Soralım burda her erkeğe: Kadınınız sizi değiştirmeye kalktı mı kalkmadı mı diye?

soralım burda her erkeğe: kadınınız sizi değiştirmeye kalktımı kalkmadımı diye?iyi veya kötü yönde değiştirmeye kalktımı kalkmadımı ?en çok neyimizi değiştirmeye çalışıyorlar?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senle barda tanışıp serseriliğine aşık olurlar sonra içkini gece dışarı çıkmanı engellemeye çalışırlar. Değişime direnirsen sonu ayrılık. Ama işin komiği değişirsen de "Ben eski aşık olduğum adamı göremiyorum" sözleri eşliğinde ayrılık yine kaçınılmaz. Göremezsin tabi adamla oyun hamuruyla oynar gibi oyna sonra ucubeye çevir sonra soğu. Bıktırdılar hacı!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• odun sevgilim 2 sene sonunda değişmiş olmasaydı, ilk tanıştığımızda olduğu gibi olmaya devam etseydi şimdi ben onu değiştirip eski haline getirmeye çalışıyo olmazdım, değişmeyin olum bi adam olun... :(((

0|1
    0|0
  • GENELDE SİGARA İÇME, O ARKADAŞINI BEN SEVMİYORUMM, BENİMLE İLGİLEN, BİRAZ ROMANTİK OL GİBİİİİ (KLASİK ŞEYLER BEN SEVMEM AMA ÇEVREMDEKİLER BÖYLE)

0|1
    0|0
  • istesekte degismiyor bosuna tüm cabalar :-)))

0|2
    0|0
  • adamın alışverişe karşı antipatisi vardı, o fobisi olduğunu söylüyordu.

Kendisi için alışverişe çıkamıyordu , ben de olaya el attım . Sonra da önünü alamadım.

Bırak dağınık kalsın.

0|1
    0|0
  • başladığı gibi gitmemişti ilk haline döndürmeye çalışmıştım

0|1
    0|0
  • Değiştireceklerse neden beraber olurlar onu da anlamış değilim.

1|1
    1|0
  • Değiştirmeyi düşündüğün adamı ya da kadını neden seversin ki?

0|2
    0|0
  • oldugu gibi kabulumdur - oldugum gibi kabul etsin

0|1
    0|0
  • sevdiğim adamı değiştirmeye kalkmam sadece onun yararına fikirler verebilirim...

0|1
    0|0
  • sahsen ben adam olsun diye uğrastım.. Olmadı.. Kenddi kaybetti..

0|1
    0|0
  • uğraşamam bu saatten sonra, zor geliyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsan 7 sinden neyse 70 indede aynıdır değişmez.Zaten değişmemelidir geleceği belli olmayan geçici ilişkiler için karakterinden ödün vermeye değmez.

0|1
    0|0
  • Hayatım boyunca doğallıktan yanayım, ben buyum beni kabul eden öyle eder etmeyen memleketine gider laynnnn.

Degiştirmek isteyen oldu bir kişi, ama daha fazla dayanamadı, zaten tek muzdarip oldukları konu çapkınsın yok süslenme yok şöle böle ora gitme kızlar var püfffffffffff.

0|0
    0|0
  • aşık olur değiştirmeye çalışmaz,

sonra değiştirme çabaları başlar, değiştirirse;

çok değiştin deyip kendini paralar.

sonra da o ilişki biter.

0|1
    0|0
  • sevgili dediğin seni güzelliğiyle etkileyen değil , sana kendin olabilme şansı verendir.. ve kendim oldum :D

0|1
    0|0
  • benim başıma gelmedi diyebilirim. çünkü her şeye evet der, yine kendi bildiğimi yaparım:))

0|1
    0|0
  • kizlarsoruyor.com/Kisilik-Sorulari/29197-dunya-jim-morrison-i-ilahlastirmisken-benim-lester.html

0|1
    0|0
  • tanıdığım kadarıyla değiştirmeye calışmaz

0|0
    0|0
  • Kalktı, değişmedim.

Böyle seviyorsun ben. Böyle aşık oluyorsun. Sonra neden değiştirmeye çalışıyorsun da "kendini" üzüyorsun?!

1|1
    0|0
Yükleniyor...