Spor yapıyormusunuz yapıyorsanız ne tür spor yapıyorsunuz?

Spor yapıyormusunuz yapıyorsanız ne tür spor yapıyorsunuz?

Güncellemeler:
Sadece bu kadar kişimi var spor yapan.

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Basketbol, yuzmeve fitness

0|1
    0|0
    • Woww basketbol oynuyorsun süpermiş bende basketbol çok oynardım ama biraz ara verdmiştim ama sonunda oynıycak bir takım ayarladık.

Kızlar Ne Diyor 6

• Fitness
    Squat
    zamaninda voleybol

0|1
    0|0
    • Fitness squat nedir anlayamadım fitness yazsaydın yeterliydi squat ayrı bir spor dalı değil sadece bir hareketir.

• Özel hareket ayrı tutmak gerek her fitness yapan squat yapmiyor

• Evet. Voleybol oynuyorum

0|0
    0|0
  • Fitness yüzüyorum koşuyorum ve her gün spor yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • aletli platess :)

0|0
    0|0
  • her daim Futbol <3

0|0
    0|0
  • Fitnesse başladım :) bir ara kickboxa gidiyodum. Onun dışında bişey yapmadım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaparim hergun olmasada :)

0|0
    0|0
  • Kas çalışıyorum ama sadece kol kası. O da yemek yerken kaşığı çatalı bıçağı hızlı hızlı ve seri kullanıyorum. Faydalı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bodybuilding, kayak, yüzme, basketbol

0|0
    0|0
  • Futbol ve koşu.

0|0
    0|0
  • boks fitness yüzme yazları dalma tracking

0|0
    0|0
  • Fit kalabilmek için tabiki Fitness, dumbell'lar barlarla sevişiyoruz adeta :)

0|0
    0|0
  • Boks.

0|0
    0|0
    • + Street Workout xP

• Ooo street workout acayip seviyorum ama çok zorlanıyorum yaparken yarım yamalak yapıyorum zaten doğru düzgün yer yok yapmak için hannibalı takip ederim o süper yapıyor adamıda 8pack var demir gibi.

• Temeli öğrenmeden yapamazsın. Zaman gerek. Ben 2 - 3 ay arası sürede tamamladım eğitimimi. Sonrasında yapabildim. 2 - 3 ay vücudunu geliştirmen gerek. Kişiden kişiye göre bu süre değişebilir.

• be fitness hocasiyim. hayatim spor olmus:)

0|0
    0|0
    • Bende bb yapıyorum hoca olmak istydm ama yaşım biraz geçti vazgeçtim artık maratonlara katılıcam kondisyonumu tamamen toplayıp iron man yapıcam.

• valla oyle kolay vermiyolar kardesim antrenorluk belgesini.2 3 sene ugrasman lazim. orda bench nasil kaldirilir veya su haraket nasil yapilir diyo sormuyolar.. zor... herkez alamaz

• Spor akademesi okumuş arkadaşımda aynısını dedi onun için uğraşmak istemedim.

• Body building

0|0
    0|0
  • Amleleik sporu

0|1
    0|1
  • Koşuyoru :)

0|0
    0|0
  • Futbol ve hedefim C. Ronaldo ile oynamak

0|0
    0|0
  • Fitness yapmayan yok zaten mk

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyolıyorum ne çok fitness yapan varmış ama ortada bişey.

• moda oldu mk şeyi :D

Yükleniyor...