En iyi cevabı sürekli değiştiren arkadaşların görgü anlayışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar soru sorup en iyi cevap seçip de sürekli değiştiren arkadaşların görgü anlayışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Normal mi?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi cevabı seçilmiş sorulara mümkün oldukça cevap vermemeye çalışırım. Bunun nedeni benim cevabımın seçilme ihtimalinin olmaması değil, açıklayayım. En iyi cevap seçildiğinde, soran kişi zaten aradığı cevabı bulmuş olduğu için, kafasını karıştırmamak için ve cevabı seçilmiş olan arkadaşa saygısızlık olarak hissettiğim için yazmamaya çalışıyorum.

Soru güncelliğini kaybedene yani cevap yazılması duruncaya kadar seçim yapılmamalı bence. ha bir de hiç seçim yapmayanlar var ki bu da yanlış.

2|0
    0|0
    • Güzel bir yaklaşım. Teşekkürler Hakan.

Hiç seçmeyenlere bir şey diyemiyorum belki karşılarındaki insanların fikirlerini beğenmemiş olabilirler.

Hani, adam et yemek istiyordur.

Listede et de vardır sebze de ama sırf karın doyurmak için yemek istemez.

İlla da eti bekler.

O hesap olabilir...

• Rica ederim.

Evet verilen cevaplar yetersiz gelmiş ve soran tarafından hiçbiri beğenilmemiş olabilir ve bu durumda da seçim yapmamak normaldir. Ancak bence soran kişilerin yapabileceği bir diğer dogru davranış ise; verilen cevaplara yorum yazarak, cevap veren kişiden daha fazla faydalanmaya ve söylediklerini daha iyi anlamaya çalışmaktır. Bunu da bir çok üye yapmıyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunu iki şekilde ele alabiliriz bence. En iyi cevabı sonrada cevap veren arkadaşını seçmek için değiştiriyorsa duygusal davranıyordur ya da arkadaşına puan kazandırma derdirndedir. Ama daha sonra elen bir cevap gerçekten de önce seçilenden daha iyi, açıklayıcı ve yardım edici ise niteliğinden dolayı değiştiriyordur. Ben fazla soru sormadım ve en iyi cevap seçtiğim hiçbir cevabı da değiştirmedim ama bence bunu yapanların kişiliği ile ilgil kesin bir yargıya varmak yanlış olur. Bence bu kişilik analizinde geçerli bir kıstas sayılmaz.

1|0
    0|0
  • Garibim ilk sorusunu sorunca heyecan yapıyor tabi =))9 Bütün butonları kullanma isteğine bağlıyorum =)9

1|0
    0|0
    • :))) Süpersin.

• Zaten bizde en iyi cevap seçme adabı yok =)9

Vatandaş sormuş: Sevgilimden ayrılmalımıyım?

En iyi cevap: Ayrıl.. =))9

Sen öte yandan açıklama yap destan yaz cırmala dur ama soran okumaya tenezzül etmesin

• ben bir kere seçerim sonra kesinlikle değiştirmem değiştirirlmemeli

3|1
    0|0
  • Bazen oluyor banada bir cevabım seçiliyor, benden sonra aynı cevabı bir kız verince değiştiriyor ergen sefiller :D

3|0
    0|0
  • sıkı dostluluklar tarafından değiştirilir ve normal dirde

1|0
    1|0
  • tam olarak kararı oturmamış olarak görüyorum başka bir cevap gördümü hemen değiştirir

1|0
    0|0
  • belki senden daha iyi bir cevap geldi. o hoşuna gitti , olamaz mı. ne bu yarışma hırsı anlamadım gitti arkadaş

1|0
    1|0
  • çokta fifi der geçerim Hocam

1|0
    0|0
  • olaya duygusal gözle bakıyorlar..

1|0
    0|0
  • görünür hale almışın kendini?soru gizliydi

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılırım diye düşünmüştüm. Böylesi daha iyi.

Eee cevabın bu kadar mı? :/

• Gene alakasız bir yorum.

Ters tarafından kalkmışsın belli.

Ya lütfen eski haline dön ya da kapatalım bu mevzuyuç

Sıktı hakikaten.

• senin bakış açın sıktı şu anda beni!ben cevabı verdim soruna

cevabım:seçtiğimiz cevabı değiştirmemek...şahsen kendi adıma en iyi cevabı seçerken 15 gün bekliyorum...sonra tekrar okuyup seçiyorummm...ters tarafımdan kalkmadım(((boğanın son günü ikizlerin başlangıcı bi karakter :D bak hala ben alttan almaya çalışıyorumm...sana bir adım atıyorum sen takmışın ters kalkmama/kalkmadım arkadaşım gayet güzel kalktım...

• bu görgü ile değil de daha iyi bi akıl ve cevap seçme ile alakalı bence

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi:)

1|0
    0|0
  • Çocuğun eline oyuncak verip sonra almak gibi. Bazen gözlerim doluyor...

2|0
    0|0
  • kimmiş onlar:DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Acele karar veriyorlar , soru soruluyor 20 dk sonra en iyi cevap seçiliyor , eee canım biraz daha bekle değil mi .Bir de işine gelen cevabı değil en objektif ve mantıklı cevabı seçmekte fayda var ..

1|0
    0|1
  • anormal... bir iki kere benimde basıma geldi.. hiç hoşlanmadığım bir durum sahsen ben birini en iyi cevap secmişsem ondan sonraki birisi daha iyi cevap vermişsse bile değiştirmiyorum benim hosuma gitmeyeni baskasınada yapmam.

1|1
    0|1
  • sadece sabırsız davranıp en iyi cevabı çok kısa sürede seçiyolar ve yeni daha güzel bir cevap geldiğinde hooooop

1|0
    0|1
  • işte dışarıdaki kişiliklerin ufak bir yansıması..çok önemli bir durum değil kendi adıma ama daha iyiyi bulduğumda bırakırım mantığı bir nevi..

2|0
    0|1
  • Takılacak bir şey değil.

1|0
    0|1
  • hic takmiyorum sahsen.

1|0
    0|0
  • Var öyle densizler.

1|0
    0|1
  • birinin ona örf ve ananelerimizden bahsetmesi gerek.

0|0
    1|1
  • Bendede oldu bir kere üstellik "Tesekürler en iyi cevap için" demistim sanirim, oda gitti baska birini seçti sonrada "Birsey degil" yazdi, anlayamadim.

1|0
    0|1
Yükleniyor...