Gerçekten nefret mi ediyor?

merhaba sorum şu bn eski erk arkadaşıma yakın bi kız arkadaşmn facesinden istek gönderim mesaj atmış arkadaşının oyununa gelme falan diye benden uzak dursun falan demiş. bende ona neden böyle bişey yaptığımı açıklayan bi mesaj attım gecede arkadaşıma o istedi istek yollamanı demi diye sormş oda bunu ona sor demiş cevap olarak o kadar nefet ediyorum ki adını bile duymayı istemiyorum demiş sonrada bana çok şey yaşattı falan demiş facesinede beni öyle hale getirdin ki ne seni ne başkasını sevemyorum falan yazmış duygusal şarkılarpaylaşmış madem nefret ediyor neden en yakın arkadaşımla beni konuşuyo ben açıkladığım halde benim konumu amaya çalışıyo öyle duygusal şarkılarpaylaşıyo gerçekten nefret ediyor mu yoksa benim canımımı yakmak istiyo

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• 1-Bu soruyu Sazan1 sormuş.

2-Nick uyumu tam.

3-Bütün yazdıklarını okusan zaten oyuna getirildiğini anlarsın ama bu konularda çok kıt olduğun anlaşılıyor.

Tüm kriterler uygundur. Sazanlık eğitimini başarıyla tamamladınız. İyi günler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aman sabahlar olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen naptınki ? ona ilk önce bunu bi düşün sonra o senin ilgini çekmek içinde uğraşabilir arkadaşınla senin hakkında konuşmasının sebebide yine senin kulağına gidceğini bildiği içindir .

0|0
    0|0
    • ben ço kırdım geçmişini açtım sürekli hakaret ettim üzdüm. bende kulağıma geleceği için yaptı die düşünüyorum ama nefreti gerçekmi onu anlayamıyorum işte yoksa sadece canımı yakmak mı bilmiyorm

• ya o senin kulağına geliceğini bildiği iiçn demiş boşver şuan onu düşünmemeye çalış onunla ilgilenmeki anlasın seni üzdüğünü.

• umarım anlar

Yükleniyor...