Hayatınızda biri var peki evlilik ne zaman evlilik tarihi belli mi?

hayatınızda biri var siz evlenmek istiyorsunuz ama evlenemiyorsunuz vakti gelmediği içinmi ?evlilik kadermi ?yoksa neden insanlar birini bulduğu halde evlenmeyi kendi istekleriyle ertelemediği halde evlenemez? yada kız /erkek evlenmek ister ama kız/erkek evlenmeyi erteler?varmı böyle hayatının insanını bulup evlenemeyen ?evlilik zamanı bellimidir herkesin?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kader kader kader :) ben her şeyin kader olduguna ınanıyorum tesadüf diye bir şeyin olmadıgına inanıyorum . Evlilik konusuna gelince cok uzun hıkaye anlatmak ıstemıyorum okuyamassın yıllar once babamın ıyılık yapdıgı bır adamın kızına aşık oldum tanımıyordum adamları aılesı benı babamı tanıyordu yanlız kader ağını öyle güzel örmüştüki bizi denk getirdi bir birimize konusduk sevdık bırbırımızı fakat 1 tek yalanını yakaladım ve o kadar sevdigim halde ayrıldım ayrılmasaydım temmuzun 15 gibi flan evlenmeyı dusunuyorduk diyeceksın kı budamı kader ? buda kader ınsanın kaderı önceden yazılmıstır fakat yonlendırmek ve secım yapmak bize bırakılmıştır .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir soru içinde kaç soru var bacı..

1|0
    0|0
  • boşanma tarihi belli!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o tiren kaçtı sanırım.Buzdağını aşmak kadar güç geliyor.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim var. Evlenicez , ama yaş itibariyle bi 2 sene sonra. Ve bekleyebiliyorum ben

0|0
    0|0
    • yani bekle diyorsun ya olmassa die korkularım var

• ertelemelerin sebebi genelde para pul, iş güç falan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...