Spor yaparken neden sacma sapan giyiniyorsunuz?

Disarda ya da spor salonunda goruyorum bir kac istisna disinda herkes esofman tshirt spor yapiyo saclar taranmamis uykudan uyanmis gibi anlam veremiyorum kizlar mesela biraz daha alimli olmak guzel olmaz mi? Bazi erkekler askili tshirt giyiyor altinda bol bir esofman onlara hasta oluyorum herkese de yakismiyor mesela ama spor yaparken biraz giyiminizr saciniza da dikkat etmek zor mu anlamiyorum

0|0
36|112

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 111

• amac spor yapmaksa süslenmeye ne gerek varki
    :))

9|6
    0|0
  • Kaslı bir vücudu olmayan kaç kişiye yakışır sence askılı t-shirt?

Sen iyi hoş diyorsunda, öyle askılı giyenlere salonlarda serçe parmağım kadar kolu var, giydiği kıyafete bak diyorlar. Ayrıca oraya gidipte hakkını vererek spor yapmaya çalışıyor insanlar. Podyuma çıkmıyorlar. Zaten istedikleri gibi giyinsinler, kısa süre sonra eli yüzü ter içinde kalıyor, saç baş birbirine giriyor adamların.

İnsanların şık olmasını istemek güzel, ancak bunu spor salonunda yapma bari bayan.
    Bayanlar neyse hadi. Ancak erkekler için orta halli bir vücut olmadıktan sonra pek askılı giymek, güzel güzel giyinmek umursanacak birşey değil.
    Giy eşofmanını, giy üzerine t-shirt çık koşu bandına...
    Millet oraya spor yapmaya geliyor, eğlenmeye, yabancı müzik eşliğinde gösteriş yapmaya değil.

http://i.hizliresim.com/jYO7GW.jpg

1|0
    0|0
  • sporda mı gidiyosun baloya mı gidiyosun totodan ter akıyo orası öyle biyer

6|3
    0|0
  • Amaç spor değil demek ki

1|0
    0|0
  • Erkekler spormu yapıyormuş.

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Açıkçası birilerine kendimi beğendirmeyi bırakalı çok oldu. Kimseyi siklemiyorum.

1|1
    0|0
  • Bu terste bir işlik yokmu?
    Smokinlemi spor yapacka millet?
    Spor adi üzerinde rahat bol şeyler giymek gerek,

Bende sana sorim o zamn siz neden TAYT giyersiniz spor yaparken ve ince askılı popoda açık? merak ettim :P

1|0
    0|0
    • EIC !! Eşofman zaten spor için giyilir, bunlar olayı yanlış anlamış evde taytını giyecek dışarıda eşofmanını ama ne yapalım :)) illa totoyu gösterecekler

• @minikmühendis tskler eic icin :)))
      Amaa biz insanlarda soyle bir olgu, dudunce var, gösteremiceksem/ giyemiceksem neden alim ya da yapim ki
      O yuzden sanirim 😎 spor yapiyorum baaaak daş gibi popom/fiziğim var demek icin heralde 😄

• bende askili giyerim kaslarimi gormek hosuma gidiyor spor yaparken ayrica oyle sac bas yapan elde telefon insanlardan da nefret ederim sonucta spora geliyorsun sporunu bitir sonra ne yaparsan yap

0|1
    0|0
    • Ondan bahsetmiyorum ben. Mesela taytlar ustune kisa tshirtler renkli spor hirkalari vs kizlar boyle giyebilir instagramda goruyorum ben sporu daha zevkli hale getiriyor bence amac sadece terleyip kalori atmaktan ziyade eglenceli olmali spor anlayisi

• ben gayette egleniyorum spor yaparken :D

• 10 yıldır salon sporları yapıyorum ve birçok spor salonu değiştirdim. Kadınlar erkeklere göre çok daha bakımlı geliyorlar. Hatta bazıları abartıyorlar bile.
    Ayrıca ben de her zaman eşofman tişört kombinasyonuyla yaparım her zaman cık cık cık.

1|0
    0|0
  • bu rahatlık ve özgüven ne yazıkki hemcinslerimin bitmek tükenmek bilmeyen açlıklarından kaynaklanıyor kardeşim. vazoya koyuna keçiye ata eşeğe ineğe bile iş olan biz erkekler için iki ayaklı dişi büyük nimet... eeee ben de olsam derim kendi kendime.. aman kıııız ne makyaj yapıyon tek kaş bile olsam döşüm gıllı bile olsam 100 kilo da olsam beni best of ilan edecek tonla adam var dışarda... dimi ama. onlara da hak ver kardeşim ezme o kızları.

0|0
    0|0
  • çok haklısın spor yaparken takım elbıse gıymek sacları jölelemek çok buyuk artı katıyor kaslara daha cabuk gelısıyorlar

0|0
    0|0
  • yıllarca spor yaptım, amacım hiç şık olmak ya da göz alıcı olmak olmadı. spor salonları antreman yapmak için vardır. Tarz olunucak yer değil, rahat olunması gereken can mekanlardır. Özlemim depreşti be.

1|0
    0|0
  • soylesene nasl giyineym haftaya baslyrm spora bir esofman. alicm tabiki tisort bide atlt giyemem o kadr kaslarm yok yapnca apaci gbi giyerm :-)

0|0
    0|0
  • Spor sonrası duşa gircem zaten saçıma şekil vermek için neden ugraşayım ayrıca short, t-short ne giycez başka? sen saçma kıyafet görmek istiyorsan bizim spor salonuna gelde kaslı dayıların parmak arası terlikle spor yapışını izle

0|0
    0|0
  • işte ulaşamadığım kafa yapısı, sırrı nedir arkadaşım bunun?

0|1
    0|0
  • bulundugu ortamda erkek yoksa kızlar genel olarak bakımsız takılmayı seviyor zaten. ama erkeklerde durum daha farklı ben evde bile aynaya bakarım tuhaf bir durum

0|0
    0|0
  • podyuma çıkmıyosun spor yapıyosun istersen kızlar rümel filan sürsün mini etek giysin saç konusuna gelirsek terden sırıl sıklam oluyosun saç mı dayanır

0|0
    0|0
  • Spor yapmak için jolemi surmeliyim normalde dışarı jolesiz çıkmam ama salonada gidemem öyle kimse kusura bakmasın.. :) 15 dk kardio da ne saç kalır ne jole gozume akıcak terle bide yapış yapış..

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya mı gidiyor millet kendini begendirmeye mi

1|0
    0|0
  • 1 kilo makyaj yapıp spor salonuna gelen kızlar biliyorum :-D Amaçlarının spor olmadığı açıkça belli :-D

0|1
    0|0
  • Canım o da bir şey mi ya profil resmi diye yüklenen resimleri gör insan üstüne bir şey giyer değil mi bunu anlamak bu kadar mı zor yahu...

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya gidiyoz oraya bro.
    kendimizi size beğendirmeye değil :P

0|0
    0|0
  • Takım elbise mi giyek mk ya

0|1
    0|0
  • Spor yapmaya gidiyorum podyuma çıkmıyoruz.

0|1
    0|0
  • saçımı felan iyice jölelerim spor yaparken ki terlediğim zaman jöle aksın suratıma yapışsın die.. kot pant gömlek felan giyerim çünkü ben malım esofman tişört giyersem rahat olurum ne gerek var rahatlığa.. kösele ayakkabı dışında da asla koşamam

0|0
    0|0
  • Bizim burada bir abimiz var kendisi her sabah 1 saat koşu yapıyor ama alttan pempe ve parlak tayt giymek nedir ya.. :/ Birde baştan aşağı dövme var adamda İzmir Özkanlar da tanımayan yok adamı.. :)))

0|0
    0|0
  • Rahat giyim önemli sonucda hareket halindesin ama okadar efordan sonra parfüm kokdugumu soylerler sonucda sporu da saglikli yasmak ve estetiklik için yapiyoruz :) gerçi geçen hafta çapraz baglarini kopardim antremnalar hikaye oldu da neyse :)

0|0
    0|0
  • sonucta spor yapıldıgı ıcın ve sonucundada dus alınacagı ıcın pek onemlı degıl herkes istediği gibi giyinebilir

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya gidiyoruz vermeye degil :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    81

Kızlar Ne Diyor 36

• sana ne ya git sporunu yap sen, millete bakmak için mi yapıyosun yoksa sağlıklı olmak için mi.

5|5
    0|0
  • Birincisi spor sağlık için yapılır gösteriş için değil ikincisi bizim spor salonunda 50 yaş üzeri insanda 17 yaşındaki çocukta hemen hemen aynı marka eşofmanlarla spor yapıyor ve herkes halinden gayet memnun üçüncüsü insanların giydikleriyle ilgileneceğinize biraz içleriyle ve zekalarıyla ilgilenseniz o zaman ülkece çağ atlıcağımıza eminim gösteriş budalaları özentiler sizi

4|0
    0|0
  • bundan sonra sacıma sim döktürüp abiyeyle spor yapıcam

6|2
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • derdin bu mu? Spor yaparken insanlar ya performans ya da kilo verme peşindedir. Ayrıca yürüdüğün o koşu bandıda podyum veya kırmızı halı değil hatırlatmak isterim

2|0
    0|0
  • Spor yorucu ve efor sarfettirir. Bolca da ter dökülür. O nedenle eşofman giyilmeden spor yapılmasını saçma buluyorum. Bazıları tayt giyiyor sonra vay arkadaş neden pişik oldum neden isilik oldum diye geziniyorlar. Bence memeleri pırtlatan teşhirciler hiç spor yapmasa da olur. Saç dağınık da spor yapılmaz ama terliyorsun yüzüne gözüne gelir yapışır falan.

0|1
    0|0
  • İki dakka rahat olsun adamlar her an bir çekucilik arıyosunuz onu saçlarının dağınık haliyle beğenmeyi o şirinliği görmeyi bileceksin

2|1
    0|0
  • Makyajla mı spor yapsınlar

2|1
    0|0
  • Spor yaparken süslenmek mi gerekiyor? Amacin spor yaparken güzel görünmek mi yoksa sagligin icin hareket etmek mi? Herkes nasil rahat ediyorsa öyle giyinsin...

1|0
    0|0
  • Türkiye`de Erkekler spor yapmaz, Kari kiz icin KAS yaparlar.. :DDDDDd

0|1
    0|0
  • Aaa ama lütfen. Saclarima dogal dalgali bukleler attirmadan. Leopar desenli taytimi sporcu sudyenimi ve onun ustune kürkumu giymeden yuruyuse asla cikmam ben.

Kızım spor bu spor. O an ne kadar alimli olduğun degil ondan sonra ne kadar alımlı oldugun onemli. He tabi spor salonuna erkek tavlamak icin gidiosan lafim yok. Allahim ya :))

0|0
    0|0
  • Oraya gerçekten spor yapmak için gittiyse zaten saçı terden ve yorgunluktan bozulacaktır. Paspal gitsinler demiyorum tabii ama bu detayları insanlar kendileri düşünür, bir daha bizim de kafa yormamıza gerek yok.

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya gidiyorsun abiye mi giysinler nasil bir beklentiye girdiyse -_-

2|1
    0|0
  • Spora gidiyorsun düğüne değil ki. Niye alımlı olması güzel olması lazım. Bende spora gidiyorum makyajli olmamaya çalışıyorum. Terleyince o makyajin çok zararı oluyor ve cekici de olmuyor makyaj akinca. Ayrica esofman giyenler kilolu olabilir kilosunu saklamak istedigo için giyinmiştir belki. Sacini taramayip gelenler o gün cok yorulmustur spora zor gelmistir belki. Bilemezsin ki bunları. Ayrıca herkes istedigini giyer şikayet edemezsin bu konu hakkinda

1|0
    0|0
    • Ben makyajdan bahsetmiyorum.

• Istedigim konu hakkinda sikayet ederim ayrica.

• Istedigin konu hakkinda şikayet edemezsin. Çünkü o onlarin hayati nasıl istiyorlarsa sana zarar vermediği sürece istediklerini yapabilirler. Bu kural boyledir herkes bilir.

• Kot pantolon deri ceketsiz hele makyajsız fönsuz hiç spor yapmam prensip meselesi.
    Nereye el salliyorduk? Spor bu yani terliyorsun orda ne saç baş yapması ne bakımı?

0|0
    0|0
  • Kızım Sewişmeye mi gidiyor millet

Spor yapıyz yani...

Bol eşofman giyecez tabi...

3|1
    0|2
  • Dugune mi gidiyoruz arkadasim alti ustu spor yapicaz ayrica kimseyi ilgilendirmez kimin ne giydiği sacini nasil yaptigi oyle istemistir ve oyle yapmistir

0|1
    0|0
  • Spora giderken bantlı toplu sac spor yaparken kolaylik saglar da icinde rahat edebilcegimiz herangi bir kiyafet yeterli. Sonucta oraya kıcımızdan ter akıtmaya gidiyoz. Ama spor cikisinda dustan sonra tabi ki adam akilli giyiniriz.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi herkes istediği gibi sen, ben, onlar vs..

0|0
    0|0
  • İstersen abiye giyebiliriz, sorun yok.

0|2
    0|0
  • abiye falan giyelim istersen?

2|0
    0|0
  • Kan ter içinde kaldığında giydiğin geri planda kalıyor da ondan:)

0|0
    0|0
  • Spordan sonra koltukaltini yalatiyon heralde ondan :D

0|1
    0|0
  • spor yapmıyorum ohhh miss :D

0|0
    0|0
  • Hatırlat bir dahakine saks mavisi gece elbisemi giyip spora gideyim

1|0
    0|0
  • yok ben öyle giyinmem

0|0
    0|0
  • şort yarım spor atlet sayılıyor mu? =D

0|0
    0|0
  • düğüne gitmiyoruz spora gidiyoruz saçma bir gözlem olmuş seninki

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın.. salonda cok bakımsız kızlar görüyorum.

0|0
    1|0
  • Spor bu spor
    Kim nasi rahat ediyosa oyle yapar? Gormezden gel canim?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...