 olmak zorunda degilsin, kendinle barisik ol lütfen. Rakamlara baglama kendini, ama gercekten daha da ince olsun belim diyorsan karin kaslarini calistiracak hareketler yapabilirsin...
    5. SIRTIN ASLA DÜMDÜZ TAHTA GIBI OLAMAZ ! Saglikli bir kaburganin belli kivrimlari var, hepimizin öyle bunu degistiremezsin.

Herseyden önce lütfen kendinle barisik olmayi denermisin? Aynanin karsisina gec ve kendine bak, kendini simdiki halinle sev. Bu cok önemli yoksa bu zayiflik 90-60-90 hayranligi ciddi psikolojik sorunlar ortaya cikarabiliyor sürekli "daha zayif, daha ince" olmaya odaklaniyor düsüncelerin ve mutsuz oluyorsun.
    Mutsuz olmayi istedigini sanmiyorum, o halde kendini sev eminim cok güzel bir kizsindir ;)

1|1
    0|0
    • Yaa canım çok teşekkür ederim şu yorumun okadar mutlu ettiki beni anlatamam :) ben kendimle hiç bizaman barışık olamadım malesef :( 90-60-90 olmak değil hayalim sadece bu kiloda bu sırtımda ki yağın anlamını çözemiyorum ve aynı şekilde alt karnımdaki yani benim gibi olan bir insanın normalde kupkuru olması lazım ama öyle değilim karnımdan çok o sütyenin altında ufak yağ birikintileri sinirimi bozuyor demekki diyorum kilo alsam dahada büyücekler korkumdan alamıyorum hep 52 olmak istiyorum ama korkuyorum 52 olduğumda yağ kütlesi olmaktan :(( ama haklısın sanırım kendimi sevmem lazım herşeyin başı o. Herkes bana çok zayıfsın kilo al diyo ben aynaya baktğmda o zayflığı göremiyorum bir türlü. Ama dediğin gibi bölgesel çalışcam sanırım 2buçuk kg dambıllarla sırt çalşsam o yağlar kısa sürede kaybolur benim sorunum kilo değil sıkı değilim sadece sanırım :)

• Tesekkür ederim @AutoCad2007 :))

• Rica ederim :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Mekige fazla ihtiyaç yok migde eritmenjn en iyi yolu tempolu yürüyüş ve şeker tuketimini sifira indirmektir. Twist yaparsan oda beli inceltir. Göğüs icin cok hafif kilolarla cok tekrar yaparsan mesela yana acis hareketleri var yatarak o yaglari azaltir. Protein tozu gibi seylere ihtiyacin yok dengeli beslen sebze ve meyve ye bol su ic

1|0
    0|0
  • Android kullanicisisan Play store da Runtastic Six Pack uygulamasini indir ve uygula salon kadar faydali garantisini verebilirim.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim deneyeceğim :)

• protein tozu kullanma mekık cek ve squat yap

1|0
    0|0
  • bol mekik çek kol çalış gogus altı için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...