Fenerbahçe'nin durum değerlendirmesini yapabilir misiniz?

Arkadaşlar, dün Romanya'nın Vaslui takımıyla kendi sahasında beraber kalan Fenerbahçe'nin turu geçme şansı ve futbolunun yeterliliği ne ölçüdedir?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Bir fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu , aykut kocaman dn bi bk olmz. .. takım güzel oyuncular kaliteli ama, taktik ve planlamalar düşük seviye de, 2 maç ta da böyle oynarsak turu geçemeyiz.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beğenmedim.. Stoper lazım golcü yokki takımda.. Vaslui 11 kısı defans yaptı resmen geri oynadık bizde... Bekirin kafa golü kurtardı... Bikere Mehmet Topal vasattı.. Stoch kafayı yedirtti Cristian iyiydi Kuyt istediğini yapamadı... Hakem enteresandı.. Egemen ve Semih saç baş yoldurttu..

Volkan iyiydi her zaman ki gibi..

Bu şekilde zor turu geçmemiz... Emrenin yoklugu her halde belli.. Kanatlarda zieglerin. :(

0|1
    0|0
    • naaptın bea güzelim :) valla senden iyi yorumcu olur haaa bütün takımın sorunlarını yazdın :)))))))))

• bir kıza göre

iyi yorumcusun :))

• Teşekkürler.

• begenmedim

0|1
    0|0
  • çok iyi değildi

0|0
    0|0
  • eh işte oynadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şansı var turu geçmek için.

0|0
    0|0
  • akşam en çok Emre' nin yokluğunu hissettim takımda. biri çıkıp 4'ü 1 Emre etmez demişti. butun feneliler ayağa kalkmıştı. malesef haklıymış. M.topal,M.topuz,Cristian, Alex. bunların 4' üde bir Emrenin yaptığını yapabilecek topçular değil. tarzları farklı. ve takımı atşleyen bir isim kalmadı sahada. emre iki agrasif hareket yapar diğer topçuları da ateşlerdi.

sonuç olarak, çok kötüydük. takım birbirini hiç tanımıyor. pas hatası çok. Aykut hoca ve ekibi eksi not aldı. galiba ilk kırağıda yanacaz. umutlarım çok düşük.

0|0
    0|0
  • bu seneyi boşver. zaten yargı süreci falan çok şey beklememeli avrupa'da asıl gelecek sene herşey farklı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bu takımlarıda dize getiremiyorsak şampiyonlar liginde güçlü takımlara karşı naparız orası düşündürücü.Fakat zorda olsa bu geçeceiğimize inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Maçın özetini izledim de neden hep vaslui mi ne halt ise işte hep onun pozisyonları vardı. Eğer fenerdeki futbol buysa tur denen şeyi hayal bile etmemeli.

0|0
    0|0
  • Koyu bir fenerbahçeliyim.Ama dün oynanan futbol ile şampiyonlar ligine kalırsak yine 0 puan ile bitiririz.Allahtan beraberliği kurtardık.Rezil olmadık evimizde

0|0
    0|0
    • o zaman girmemek daha iyi..6 maçta 0 puan..ne kötü fenerden daha kötüsü yine fenerdir..

• Bir şey olmaz bu takımdan.

Nerde Anelka

Nerde Appiah

0|0
    0|0
    • Anelka ve Appiah'lı dönemde ne olmuştu ki..bu takım böyle..küçük hedeflerin büyük takımı..

• Galatasaray ı 6-0 yendiğimiz gün de çok güzeldi be :))

• kısaca kötü

0|0
    0|0
  • %55 fb-%45 vaslui tur geçer

0|0
    0|0
  • uc mevkiye oyuncu lazım aykut da feneri yöneticek hoca olmadığı için fener turu geçemez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...