Bu akşam milli takım fark yerse fatih terim kovulur mu?

eğer milli takım daha da kötüye giderse sorumlusu tff ve terimdir bence :)))

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım fark yerler ve Fatih terim Galatasaray'a döner.. Galatasaray'ın bu hale gelmesinin sebebi milli takımdır.. eğer gitmeseydi Terim bu hallere düşmezdi Galatasaray

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Milli takim terimi dinlemiyor bile. Adam kendisi oynuyormus gibi terliyor ama oyuncular terlemiyor. Herkez kendini bir b*k saniyor ondan halt yiyorlar hep.

Ardadan baska oynayan yok zaten.. bugün kral yilmazi görücez.

0|0
    0|1
  • Tabikide farih terim bu ulkeyi avrupa ucuncusu yaparken kotuydu dimi

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • kovulabilir ama kovulmasın galatasaraydanda bir maç fark yedi diye kovyuldu bak gs şimdi g*tü toplayamıyor

0|0
    0|0
  • Galatasaray içermeyen bir futbol sorusu hem de senden? :):) şaşırtıcı ;)

0|0
    0|0
  • Özel maç olduğu için sorun olmaz ama Kazakistan maçının sonucu etkileyebilir sözleşmeyi

0|0
    0|0
  • İnşallah :)

0|0
    0|0
    • lafa bak inşallah güldürdün beni de :))))

• Sevmem kendilerini :) avrupa üçüncüsü yaparken de sevmezdim Uefayı aldığımızda da sevmezdim hala da sevmem. futbolun mafyasıdır kendileri. umarım kovulur işsiz kalır bu işten ekmek yiyemez bir daha. kısacası sevmem kendilerini.

• Terimi sevmeyen bir galatasaraylı ilginç

0|0
    0|0
  • sabır sadece sabır..

0|0
    0|0
  • kovulmaz

0|0
    0|0
  • yok kalır o bence kovmazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kovulmaz. Allah aşkına bilmeden konuşmayın ya. Takım oynuyo mu hemen suç onun bunun. FT veya TFF yanlısı degilim ama mantıklı düşünün

0|0
    0|0
    • asıl sen konuşma bilmeden terimin suçu tabi daha iyi futbolcular varken saçma salakları takıma alırsa yanlış tercihler yaparsa milli takım bu hale gelir işte trip yapma bana tamam mı

• 1 gol atsak imparator diye yazar basın ama kovulursa iyi olur yani

0|0
    0|0
  • kına lazım mıydı?

0|0
    0|0
  • Hazirlik macinda fark yemek onemli mi? Hem kazakistan maci oncesi olur mu oyle sey

0|0
    0|0
Yükleniyor...