Türk kızlarının bir çoğu hatta tamamı neden Paris Hilton havasında?

Bir kısmı çok kaba ve anlayışsız hele bir kısmı kendisini sevdigi erkegi ve kendisiyle ilgilenen erkegi yerden yere vuruyor,havasından geçilmiyor.Yolda yürürken bile öyle havalılarki sanırsın prenses kızı.Ben yabancı kızlarla da konusurum ve Türk kızlarından daha cana yakın ve Daha az havalılar bizim Türk kızlarının masallah havasından geçilmiyor.Siz kızlar neden böylesiniz samimi yorumları bekliyorum erkeklerinde yorumunu alayım bizim türk kızları ne yaptık da böyle oldu kızlar çünkü YABANCI KIZLARLA TÜRK KIZLARI ARASINDA BARİZ BİR FARK VAR...

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü türk kızları kendine güvenir her anlamda özgüvenleri vardır ve yabancılar gibi kaypak değildirler insan seçerler kendilerine uygun kişilerle muhattap olurlar kafalarının uyuştuğu insanlarla yabancılar gibi her önüne gelenle muhabbete girmezler BU ARADA EVET YABANCILARLA TÜRK KIZLARI ARASINDA TABİKİDE FARK OLMALI ZATEN ;)

1|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 8

• abaza erkekler için güzel çirkin farketmediği için her önüne gelen kızı havalandırıyolar kızlarda bunu bişey sanıyo işte

0|1
    0|0
  • cünkü yabanci kizlarin ülkelerinde onlarin bi taraflarini tavan yaptiran abazanlar yok.

0|2
    0|0
  • paris hilton bizim havamızda:)

1|0
    0|2
  • Ben senin dediğin tarzda canayakınım ama kendimi yüksekten satmadığım için bu seferde değerim az oluyor karşımdaki sinirlerimi bozuyor. Bu arada güzel, bakımlıyım, eksiğim yok. Buda Türk erkeklerinin dramı.

0|0
    0|0
    • Bence havalı olmayan mütavazi kız benim için daha degerli havalı kızlar tiksinti uyandırıyor bende.

• sız Brad pitt havsında oldugunuzdan olabılır mı acaba ?

0|0
    0|0
    • Olabilir evet bende havasız sayılmam aslında yani bazı kızları kendime yakıstırmıyorum sanki bradd pitmisim gibi.

• herkesın kendıne yakısttrıp yakıstrmadgı kısıler vardr zaten ama havalı olmanı gerektrmıyo bu durum

• bence paris hilton çirkin :((

0|0
    0|3
  • ya kardeş sen neden bu kadar taktın ki böyle şeylere ayrıca her kız da öyle değil söylemek istedim türk kızlarını beğenmiyosan kendine bi yabancı bul sana karışan mı var ayrıca tanıdığım gayet de güzel cana yakın kızlar var demek sorun sende ki öyle kızları bulamıyosun

0|0
    0|1
    • Benim taktıgım konu Çirkin Türk kızlarının bu kadar havalı olması yoksa güzel kızın havalı olmasına pek diyecegim birsey yok ama sorun Çirkin Türk kızları nasıl bu kadar havalı olabiliyor?

• :) özgüven patlamasımı yasıyor ozaman türk kızları.

• bazıları özgüven patlaması yaşıyor olabilir ama sen tamamı paris hilton havasında falan yazmışsın tamamı değil sadece bazıları

• Erkekler zaten mallar trede bu doğru hem cahil bir ülke hemde baskıcı bir ülke berkaret konusunda.Kızlarda kendinden ödün vermemek için havalı gibi görünüyorlar.Erkekler birde utanmadan hem türk kızları sekste tecrübesiz derler tecrübeliye ise o*.Rus eşim olsaydı derler ama trde erkekle yatan bir kızı hor görürler işte medeni türk insanı budur.

0|0
    0|1
    • Hocam türk kızlarını anlamış değilim tecrübesiz erkek istemiyorlar tecrübe yapmaya çalışınca da vay işte abazaya bak diyorsunuz sizi de anlamak zor.Tecrübesiz erkekle kimse evlenmek istemiyor ama bu nasıl olacak?

Erkekler Ne Diyor 10

• Her kız aynı değildir,şahsen eşimin türk olması örf ve adetlerimi bilmesi gerekir,paris hilton kusura bakmayın bizim türk kızlarının eline su dökemez,şımarık sonradan görme şıllığın teki rezillikleri boyunu aşmış hangi kız onun düştüğü duruma düşmek isterki,paranla rezil olacaksın yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • güzel kız kıtlığı olduğu için türkiyede biraz güzel olunca kendilerini bir b...dan sanıyorlar.diyecem ama çirkinide paris hilton

0|2
    1|0
    • Hocam çirkin türk kızındada var o hava inan ama güzel yabancı kızlar bu kadar havalı degil.

• bizde bu abazalar varken kimse söndüremez o havayı şişerde şişer

• Abazalar, normal erkeklerden 3.5 kat daha değer veriyoda ondan lan :(

1|2
    1|0
  • Bizim ülkedeki ergenler piyasayı kırıyor.. Sonucunda kendini bulunmaz hint kumaşı sanan çirkin cıvırlar cozutuyor..

0|0
    0|0
  • bi kızın peşinden 5 yıl koşan abaza erkekler yüzünden ve iki bacak arasında duran zar kavramı ile ilgilili hersey.

0|0
    0|0
  • bacak aralarına inci tanesi muamelesi yapıldığı için.

0|1
    0|0
  • sorun bizde

0|1
    1|0
  • aynen yaw gına geliyor uğraşmıyorum bazen deliyi kendi haline bırkaıyorum

0|0
    0|0
  • parıs holton halt etmiş bizim kızlar daha güzel

0|0
    0|2
  • türk kızlarında 1.60 boy 50 60 kilo göbek taşmış saç çakma sarışın yüzde 100 gr makyaj ama gel görki

1.80 boy 65 kilo dogustan sarışın makyajsız orjinal yanak kırmızı bembeyaz ten sıfır kompleks ingiliz kızları var

0|3
    1|0
    • Benim anlayamadıgım çirkin türk kızlarında da bu hava var ama o dediğin ingiliz kızında bile böyle hava yok hocam.

• nehirim yalanmı

• Nehir hanım bunlar yalan değil ama bazen kaba olabiliyor türk kızları.nazik degiller yani...

Yükleniyor...