"Odun erkek" kimdir? Tanımlar mısınız?

Bilindiği gibi Türk kızlarının %96.4 ü odun, kıro, maço erkeklere bayılıyor, tapıyor. Peki odun olmadığı için sevgili yapamayan erkeklerin odun olması için neler yapması lazım? Odun erkek olmanın kriterleri nelerdir?

not: merak ettim sordum benim odun olmak gibi bir niyetim yok :)

0|0
61|52

En İyi Kız Görüşü

• sen başak burcusun olamazsın zaten:)) sabah uyandığı vakit karşısında küçük kızını görmek isteyen bir adam odun olamaz asla:))

odun erkek tabirine gelirsek şayet ; karşısındaki kadını anlamayan,anlamak için çaba sarf etmeyen, önem verilmesi gereken durumlar ve olaylar karşısında duyarsızlığını sonuna kadar kullanan,duygularından arınmış ,genellikle kaba diye nitelendirdiğimiz erkektir..

11|11
    4|4
    • hakkımda yazılanları okuyunca göz yaşlarıma hakim olmadım :-D

• burçlara inanmam da odun erkek tespitine katılıyorum.

• Fazla kıskançlık krizine girer karşısındaki bayanı gereğinden fazla sıkarsa bu türe dahil olur.Hem odun hem kıro daha kötüdür ama.Düşünsenize bağrı açık gömlek göğüs kıllarıyla hava atıp tespih sallıyan bir erkek yanında sevgilisi gelen geçene kıza baktı diye tip tip bakan , ama kendisi güzel çirkin her kızı süzen birisidir.Bu türde bir erkek cebinde parası varsa çok seksi bir hatunu götürebilir.

Kızlar Ne Diyor 60

• Odun erkek şudur; bi hevesle çıkarsın çünkü o an dünyanın en tatlı en romantik erkeğidir. Seni asla kırmaz ağzının içine bakar sabah akşam arar çiçek bile alır o derece yani. Sonra ani bi dönüşüm geçirir. Ararsın:

(erkek): sabah konuşmamış mıydık?

(kız): Öküz!

----

(kız): aşkım artık hiç beni sevdiğini söylemiyorsun bi sorun mu var?

(erkek): Geçen gün söylemiştim ya öyle devamlı olmaz şımarırsın.

(kız): Ayı !

----

(kız): aşkım ben kilo mu almışım?

(erkek): Eh sanki biraz göbek yapmışsın

(kız): (hala iltifat bekliyor) aşkım ciddi misin ya ?

(erkek): Evet ciddiyim

(kız): Odun!

İşte odunluk süreci budur :D

3|5
    1|0
  • iste öküzleree falan özenebilirsin her erkeğin icinde var olduğuna inandığım bi gen.. benim icimde bile var..

0|1
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • odun erkek kıro yada maço diyildir... yada ben onları aynı kategoride saymıyorum. bende hep yarime odun derim ama kesinlkle ne maço nede kıro diyildir, sadece bazen farkında olmadan çok düşüncesiz olabiliyo, yada benim kadar ince düşünemeyebiliyo, özel günlere benim değer verdiğim kadar fazla değer vermiyo, pek aşk dolu mesajlarda attığı söylenemez ki atmasıda büyük ihtimalle beni rahatsız ederdi çünkü öyle vıcık vıcık ilişkilerden nefret ederim, ama yeri geldiğinde sevdiğini belli etmesinide çok iyi bilir... neyse eğer odun sizin söylediğiniz gibiyse ben aşkıma haksızlık etmişim şimdiye kadar... yarim özür dilerim, seni seviyorum.. :(((

0|0
    1|1
  • odunluk ayrı maçoluk ayrı...odun erkek maldır..maço erkekte gizli bi çekim vardır..cooldur..odun bildiğin kalastır

0|2
    1|1
    • farkı iyi yakalamışsın :)) katılıyorum sana..

• elin kara gözün kara marangozcumu baban senin :D: resmen marangoz agzıyla konustun odun kalas falan :D

• aslında bi kız sevdiği kişiden odun die bahsediyosa alınacak bi durum yok.. erkekler kızlar üstünde hakimiyet kurmak istediklerinde kızlar bu durumdan gayet hoşnut olucaklardır tabiki bu duruma tepki göstericekler ki ayrı bi havaları olsun diye.. odun demenin altında yatan maksat sadece bundan ibarett..

0|0
    1|0
  • yoo odun erkekler dikkat çekmiyor sadeece sevgisi için ezilmeyen erkekler dikkat çekiyor

0|2
    1|0
  • sevgilisinin doğum gününü hatırlamayan, bi yere gittiğinde sevgilisine kibar davranmayan, sözlerine dikkat etmeyen vs vs odun işte :D

0|0
    1|0
  • link hemen bu foto aklıma geldi

0|1
    1|0
  • 0|0
    1|0
  • sevgilimide dıştan gören odun olduğunu düşünür ama ben onun kadar hassas düşünceli bir adamdaha tanımadım dışarıya serttir evde melek acayip kafa dengiyiz huzur desen var var sevgi desen var anlayış desen 10 numara varsın dışardakiler odun desin. cevizi kırıp özüne inemeyen hepsini kabuk zannedermiş sözüm meclisten dışarı asıl onlar odun :p

0|1
    1|1
  • Kim dedi ki sana kızların odun erkek,kıro erkek,yok maço erkek yok bilmem ne erkek sevdiğini.saçmasapan genellemeler yapmayın.yok böyle bir şey.varsa da azınlık onlar. yoksa hiç bir kadın kaba,kıro,maço,odun tabir edilen erkekleri sevmez de hoşlanmaz da.yok seviyorsa ya da hoşlanıyorsa kesin rahatsızın tekidir.aklından zoru vardır.

1|1
    1|1
  • yok lan odun çok farkın olsun:D

0|1
    1|0
  • ben heralde 3.6 lık kısımdayım :) o odun kıro olarak tabir ettiğiniz erkeklerden hiç hoşlanmıyorum ;) bence hiç bi erkekte onlar gibi olmak için uğraşmamalı. Ama merak ettin odunluk nasıl oluyo diye söyleyeyim;aşırı kıskanç, kavgacı, eğitilemeyen, nerede nasıl davranacağını bilmeyen, dışarıdan bakıldığında duygusuz gibi görünen kaba saba adamlar işte yaa :)

0|0
    1|0
  • centilmen olmayan,duygusuz ve düşüncesiz olan

0|1
    0|1
  • link bunun gibi bişey heralde:P

0|0
    1|0
  • duyarsız,ilgisiz,anlayışsız erkekler genel olarak odun olarak tanımlanır.

0|0
    1|0
  • bir takım duygusuz insanlar..

1|1
    1|1
  • odun erkek . ben erkek sen kadın tarzı üstünlük tanıyan . karşındakini anlamayan . anlamak istemeyen . gerizekalı . milletle dalga geçen ki geneli dalga geçtiği kişiden daha seviyesizdir. kaba, gereksiz . sadece oksijen dengesi sağlasın diye yaratılan erkek çeşidi .

0|0
    1|1
  • sürpriz yapmayan adam :(

0|0
    0|0
  • sen emın mısın türk kızlarının odun erkeklerden hoslandığına valla katılmıyorum buna sahsen ben odun bı sevgılı istemem ve odun bırınden hoslanan bı kıza da rastlamadım :)

0|1
    0|1
  • ya bu soruyu açıklarız fakar öğlen ya da akşam falan tekrar sorsana insanın böyle şaftı kaymışkene yaptığı yorum pek sağlıklı olmayabilir :)

0|0
    1|0
    • Senden bir açıklama bekliyorum :)

• yukardaki arkadaşın dediğine katıldım ben valla biraz işin kolayına kaçtım ama olsun :))

• Yontulmuşunu mu yontulmamışını mı anlatayım?

0|1
    1|2
  • Odun erkek bence espri yapamayan, hayattan, sosyallikden anlamayan, kendini mafyababası sanıpta gerçekde pısırığın tekı olan erkekdir

0|2
    1|0
  • Maço neysede odun erkek istediğimizi kim demiş ya yok öyle birşey.. Mesela bi odun erkeği modeli örneği vereyim ;

Kız : Seni çok ama çok seviyorum aşkımm sen benim herşeyimsin , geleceğim..

Erkek : Anladım canım.

2|0
    1|0
    • canım bile yok aslında .

Kız : Seni çok ama çok seviyorum aşkımm sen benim herşeyimsin , geleceğim..

Erkek : Tamam .

• hehehehe Allah öyle birini karşıma çıkarmasın ya :)

• Odun erkek, yapmasi gerektigini yapmayan, aramasi gerektiginde aramayan kisaca en zor zmaninda bir turlu yaninda olmayip sana ergen gibi trip atiyorsun diye kizan erkektir. Hem SUCLU hem UKALA olan erkek tipi.Gorunce kacin.

0|0
    1|0
  • kadın ruhundan anlamayan,romantik olmayan erkek odun erkektir bence.ayrıca kızların da odun,maço,kıro erkeklere bayıldığı düşüncesine de katılmıyorum.kim demişse yalan söylemiş :)

0|0
    1|0
  • odundan kastımız aslında has adam demek'

yani tutuğunu koparan herşeye boyun eğmeyen aşkımdı cicimdi laflarını fazla abartıp cıvıtmayan hadi kalk gidiyoruz dediği zaman tutup kolundan götüren .

0|0
    0|1
  • odun erkek bütün ilgi, sevgi ve sadakat karşısında hiç bi şey olmamış gibi kanka muhabbeti yapandır .

0|0
    1|0
  • bak şöyle oluyor kiii mesela bi sevgiliim vardı ona dedimki :'' annemle kavga ettim moralim çook bozuk :'( '' falan bildiğin ağlıyorum mal gibi o da bana dediki :'' tamam'' işte bu bebe ODUNdur :D sakın böyle bişey yapma terkedilirsin :D tam anlatamadım belki ama odunluk örneği işte

0|0
    1|0
    • ne yapsin adam seni üzdü diye ananami sövsün :DD

• amacım sevgili yapmak elimde tutmak ya da başka bir şey değil insan psikolojisi =)

ama aklımda söylediğin bir gün fikrim değişirse

• anama sövmez sövemezde orası ayrı ama bi insan ''noldu?neden ağlıyorsun ?'' der ama insan diyorum bak :D odunmuş :D

• Kızlar Devam
    30

Erkekler Ne Diyor 52

• Ohhh. "Odunu" dayamışsın bayanlara. Eline sağlık...

Valla bizim kızlar ya odun ya öküz sever. Buradakiler istisnasız ağlamış yok biz sevmiyoruz, kaçıyoruz onlardan falan diye o kadar ama bakma. Bunların alayı yalancıdır. Lafa gelince doğru dürüst erkek diye yırtınır, ama en yalancıyı bulunca (bile bile) kucağına atlar "çekici geliyor" bahanesi ile... Ya madem odunlar bu kadar sevilmiyor kim çıkıyor bunlarla? Niye sürekli bi erkek arkadaşlarınızdan yakınma? Biz mi çıkarttık, moda ettik odun erkek lafını?

Ha verecekler şimdi - leri yağdıracaklar bana da çok ta tın. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış zaten. Biz 10. köydeyiz.

Ben bir kız için insanlığından ödün vermeyen, oduna bağlamayanlardanım. Çünkü bunlar için değmez... Varsın odunları beğensinler... Allah'ın sopası yok ki laaap diye başına geçirsin. Çıkıyor zamanla acısı yavaş yavaş. İlahi adalet :)

0|1
    1|0
    • Daha önce seçmemiş olsaydım seninkini en iyi cevap seçerdim

soruyu sormamda ki amaç zaten kızların psikolojisini öğrenmekti neyin kafasını yaşıyorlar aynı senin sorunun cevabını arıyorum =)

• Bak! eylulbasak odun erkeği tanımlamış zaten. Benim fikrime göre zaten %70imiz odun (ben bunun yerine alaturka, sığ, maço gibi sıfatlar kullanıyorum). 100-70= %30 odun olmayan kalıyor. %50mizde çirkin. Geriye %15 kalıyor. Ortalama 100 erkekten 15i odun değil vede yakışıklı. Bu %15 erkeğin üzerinde ancak %15 kızın etki bırakacağını düşünürsek (erkeklerdeki oranla aynı alalım) ortalamada bir kızın odun olmayan ve yakışıklı bir erkeğe kendini sevdirme şansı %2,25. Bu da şu anlama gelir. 100 kızdan yaklaşık 3ü hayalindeki erkeği bulabilecek veya 100 erkekten 3ü hayalindeki kızı bulabilecek.

Türk kızlarının çoğu kıro, maço tiplere bayılmıyor da napsınlar elde olan mı bu acaba? Ya da, başarısızlığımızdan dolayı algıda seçicilik yapıp (yada öyle görmeyi isteyip) bizi beğenmiyorlar diye kızlara kızıyoruz :) Aynı şey onlar içinde geçerli. Onlarda diyor ki: "Ne buluyorlar şu salak tiplerde bu çocuklar" :)

Eeeeee! 100de 3 :)

0|1
    1|0
  • Kıro diye bir tabir çok iğrenç. İlgisiz erkekler vardır. Eşlerine nasıl yaklaşmak gerektiğini bilemeyen. Sempatiklikten uzak, empati kuramayan zavallılar. Ancak buna rağmen onlara tahammül eden bayanlar ise bence bu tanımlamayla daha özdeşleşiyor. Kızların günümüzde böyle saydığın özellikleri yok. Kızlar daha seçici. Herkese eyvallah devri kapandı.

0|1
    1|0
  • yahu bi kızı tavlayım yatağa atayım diye kırk takla atıyorsun böyle yavşak yavşak hareketler tiki tiki tipler... kız karşısında erkek görmek istediği zaman size bakıp hede çekiyor seçtiği adam odun oluyor...

bırak allah aşkına erkek dediğin ağır olur baban gibi deden gibi olur nerden gördünüz bu kırıtan erkek modellerini de örnek aldınız anlamıyorum ki...

0|1
    1|0
    • ++++

sorulada ki amaç Türk kız psikolojisini öğrenmek

neyin kafasını yaşıyorlar da abazaların odunların tecavüzcülerin ardında koşuyorlar =)

• deveye diken...

• Yahu madem siz odunları sevmiyorsunuz, onları tercih etmiyorsunuz, bu etraftaki milyon tane odunla kim çıkıyor? sevgilisinin yaptığı odunlukları kıza anlattığımda ''ayyy, öyle deme, çok tatlı ama yaa, ben onun doğallığını seviyorum. aşkım yaa, yerim ben onu'' diyen çok kızla karşılaştım.

0|1
    1|0
    • bende onu araştırıyorum zaten

• böyle sorarak bulamazsın. kimse ben odun seviyorum demeyeceği gibi, kimse çıktığına odun da demez. kargaya yavrusu şahan gibidir ;)

• Romantik olma yeter, romantik olmayı beceremeyen tiplerdir.Sevdiğini belli etme, herşeye karşı çık, heyt hödö hede, haayt tarzı tepkiler ver, tipin olsun yeter bizim kızlar için.Argoda öküz diyoruz biz.

0|1
    1|0
    • Öküz olunca arkalarından yürüyende inek oluyor haliyle :)

• Bunca yıldır kroyum bir yararını görmedim.. Şu %96.4 olayı hikaye..

2|3
    1|0
  • kızlar takmışlar bi odun lafına bütün erkekler odunsa siz ormana gitmek için mi o kadar makyaj yapıyosunuz :)

0|1
    1|0
  • kızlar odun erkeklerden mi hoşlanırlar ilk defa senden duyuyorum zaten abazanlığı sormuştun dün yani abazan kişilerden hoşlanır demiştin kızlar için o da ilgimi çekmişti senin amacın soru sormak mı dostum :D Bir kız vardır bana alttan alttan açıldı işte senin etkilediğin bir kız var mı hiç aşık oldun mu hiç birisiyle beraber oldun mu hepsine yok olmadı dedim o andan itibaren bana olan ilgisi yok :D

0|0
    1|0
    • :) naptın abi sen bu sorulara verilecek olan cevap: bu soruların cevabını seninle paylaşmak istemiyorum beni anla olmalıdır (hem onun farklı olduğunu hissettirirsin hem hoşlandığını belli etmiş olursun hemde daha önce sana ilgi duyan kızlar olduğunu anımsatmış olursun)

• sorulada ki amaç Türk kız psikolojisini öğrenmek

neyin kafasını yaşıyorlar da abazaların odunların tecavüzcülerin ardında koşuyorlar =)

• arkadaşım niye odunların peşinden koşsunlar yani ben odunum diye tanıttım kendimi kız benden soğudu.kızı sevmiyodum o da bana alttan alttan teklif etti sevmediğim için kendimi odun diye tanıttım ayrıca abaza kişilere hiç bir kız bakmaz.

• haklısın kardes bu maçolara neden tapıyorlar anlam veremedim üstüne bide dayak yiyolar sdfjgşksdadf :D

0|2
    1|0
    • Bir de kıronun tanımını yapsaydın en iyi cevap seçerdim bana kalsa sorun yok ama yönetim kızıyor :)

• tüh be olsun genede demen yeterli :)

• odun erkek kadını umursamaz uyuz erkeklerdir.

kadınlarda beni sevsin diye yapıo sanıp peşinde koşarlar.

ben odun değiliğim:not

0|1
    1|0
    • benim de amacım Türk kızı psikolojisini öğrenmek =)

• sunu söyliyeyim arkadaşım kadınlar güçlü sahiplenen ve kıskanan erkeklere bayılır bu bir gercektir ve her kadın bunu ister.çünkü kadınlar duygusal olarak kendini güvende hissetmek ister güclü erkek ister.

0|1
    0|0
  • odun olmanın ne olduğunu bilmiyorsun ya belkide odunsundur :D:D:D

0|1
    1|0
  • hiç kimse somalide dogmayı istemez hiç bir kimsede gelişmemiş fakir ailenin çocugu olmayı istemez hiçkimsede hayat kadını olmayı istemez sen çok güzel ortamda yetişmisen benim suçum ne anne babalarımız bizim seçme şansımız varmı bu kadar atıyor tutuyorsunuzda niye içanadolu,dogu bölgesinin erkeleriyle evlenmek istiyorsunuz, tabi bu bölgelin erkekleri bayanaları ölümüne kacasına,çocuklarına ve akrabalarına sahip çıktıkları içinmi sizlerin yanında küçümseniyor sizlere karı kılıklı erkekler olacak sagını solunu açan bayanlar olacak tabi bayanlar canın i,stediği yere tatile gidecek kocayı takma yok erkekde göz yumacak sizin aradıgınız herhalde böyle sonra boşanmalar ve çocuk yetiştirme yurtları nasıl olsa büyütüyor bakıyor degillmi sizlere adam gibi adam ,kadın gibi kadın sizlerin kuralların dışında degillmi...?

0|0
    1|0
  • bu soruya herkes oldugunun tam tersi cevap verir yani sana gore odun olan biri odun olarak seni tanimlar.

0|1
    1|0
  • her dakika romantik cicim cicim olmazsan arada bir şaka yapmaya kalkarsan odun olursun o kadar :D

0|1
    1|0
  • sen sevgili yapamamanı odun olmamana bağladığın sürece böyle devam edersin sap sap sorular sormaya, olumlu özelliklerin değil olumsuzlara bak ki zamanla kendini geliştirebilesin

hani kariyer yapmış bekar çirkin kızların bir savunması vardır ya, evlenmeye zaman kalmadı diye işte aynı o hesap, hatun yok çünkü çok anlayışlı kibar bir don juanım, kızlar krolara bakıor

hadi orden hüleyyn derim bende, ben kronun önde gideniyim karı marı yok gandırıolar sizi

0|0
    0|1
  • istatistik mi yaptın abi

0|1
    0|0
  • 0|0
    1|0
    • link bir güzel ama odunun giyimi pek odun gibi olmamış =)

• evrim geçirmişi :D odun giyinsede çıplakta olasa odundur :D

• çünkü kızlarda odunlaşmaya başladı!

0|0
    1|0
  • odun erkek benim.

mutluyum.

saygılar

0|1
    1|0
  • Harbi adam doğru bi tespit yapmış :) ama ks'deki kızlar her zamanki gibi bunuda kabullenmiyor. :)

0|1
    1|0
  • Reis bi dialog vardı:

Gız:

-Aşkıııım! Nasılsın ne yaptın bugün ^^

Erkek:

-İyi :/

0|1
    1|0
  • Odun erkek odun gibi sertleşebilen irkektir :)

0|1
    1|0
  • senin tip oduna benziyo sıkıntı yok

0|1
    1|0
  • Ben saklamıyorum ki odunum

0|1
    1|0
  • kadinlarin isteklerine göre degerlendirirsen bu odunluk olayini her erkek odundur onlara göre :) cünkü kadinlar yapi olarak erkeklere hic benzemezler narin ve duygusallar. günün 15 saatini ona iltifat etmekle gecir yinede beni seviyormusun sorusuyla karsilasiyosun :)

0|0
    0|0
  • Balık burcu erkeğiyim. Tam olarak özelliklerini taşıyorum. Dengesizim, odun değilim.

0|0
    0|1
  • Adriano Celentano'nun "Il bisbetico domato" filmini ve ya fragmanı izle. İşte odun erkek odur

0|0
    1|0
  • arkadaşım bu ülkede ki kızlardan bir iş çıkmaz.Boşver sen onları.Boş boş tripleri.Kendilerinin garip huyları 1,55 boyları ve daha nice salaklıkları var.Kültür ve güzellik olarak bu kızlar on numaradır : Finlandiya,polonya,isviçre,italya,norveç

0|0
    1|0
    • Antalya'da yaşıyorsan gece hayatında varsa (bzk:kendim =) o kızları bilirsin

maksat Türk kız psikolojisini çözmek =)

• çifte pasaportum var İtalya'ya taşınıyorum Türk kızları beni bağlamaz

• ahahahahahahaha yoruma gel ya canm genelleme yapmasan çok hoş olurduda neyse vallahi benim düşüncemde türk kızları zekidir salağa yatar haa tabi salağıda vardır 1.50 side vardır 1.70ide 1.80ide o saydığın ülkelerdede genellme yapamazsın ordada salağıda vardır zekiside şişmanıda zayıfıda yani bu türk kızlarını aşşalaman hiç hoş değil bu soruya cevabım sensin odun erkek bkz:italianmafia hoş isimden belli azcık conoluk olduğu tabi bide profil fotoğrafından üstsüz saçma yüz ifadesi.

• Erkekler Devam
    22
Yükleniyor...