Eski sevgilime hala aşığım geri dönüşü yok gibi...

Erkek arkadaşımla tam 510 gün beraberdik hemde hiç ayrılmadan. Fakat sonra bir şey oldu ve 15 Şubat günü ayrıldık. Bir daha ne konuştuk ne bir şey yaptık. Birbirimizi unuttuğumuzu sanıyorduk ve başka kişilerle beraber olduk. Ben başkasıyla yapmayınca ayrıldım. Eski erkek arkadaşımın yakın arkadaşına onu hala sevdiğimi söyledim. Bunu duyunca mesaj attı, buluştuk, konuştuk ve barıştık. Yakın arkadaşım dediğim kız yüzünden tekrardan ayrıldık ve çok çirkin bir şekilde. Eski erkek arkadaşım o kızla çıkmaya devam etti. Ama ben başkasıyla yapamadım. Geçen gün doğum günüydü mesaj attım kutladım ve hoş bir karşılama da bulundu. İkimizde ilk defa birbirimize aşık olmuştuk yani birbirimizin ilkiydik. Ben onu hala unutamadım sizce ne yapmalıyım ?

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Dile kolay tam ..2.. yıl geçti ayrılığın üstünden . Benı soranlara bitti diyomussun, hayata küstüm ben . Biliyorum ki unutamassın asla benden gitsende son sözüm senden ayrı olsam bile farketmez. dilerim cok mutlu olursun seni çok sevdim gercekten ...

SADECE UNUT GİTSİN. AĞLAMAKLA GEÇMEZ ÖMRÜN.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Saymayı boşver başka aşklar senin acını dindirecewktir.

0|0
    1|0
  • 510 gün vay be

0|0
    0|0
  • Kaç gündür ayrısınız ?

0|0
    0|0
  • Tek tek 510 sayan kızdan 511. Gunde ayrılmak gerek zaten

0|0
    0|0
  • bu noktadan sonra unutmaktan başka çaren yok gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İçim karardı be durum vahim unutmaya çalış napacan

0|0
    0|0
  • o seni unutmaya başlamışsa sende unutmaya çalış

0|0
    0|0
  • Unut .

0|0
    0|0
  • 510 gün saymak ne ya? şafak sayar gibi.

0|0
    0|0
  • bebeye bak en yakın arkadaşını götürüyo geliyo sana her seferinde sende seviyo diyosun kızım yapma gözünü seviyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...