2-3 ayda nasıl incelirim?

Basenim 94 cm. 87'ye inmesini istiyorum. 7 cm nasıl inceltirim 2-3 ayda? Kilom 55 boyum 170. Kilo da vermeli miyim incelmesi için?

Lütfen idare eder falan demeden soruma cevap verin

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kürdan olmayı neden istediğini anlamış değilim? göğüslerin ufak ondanmı? bence hiç dert etme. böyle iyisindir boş yere helak etme kendini. ölürsün o zayıflıkta. 50 kilo olursun çöp gibi bişe. neye yarar? bence ele avucada gelmez olursun. kilo vermen gerekir

0|0
    0|0
    • Kilomla derdim yok sadece basen sorunum var

• bence hiç bir sorunun yok sana varmış gibi geliyordur. tuba büyük üstün gibisindir. kalça yanlara doğru geniş göğüsler küçük. sen sağlıklı olmaya bak gerisi yalan. 83-62-94 mü?

Erkekler Ne Diyor 6

• Koş veya 1 ay fitnesse gidin koşu aleti ve kaldiraclar yontemiyle hemen incelir

0|0
    0|0
    • Yürüyüş yapabilirim ama olduğum ortam koşuya müsait değil, aynı etkiyi yapar mı

• Yaparda ara vermeden belirli bir metre olmali fitnesse gitmek cok daha iyi

• Seks yapmalisin ve aktif olan taraf genelde sen ol basen bolgene iyi gelecek inan. ozellikle ustte oldugun pozisyonlarda.

0|0
    0|0
  • Boyun ve kilon orantılı kilo vermeye çalışma sadece baldır ve kalça varsa basen çalış.

0|0
    0|0
  • koş bol su iç aç karnına basen 94 ha sen nasıl bir şeymişsin bir resim koyarda insan azıcık bakardık yaw :(

0|0
    0|0
    • 94 kötü bir durum yalnız :(

• balıketin neresi kötü var mı foto bir koy bakalım arkaşa kızlardan hiç anlamıyosunuz haaa :)

• çok çok iyisin benle aynısın fit gözüküyorsun bide spor yapsak varya yemede yanında yat

0|0
    0|0
  • 7 cm kes :)))))))))))))))))))))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır kilo vermene gerek yok sadece spor yapman yeterli olur tabi biraz beslenmene dikkat ederek ama senin boyun için 87 gerçekten çok küçük

0|0
    0|0
    • En azından bir 90 olsun istiyorum, nasıl bir program önerirsiniz

• aslında koreye göre ideal ölçün 92 cm olması. bilmiyorum ben genelde kardiyo ve ağırlık çalışıyorum sıkıldığım için ama çoğu kişi incelme için en iyisinin yoga ve pilates olduğunu söylüyor kilo verme gibi bir amacın olmadığına göre onlara başlaman daha iyi olur

• teşekkür ediyorum

Yükleniyor...