Erkekler evlenmekten neden korkar ?

BEYLER sorum size , Neden evlilikten kaçar ve korkarsınız ?

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• Gül koparmak için girdiğiniz bir gül bahçesindesiniz, etrafta binlerce gül, tamam en güzelini en çekicisini, bana hitap edeni buldum dediniz ( 18-25 yaş ) tam koparıp bahçeden çıkıp gidecekken, biraz ileride başka bir gül, biraz öncekinden çok çok çekici - güzel, sonra bir gül daha bir gül daha, hepsi bir öncekinden daha güzel daha çekici...

Derken fikriniz değişiyor, ben bu bahçeden bir gül alıp çıkmak yerine ( 25 - 35 yaş ) bir çoğunu koklarım, buradan da hiç çıkmam, tüm güller benim nasıl olsa...

Derken parmaklar yaşlanır, burun artık koku almaz, haliyle biraz da göbek var ( 35-45 yaş ) ben en iyisi şu an bulabildiğim en iyi gül ü koparim, çıkıp gidim burdan, biraz daha zaman geçerse bu göbekle eğilemem hadi eğildim, bu parmaklarla gül koparamam diip gül koparılır :)

45-55 arasında artık gül bahçesi diil de lahana tarlasındasınızdır

(55- ve sonrası ) artık ne tarla ne bahçe, hadi amca git işine :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bazıları korkmaz, korkanların da halihazırda çevresinde bulunan kadınlar hayallerini süsleyen ideal eş tanımına uymuyor demektir.

0|0
    0|0
  • karşı tarafın tutumuna baglıdır herzaman ... egerki erkek bunla bir ömür gecer dedigi an asla bırakmıyor; bence... . yada hepimiz ruh ikizimizi arıyoruz ama hep ruh öküzümüzmü? denk geliyor ne :))) uyuşmalı insan uyum olmalı başka bir deyişlede hani hep elmanın diger yarısını ararızya . ama demekki uyuşmuyor evlilik için ruhlar ! elmanın diğer yarısına hep armut denk geliyor herhalde :))) kacış ve korku başlangıç sebebleri. evl,ilik kolay bir tercih olmasa gerek . secim cok öenli bunun içinde kısa öz olarak çiftler arasında uyumun cok olması önemli ...

0|0
    0|0
    • haklısın aslında , sanırım bıraz cenemı tutmalıyım :D

• ben kaçmıyorum ve evlenmekte istiyorum zaten

0|0
    0|0
  • ben kaçmam aksine istiyorum... tabi sorumluluk ağır orası başka ama yalnızlık ta zor nereye kadar hem cinsel hayatım düzene girer, hem ailem olur çocuklarım olur tatlı bir telaş işte... :D

1|0
    0|0
    • tebrık ederım vallahı :D

• dürüst olmam gerekirse erkekler daha çok evlenmeden cinsel birliktelik isterler, hem deneyim açısından hem de olabildiğince her kadının tadına bakmak isterler yani evlenmeden önce ne kadar kızla yatsak kardır derler... Bi daha böyle fırsat bulamayacağız gençliğimizin tadını çıkaralım mantığındadırlar ve çok kızla yatmak gurur vericidir bir erkek için bu benim özeleştirim tabi bu her erkeği kapsamıyor, ama benim düşüncem herkesin hakkı 1 dir :)...

• Bilmiyorum kafam çok karışık

0|0
    0|0
  • aslında korkmayız , sevdiğimizle aynı havayı teneffüs etmek aynı yerde yaşamak aynı ömrü tüketmek bizde isteriz , sizin dediğiniz gibi korkuyla bakmayız , evlenmekten korkuyorum diyenler de korkmuyor aslında , sadece hovardalığı bırakamıyor , sorumluluğun altına girmek istemiyor yoksa evlilikten korkacak bişey yok :)

0|0
    0|0
    • diyorsun :) iyi barı erkeklerde evlenmek istermıs bian hıc umıdım kalmamıstı :D

• erkege yapılan şiddete hayır

link

0|0
    0|0
  • evlilik sorumluluktur..hayatının tamamen değişmesi her erkeğe etkileyici gelmeyebilir..olabildiğince geciktirip sorumluluktan kaçmaya çalışırlar..

0|0
    0|0
  • zaten korkmamak ilginçtir.

# babası zengin değilse ev geçindirme derdi var üstad ev geçindirme. baba dışarı çıkacağım 20 lira 50 lira varsa verirmisine benzemez bu işler.

0|0
    1|0
  • sitemizin değerli kadın üyeleri beni bağışlasın ama bir arkadaşımdan duyduğum sözü burada paylaşmak istiyorum; "evlenirsin balayına, bekarsan alayına" gidersin...biliyorum kaba ama konuya uygun gibi geldi.:))

0|0
    0|0
  • Adam gibi kız bulamadığımızdan! aradığı kızı bulduğu zaman evlenmek ister. Hatta kaçırmamak için elini çabuk tutar =) adam olu kızlar sözünüz ile özünüz bir olsun birazda hayalı olun bakın ozaman ne cevherler sizinle evlenmek isteyecek =)

0|0
    0|0
    • diyosun :D hadi inşallah benımkı razı gelsınde gerısı önemlı dgl :D

• Ozguven eksikligi...

Bu devirde aile reisi olmak kolay degil. ya bu sebeptendir.

yada neden el kizinin kahrini cekeyim diyordur.

yasasin özgülük diyenlerdendir.

0|0
    0|0
  • Tek kişi iyi degildir :P :D:D

0|0
    0|0
  • yoo korkmazla uygun kişiyi bulana kadar gerekli olmadığını düşünürler,ben kendimden biliyorum. : )

0|0
    0|0
  • sebebi basit ruh ikizini bulamamaktan. erkeklerin dış görünüşüne aldanma çok duygusallardır..

0|0
    0|0
  • nasıl geçinirim korkusu

0|0
    0|0
  • evlilik esaret hakkı olmayan köleliktir

0|0
    0|0
  • Aklı olan her erkek kaçar. Manyakmıyım o kadar sorumluluk alayım.

0|0
    0|0
  • Erkekler birine uzun süre bağlı kalmazda ondan...

0|0
    0|0
  • evleneceğim kişinin doğru insan olup olmadığıni bilmediğim için korkarım...

0|0
    0|0
  • bütün kadınlar benim

0|0
    0|0
  • Çok değişiyorsunuz o yüzden istemiyoruz

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi olmaya ne gerek var :S

0|0
    0|0
    • tabi canımmm özgur gezmek varken dımı :D

• maksat özgürlükten ziyade braz psikilojik.. sonuçta sevgilin varken de yeternce özgür olamazsnn.. yüzük bi nevi kelepçe düşüncesi uyandırıyo sanırım hemcinslerimde

• Kormak değilde.. İnsan tuhaf oluyor.. :D

0|0
    0|0
  • özgürlükleri yarıya indirip,sorumululukları iki katına çıkarmak olduğundan dolayı

0|0
    0|0
  • Erkek adam korkmaz !

0|0
    0|0
  • korkan kim? sonuna kadar burdayz..

0|0
    0|0
  • evlilik en son olması gereken şey olduğu için

0|0
    0|0
  • hiç tebile neden korkayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Özgurluklerının elınden alınacaklarından korktukları için

0|0
    0|0
  • özgür olamamaktan, sorumluluk almaktan korktuklari icin belki

0|0
    0|0
    • bencede , gözleri yemiyor sanırım tum kadınlardan alakayı kesıp tek bir kadına bağlı olmayı

• ozgurluyu kayb etmekden korkarlar

0|0
    0|0
  • Sorumluluk bilmeyen erkek korkar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...