Benim gibi mal gördünüz mü hiç?

pmyo sınavını kazanamamışım en yakın arkadaşım kazanırken ben kazanamamışım neyse çocuk kazandım hayırlısı olsun da ben niye bu kadar malım her b..k um var özel ünv dahi seçme durumum varken benim gibi bi mal nasıl kazanamaz değer yok kıymet bilme yok akıl alma yok eskisi kadar iman yok namaza gitme yok nerde kız nerde yalaklık anlayacağın adam olma yok hayal çok iş çok benim gibi malda çalışma yok o kadar el adamlarının yanında eziyet de çektim ama mal kafa işte burda film şu bu izliyeceğine öküz git bi daki sene için çalış ama nerde kafa malım işte benden bi halt olmaz

kendimi de gizlemiyecem çünkü malım ben hak ediyorum bunlarıı

Güncellemeler:
avira son günlerim hakkını helal et gidecem artık uzun zaman da gelmem inan eğer bi yanlışı düzeltebilirsem söyle elimden geleni yapıyım

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama lütfen..Kendine hakaret ederek haksızlık etme.Bugün haber aldığım polisliği kazanamayan bir sürü arkadaşım var.Hepsine aynı şeyi söyledim olmadı başaramadım diyenlere nasipten öteye yol olmaz hayırlısı böyleymiş sıkma canını dedim.Sanada aynı şekilde söylüyorum elinden geleni yaptığına eminim olmayınca olmaz bazen sıkma sen o güzel canını demoralize etme kendini bn senin bir yerlere gelebilmek için verdiğin çabayı biliyorum.Bu sene üniversiteyede gidebilirsin olmadı seneye hazırlanır bomba gibi girer herşeyi yoluna koyarsın başarır kazanırsın varmı böyle kolay pes edip bir kenara çekilmek ya?yakışıormu sana? Hayatta bazen kaybederiz bazen kazanırız her düştüğümüzde toparlanıp tekrar kalkarız hayatın kuralı bu şimdi sana düşen moralini toparlayıp yoluna devam etmek..

0|0
    0|0
    • ahh bee ablaa valla yoruldum sen gece kalkıp namazı kıldığını bildiğim halde ben öküz oruç tutmak için niyet etmeye bile eriniyodumm

böyle değildim

• Olsun zararın neresinden dönersen kardır derler.Düzeltebilirsin bunları hiçbirşey için geç değil ne okul hayatında başarılı olabilmek için nede dini yönden.. olur böyle bazen insan dünya nimetlerine fazla kaptırır kendini rehavet çöker boşluk oluşur zamanla herşeyi yoluna koyarsın yeterki kaldırıp koyuverme tamam

Kızlar Ne Diyor 3

• her insanın isteyip de sahip olamadıkları vardır...bende çok istediğim sınavı kazandıktan sonra işten çıkarıldım..b,5 yıl uğraştım,müthiş bir zaman kaybım var..kazanmış olsan belki senin için iyi olmayacaktı..kendini bu kadar yerden yere vurma...

0|0
    1|0
    • malım kızım ben hakaret edecen bak aşağıdaki dahi diyo malsın engelledim seni diye

• Bence bu kadar pisman olan insan su anda neti kapatir ve calismaya aninda baslar.

0|0
    0|0
  • senden çok var .

0|0
    1|0
    • benim gibileirn yüzünden saman para ediyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Neyse en azından farkına varmışsın bu da bir ilerleme

0|0
    0|0
  • engellediğimde niye :( diye kurcalayacağına şmdiki gibi dürüst davransaydın keşke

0|0
    0|0
    • güncelleme geçeceğine cevabıma yazsana :) şaka yaptım. seviyorum ben seni

• arkadaş bi işin peşinden harbiden gidip de takipçisi olursan başarırsın.

0|0
    0|0
    • şu avatarının yazdığı isim hakkıında o kadar şey biliyom ama malım işte ders çalışmıyorum

• sen ünv kaç yaşında kazandın bana bu sene de gelmese artık 21 yaşımız da kazanacağız

• ben 18 mi 19 mu ne kazandım.yaş önemli deyil.25 yaşında olup da okulu bitirmeyen var. üniye gel hayatını şekllendireceksin.

• Senden daha beterlerini gördüm de senin durumda hiç iç açıcı değilmiş hani.

0|0
    1|0
  • sistem mal . balığı ağaca tırmanma yeteneğine göre sınava tutarsan , herkez kendini mal sanar

0|0
    1|0
Yükleniyor...